[2009 ΕΠΑ.Λ] Σε ποιο τμήμα περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MaZz

Νεοφερμένος

Ο MaZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εγώ TEI ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ A εξάμηνο :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis20

Νεοφερμένος

Ο vasilis20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
εγω περασα αστυφυλακων...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

litespeed

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ασπαιτε ηλεκτρολογιας αθηνας !!! ολεεεε
ρε παιδια στο ypepth δεν λεει αν περασα 1 ή 2 εξαμηνο πως θα το μαθω αυτο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mentosa

Νεοφερμένος

Ο mentosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Από 1471 η βάση της Ενεργειακής Τεχνολογίας Αθήνας ανέβηκε στα 1580 και περνώ Λάρισα Μηχανολογία....χάλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioasyr

Νεοφερμένος

Η ioasyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής ΤΕΕ Β' κύκλου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγώ πέρασα στη ΣΜΥ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vlasis_d

Νεοφερμένος

Ο vlasis_d αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής ΤΕΕ Β' κύκλου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγώ πέρασα ΣΜΥ!!!
ΟΛΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeM22516

Νεοφερμένος

Ο GeorgeM22516 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Αυτοματισμού Χαλκίδας!!! Αν και ήθελα Θεσσαλονίκης την έχασα για 62 μόροια :(:(:(
Τι να κάνουμε μας έφαγαν τα δίκτυα Η/Υ (10,4 ενώ είχα 17,8 και 17,2 Μαθηματικά και έκθεση :(:()

Ξέρει κανείς τι παίζει με τις αμοιβαίες μεταθέσεις (μιας και μας έκοψαν το δικαίωμα μετεγγραφών)!!
Αν ξέρετε πως ισχύει και ξέρετε κάποιον να έχει περάσει Αυτοματισμού Θεσσαλονίκης και θέλει να κατέβει Χαλκίδα τότε ενημερώστε τον... Να βολευτούμε και οι δυο!!!1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

supersonic

Νεοφερμένος

Ο supersonic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Από 1471 η βάση της Ενεργειακής Τεχνολογίας Αθήνας ανέβηκε στα 1580 και περνώ Λάρισα Μηχανολογία....χάλια
Μια χαρα εισαι. Να πας αμα μπορεις. Πολυ καλο ΤΕΙ. Τι να κανουμε... Εμας τους Μηχανολογους μας χαντακωσανε.....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

supersonic

Νεοφερμένος

Ο supersonic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Λοιπον... ΤΕΙ Μηχανολογιας Ηρακλειου Κρητης. Καλη φαση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gigabit

Νεοφερμένος

Ο gigabit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Μαθητής ΤΕΕ Β' κύκλου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά, έβγαλα 1700 μόρια με επιλογή αστυφυλάκων αλλά κόπηκα στην ισοβαθμία (μάθημα ειδικότητας 19,1)
Παίζει τίποτα με epilaxon; Όποιος γνωρίζει κάτι παραπάνω σχετικά με το θέμα, παρακαλώ να μου απαντήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Φίλε μην γράφεις με greeklish :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris17

Νεοφερμένος

Ο dimitris17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
λογιστικης και χρηματοοικονομικης οικονομικου πανεπιστημιου αθηνας(ασοεε)(βαση 18474)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aimilios21

Νεοφερμένος

Ο aimilios21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Μαθητής ΤΕΕ Β' κύκλου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγω περασα ΣΜΥ τελικα.Φιλε gigabit συγχαρητηρια για τα μορια που εβγλες.Δυστυχως φταιει το ατιμο το συστημα στην περιπτωση σου..Σιγουρα θα εισαι στους επιλαχωντες.Απο οσο εχω ακουσει παντως πρεπει να πας στο αστυνομικο τμημα και να δηλωθεις νομιζω η να δεις σε τη θεση βρισκεσαι.Πανε παντως στο πλησιεστερο αστυνομικο τμημα οσο πιο γρηγορα γινεται και μαθε.Δεν εχεις να χασεις τιποτα,ισα-ισα κερδισμενος μπορει να βγεις.Το λεω αυτο γιατι ακουσα για μια περιπτωση που πηγε ετσι το παιδι στο αστυνομικο τμημα και ενημερωθηκε και τελικα περασε αστυφυλακων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vlasis_d

Νεοφερμένος

Ο vlasis_d αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής ΤΕΕ Β' κύκλου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αιμίλιε το ήξερα και εγώ αυτό αλλά νομίζω το έκοψαν από φέτος!Μακάρι να ισχύει για να περάσω ΣΤΥΑ αν φύγουν από εκει γιατί θα έχω καλή σειρά λογικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aimilios21

Νεοφερμένος

Ο aimilios21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Μαθητής ΤΕΕ Β' κύκλου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Βλασση νομιζω οτι οι επιλαχωντες καταργηθηκαν μονο για τις στρατιωτικες σχολες.Δεν ακουσα ομως κατι για την αστυνομια και γι'αυτο το ειπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gigabit

Νεοφερμένος

Ο gigabit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Μαθητής ΤΕΕ Β' κύκλου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
φιλε aimilios21 σε ευχαριστω για το ενδιαφερον σου και συγχαρητηρια και σεσενα.επιλαχων απο στρατιωτικες σχολες δεν εχει απο φετος.για αστυνομια δεν εχω βρει ακομα μια συγουρη απαντηση ακομα και στο αστυνομικο τμημα που πηγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gaaragr

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής ΤΕΕ Β' κύκλου και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Λοιπον παιδια μπραβο για τις επιτυχιες σας και εγω περασα στη ΣΜΥ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vlasis_d

Νεοφερμένος

Ο vlasis_d αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής ΤΕΕ Β' κύκλου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εμίλιε λες να πάω να ρωτήσω και γω στην ΕΛΛΑΣ?
1η επιλογή την είχα...μήπως καμιά φορά λέω μήπως με πάρουνε με επιλαχόντες...Αν και απέχω 45 μόρια από την βάση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis20

Νεοφερμένος

Ο vasilis20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
γνωρίζεται πότε ανοίγουν τα σχολεία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
στις 11 Σεπτεμβριου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top