[2008] Σε ποια σχολή περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Η ξαδέρφη μου πέρασε Ιατρική στην Πάτρα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Απ' ό,τι βλέπω και στην Πάτρα είμαστε πολλοί :)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimishr1

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Φυσικό Θεσ/νίκης.... :):)


Συγχαρητήρια σε όλους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_xatzidakis

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ιατρική στο Ηράκλειο. Καλή μας συνέχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
φιλολογία αθήνας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panteras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dsdsds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
εχουν βγει τα στατιστικα προτιμησεων;ειναι λιγο νωρις βεβαια....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
συγχαρητηρια σε ολους! ελπιζω και εγω τουχρονου να γραφω χαρουμενος σε αντιστοιχο τοπικ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιούλη24995

Νεοφερμένος

Η Γιούλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε ολους!!!!
Ιατρικη Αλεξανδρουπολης περναω κ Πεταω απ την χαρα μου.....!!!!!yioupi!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstantinos18

Νεοφερμένος

Ο Konstantinos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους μας.Ανταμοίφθηκαν οι κόποι μας.Και αυτοί που ξαναδίνουν,εύχομαι κάθε επιτυχία.Πέρασα στην πρώτη μου επιλογή,οικονομικής επιστήμης Πειραιά.Οπότε,καταλαβαίνετε...Είμαι τρισευτυχισμένος!:)
Ξέρετε μήπως πού μπορούμε να δούμε τη σειρά εισαγωγής μας στα ΑΕΙ;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theok2005

Νεοφερμένος

Ο theok2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Φαρμακευτική στην Πάτρα πέρασα!Εμένα πάντως μου φάνηκαν κάπως άκυρες οι βάσεις αλλά τι να πεις, είμαι ικανοποιημένη...:)

Κι εγώ φαρμακευτική Πάτρας πέρασα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nad

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους!!!:jumpy:
Εγώ πέρασα στους Χημικούς Μηχανικούς ΕΜΠ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HELEN

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Συγχαρητηρια σε ολους παιδια!!!Καλες μας σπουδες!!
Εγω περασα πολιτικους μηχανικους ΕΜΠ κ απο οτι βλεπω gregoire ειμαστε οι μοναδικοι εδω μεσα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotinouli

Νεοφερμένος

Η Fotinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μαρκετινγκ και επικοινωνιας ΑΣΟΕΕ.Υπαρχει κανεις απο τους αλλους 107 που μπήκαν?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΤΑΣΟΣ6123

Νεοφερμένος

Ο ΤΑΣΟΣ6123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
μαθηματικο αθηνας!!!!





Παιδια περασα μαθηματικο αθηνας,ειχα 16367 και η βαση πηγε 16358 απο 16578 που ειχε περσυ,δεν ειμαι πολυ τυχερος????α0χα0χ0α0χα0χ0αχ0α0χα0χα0χ0α0...............δηλαδη επεσε 220 μορια κι εγω το επιασα για 9 μορια!!χεχε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliza04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Παιδια περασα μαθηματικο αθηνας,ειχα 16367 και η βαση πηγε 16358 απο 16578 που ειχε περσυ,δεν ειμαι πολυ τυχερος????α0χα0χ0α0χα0χ0αχ0α0χα0χα0χ0α0.......... .....δηλαδη επεσε 220 μορια κι εγω το επιασα για 9 μορια!!χεχε...
Εισαι παρα πολυ τυχερος, εγω περσι την ειχα χασει για 40 μορια και ξαναεδωσα, αλλα ενταξει καθε εμποδιο σε καλο τελικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lina_18

Νεοφερμένος

Η ΕΥΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Τηλεπληροφορικης και Διοικησης Τει Ηπείρου ( Αρτα ). Πρωτη επιλογη. Ημουν γυρω στα 3.000 μορια παραπανω και επεσε 1390 μορια!!!!!!! Ειναι κανεις για Αρτα?

Καλή Φοιτητική ζωη σε όλους ! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

darkeos

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αιγαίου (Ρόδος) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Εγώ πέρασα παιδαγωγικά Ρόδου :))))))))))))))))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Τηλεπληροφορικης και Διοικησης Τει Ηπείρου ( Αρτα ). Πρωτη επιλογη. Ημουν γυρω στα 3.000 μορια παραπανω και επεσε 1390 μορια!!!!!!! Ειναι κανεις για Αρτα?

Καλή Φοιτητική ζωη σε όλους ! :no1:

Εγω μενω στην Αρτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Παιδια περασα μαθηματικο αθηνας,ειχα 16367 και η βαση πηγε 16358 απο 16578 που ειχε περσυ,δεν ειμαι πολυ τυχερος????α0χα0χ0α0χα0χ0αχ0α0χα0χα0χ0α0...............δηλαδη επεσε 220 μορια κι εγω το επιασα για 9 μορια!!χεχε...
Προτελευταίος μπήκες λογικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top