[2008] Σε ποια σχολή περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
εγω περασα στην πρωτη μου επιλογη ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ και ειμαι τρισευτυχισμενη!
:D
περασα κρητη αλλα θα παρω μεταγγραφη για αθηνα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Διεθνείς και ευρωπαικές οικονομικές σπουδές Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθήνας(ΔΕΟΣ)-ΑΣΟΕΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Συγχαρητήρια και χίλια μπράβο σε όλους :niki::no1::up::bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CleverCitizen

Νεοφερμένος

Ο CleverCitizen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Μηχανικών Πληροφοριακών και Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου (Μ.Π.Ε.Σ.). Κανένας συνάδελφος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kovacevic

Νεοφερμένος

Η ΜΑIΡΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Συγχαρητήρια και χίλια μπράβο σε όλους :niki::no1::up::bravo:
κανενας να περναει μαθηματικο πατρας????:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefdel

Νεοφερμένος

Ο lefdel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγω πέρασα Μουσικής Επιστήμης και Τέχνης Μακεδονίας. περασε κανεις εκει η μπα??? ξερει κανεις πως μαθαινουμε την σειρα εισαγωγης μας στη σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini22589

Νεοφερμένος

Η fotini22589 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Εγω πέρασα Μουσικής Επιστήμης και Τέχνης Μακεδονίας. περασε κανεις εκει η μπα??? ξερει κανεις πως μαθαινουμε την σειρα εισαγωγης μας στη σχολη?

το χαρτί που θα πάρεις από το λύκειο για την εγγραφή το λέει:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Τμημα Οικονομικης Επιστημης Οικονομικου Πανεπιστημιου Αθηνων ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
το χαρτί που θα πάρεις από το λύκειο για την εγγραφή το λέει:no1:
Ποιο χαρτι???
Πρεπει να παω στο σχολειο να παρω καποιο χαρτι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos<91>

Νεοφερμένος

Ο panos<91> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
το χαρτί που θα πάρεις από το λύκειο για την εγγραφή το λέει:no1:

και τ χαρτι απο το λυκειο ποτε πρεπει να τ παρουμε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Τέλος Σεπτέμβρη πάει στο σχολείο...
Πάντως δεν είναι απαπαίτητο για όλες τις σχολες...Πάρε τηλ στη γραμματεία κ θα σου πουν εκεί αν χρειάζεται ή όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rose_Red

Νεοφερμένος

Η Mika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εγω πέρασα Ιστορικό - Αρχαιολογικό ΑΠΘ!!! Επιτέλους θα κάνω αυτό που θέλω!!

Είμαι 2553 μόρια πάνω από τη βάση, λέτε να μπαίνω με καμιά καλή σειρά... ?? Ο πρώτος στη σχολή μου παντως έχει 19358...

Επίσης κανένας από τη σχολή μου δεν υπάρχει ρε παιδιά εδω πέρα????:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Αλλά πρέπει να κανονίσουμε συνάντηση όλο το forum!!!

Μην ανησυχείς θα βρεθούμε στη σχολή.... Απ' ότι είδα περάσαμε τουλάχιστον 3-4 παιδιά απ' το φόρουμ ΗΜΜΥ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koufontinas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο koufontinas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Λοιπον μεχρι τωρα για Πληροφορικη Οικονομικου.Παν Αθηνων:
eliza04
statakos

και συνεχιζουμε δυναμικα συναδελφοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

met0511

Νεοφερμένος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εγω πέρασα Ιστορικό - Αρχαιολογικό ΑΠΘ!!! Επιτέλους θα κάνω αυτό που θέλω!!

Είμαι 2553 μόρια πάνω από τη βάση, λέτε να μπαίνω με καμιά καλή σειρά... ?? Ο πρώτος στη σχολή μου παντως έχει 19358...

Επίσης κανένας από τη σχολή μου δεν υπάρχει ρε παιδιά εδω πέρα????:D:P

Εγω!εγω!αντε βρε ειδες που τελικα θα ειμαστε μαζι?τελειααααααααα!!!!!αντε να γνωριστουμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sokofreta

Νεοφερμένος

Η Τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Παιδια ξερω πως ειναι offtopic αλλα ειναι μεγαλη αναγκη....Περασα Γιαννενα και ψαχνω για σπιτι!!!Ξερετε κατι???Η εστω καποια σελιδα στο ιντερνετ που να εχει αγγελιες?Ευχαριστω....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kovacevic

Νεοφερμένος

Η ΜΑIΡΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
γεια σας παιδια!!!καποιος αλλος που να περναει στην Πατρα????μπηκα στο μαθηματικο με 1600 μορια παραπανω!!!τι λετε θα μπαινω με καλη σειρα???φιλακια και καλη σταδιοδρομια σε ολους!!!!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Παιδια ξερω πως ειναι offtopic αλλα ειναι μεγαλη αναγκη....Περασα Γιαννενα και ψαχνω για σπιτι!!!Ξερετε κατι???Η εστω καποια σελιδα στο ιντερνετ που να εχει αγγελιες?Ευχαριστω....:)

Καλύτερα βάλτο sto τοπικ "Βρήκατε σπίτι"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sokofreta

Νεοφερμένος

Η Τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Απλα δεν το βρηκα αυτο γι αυτο το εβαλα εδω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noodlee999

Νεοφερμένος

Η noodlee999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
γεια σας παιδια!!!καποιος αλλος που να περναει στην Πατρα????μπηκα στο μαθηματικο με 1600 μορια παραπανω!!!τι λετε θα μπαινω με καλη σειρα???φιλακια και καλη σταδιοδρομια σε ολους!!!!!:bye:

γεια σου!!!!!!!!


υπαρχει σχετικο θεμα για τα παιδια που θα πανε στη πατρα:no1:
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=40631

κ γω εκει θα μαι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top