[2008] Σε ποια σχολή περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kovacevic

Νεοφερμένος

Η ΜΑIΡΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
γεια σου!!!!!!!!


υπαρχει σχετικο θεμα για τα παιδια που θα πανε στη πατρα:no1:
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=40631

κ γω εκει θα μαι:)
ax ωραια!!!!ειμαι η μαρια!!το ονομα σου???σε πια περιοχη βρηκες σπιτι???:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penguin

Νεοφερμένος

Η penguin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Bιολογia Αθηναs?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo18

Νεοφερμένος

Ο geo18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ρε παιδια ξερεται που μπορουμε ν μαθουμε σε τι σειρα περασαμε στην σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimkoul

Νεοφερμένος

Ο Dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Λοιπον μεχρι τωρα για Πληροφορικη Οικονομικου.Παν Αθηνων:
eliza04
statakos

και συνεχιζουμε δυναμικα συναδελφοι.

:):bye:κιεγω,τοπα πιο πρν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cas

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους!!!!Εγώ πέρασα Ψυχολογία Παντείου!!Μου έκανε πάντως μεγάλη εντύπωση η άνοδός της.Κανείς άλλος μαζί μου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boouumm

Νεοφερμένος

Η boouumm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
:Dμπραβο σε ολους μας παιδιαααα!!εγω περασα διοικηση επιχειρησεων αγροτικων προιοντων και τροφιμων στο αγρινιο!!!κανεις που θα μου κανει παρεα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noodlee999

Νεοφερμένος

Η noodlee999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
ax ωραια!!!!ειμαι η μαρια!!το ονομα σου???σε πια περιοχη βρηκες σπιτι???:D

κικη με λενε....

α
,σου εστειλα πμ!!!!!! ;)

και μεις στην αγυια εχουμε σπιτι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raziel

Νεοφερμένος

Ο Raziel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Εγω περασα στην Ψυχολογια της Κρητης(Ρεθυμνο).
Κανενας αλλος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lam10

Νεοφερμένος

Ο <a href="https://lambros10.hi5.com" class="link link--external" rel="nofollow" target="_blank">https://lambros10.hi5.com</a> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Raziel τελικα θα πας στην σχολη ή θα ξαναδωσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kanu

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους!!

Οργάνωση & Διοίκηση Επιχειρήσεων Μακεδονίας

όποιος άλλος είναι στο ίδιο τμήμα ας μου στείλει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris17

Νεοφερμένος

Ο dimitris17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
λογιστικης και χρηματοοικονομικης ασοεε....ειχα βαση 18474 και γω 18800
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Butterfly

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Νηπιαγωγός στη Ρόδο!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raziel

Νεοφερμένος

Ο Raziel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Raziel τελικα θα πας στην σχολη ή θα ξαναδωσεις?


Με πολυ βαρια καρδια,θα ξανα δωσω..Και λυπαμαι πολυ για αυτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris17

Νεοφερμένος

Ο dimitris17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
συγχαριτηρια σε ολους!!περασα λογιστικη και χρηματοοικονομικη ασοεε.κανενας συμφοιτητης?
εγω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Butterfly

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Πέρασε κανείς Παιδαγωγικό νηπιαγωγών? Αν ναι, που????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω περασα στο τμημα Βιοχημειας και Βιοτεχνολογιας του Πανεπιστημιου Θεσσαλιας που βρισκεται στη Λαρισα. Δεν περιμενα με τιποτα να περασω σ' αυτη τη σχολη. Η βαση της επεσε 222 μορια και εχω μολις 62 μορια παραπανω! Μου αρεσει τρελα το αντικειμενο, αλλα δεν ξερω τι γινεται με την επαγγελματικη αποκατασταση και ετσι εξακολουθω να θελω να ξαναδωσω. Παντως η πολη βρισκεται 1 ωρα απο τον τοπο καταγωγης μου (Τρικαλα) και εχω και ετοιμο σπιτι για να μεινω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phakyew

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ !!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Εγω περασα στο τμημα Βιοχημειας και Βιοτεχνολογιας του Πανεπιστημιου Θεσσαλιας που βρισκεται στη Λαρισα. Δεν περιμενα με τιποτα να περασω σ' αυτη τη σχολη. Η βαση της επεσε 222 μορια και εχω μολις 62 μορια παραπανω! Μου αρεσει τρελα το αντικειμενο, αλλα δεν ξερω τι γινεται με την επαγγελματικη αποκατασταση και ετσι εξακολουθω να θελω να ξαναδωσω. Παντως η πολη βρισκεται 1 ωρα απο τον τοπο καταγωγης μου (Τρικαλα) και εχω και ετοιμο σπιτι για να μεινω :P

Καλυτερα πηγαινε τοτε;)Αλλιως τι θα ακολουθησεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Καλυτερα πηγαινε τοτε;)Αλλιως τι θα ακολουθησεις?
Απο την αρχη ηθελα Φαρμακευτικη. Δεν ξερω αν θα ειναι καλυτερα η χειροτερα, παντως αν δεν προσπαθησω αλλη μια φορα γι' αυτην θα μου μεινει απωθημενο για παντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lam10

Νεοφερμένος

Ο <a href="https://lambros10.hi5.com" class="link link--external" rel="nofollow" target="_blank">https://lambros10.hi5.com</a> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Με πολυ βαρια καρδια,θα ξανα δωσω..Και λυπαμαι πολυ για αυτο..
ελα ενταξει αφου κατα βαθος αυτο θελεις...και ειμαι σιγουρος θα πετυχεις!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top