[2008] Σε ποια σχολή περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Συγγνωμη κιολας αλλα αν δεν περασες αυτο σου βγαζει...Το ξερω γιατι περυσι δεν περασα κ ελεγε αυτο!


Α, εντάξει ευχαριστώ. Πάω να πνίξω τον πόνο μου τώρα. :'(:'(:'(:'(

καλή συνέχεια παιδιά ! ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιορδανης

Νεοφερμένος

Ο Ιορδανης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
letta πες κωδικο σου και εκεινα τα αρχικα και σου λεω εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
letta πες κωδικο σου και εκεινα τα αρχικα και σου λεω εγω

Αφού με αυτό το μνμ που με βγάζει σημαίνει ότι δεν πέρασα. Οπότε....:'(

Ευχαριστώ πάντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Oινοποτιας και νυχτερινης διασκεδασης Ρίου (Μορια: 1000 ευρω το μηνα απτον μπαμπα)
αλλα ειπα να περασω λιγο κ απο μηχανολογους πατρας -γαμημενοι ηλεκτρολογοι για 11 μορια :>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ισως κανεις καποιο λαθος, σιγουρα εβαλες τα σωστα αρχικα; επωνυμο-ονομα-ονομα πατρος-ονομα μητρος; (χωρις παυλες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sokofreta

Νεοφερμένος

Η Τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Πες μας τα στοιχεια σου να δοκιμασουμε εμεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Σειρα εισαγωγης πως μπορουμε να μαθουμε?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Έστω ότι με λένε Μαρία Γεωργίου. Τον μπαμπά μου Κωνσταντίνο και την μαμά μου Ελευθερία.

Θα έπρεπε να γράψω εγώ εκεί: ΓΜΚΕ

Έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mother

Νεοφερμένος

Η mother αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 59 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Έστω ότι με λένε Μαρία Γεωργίου. Τον μπαμπά μου Κωνσταντίνο και την μαμά μου Ελευθερία.

Θα έπρεπε να γράψω εγώ εκεί: ΓΜΚΕ

Έτσι?

Είχες πιάσει τη βάση του 10 ή 10.000 μόρια?
Αν ναι πόσα μόρια είχες και σε ποια σχολή υπολογίζεις ότι έχεις περάσει από αυτές που έχεις δηλώσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mother

Νεοφερμένος

Η mother αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 59 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
πληροφορική και τηλεπικοινωνιών Αθήνας... αυτή ήταν η 3η πιθανή σχολή που έπιανε αν έπεφτε... και έπεσε πάρα πολύ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggeliki22065

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Νομικη Κομοτηνης!!και με μεταγραφη λογω πολυτεκνιας(4 αδερφια)ευτυχως ερχομαι Αθηνα!συγχαρητηρια σε ολους τα καλυτερα ερχονται!οποιος περναει Πατρα και θελει τιποτα πληροφοριες ας στειλει μηνυμα,απο Πατρα ειμαι!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sokofreta

Νεοφερμένος

Η Τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Δοκιμασε να γραψεις ΜΓΚΕ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Οχι δε βγαινει ετσι, πρεπει να τα βαλεις με τη σειρα που τα γραφει στο καρτελακι. Το δοκιμασα για σιγουρια, θελει πρωτα το επωνυμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Οικονομικών Επιστημών Πάτρας, ευελπιστώ στη 10άδα :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΙΟΥΛΗ22136

Νεοφερμένος

Η Γιούλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεταμόρφωση (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Νομικη Κομοτηνης!!και με μεταγραφη λογω πολυτεκνιας(4 αδερφια)ευτυχως ερχομαι Αθηνα!συγχαρητηρια σε ολους τα καλυτερα ερχονται!οποιος περναει Πατρα και θελει τιποτα πληροφοριες ας στειλει μηνυμα,απο Πατρα ειμαι!!:)
Συγχαρητηρια!!!:no1:Σαν τι πληροφοριες μπορεις να μας δωσεις;:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Μαθηματικό Ιωαννίνων.....!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red7genius

Νεοφερμένος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Μηχανικός Υπολογιστών και Πληροφορικής Πάτρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

journalist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ευθύμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Καταρα!!!

17108 η βάση των ΕΜΜΕ στο Σαλονικα.
17096 η βαθμολογία μου!

Πήγα διεθνων κι ευρωπαϊκών στον Πειραιά,αλλά το βλέπω να ξαναδίνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatasaMyk

Νεοφερμένος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ.....!!

Στο ειπα εγω:D

Μαθηματικο Θεσ/νικης εγω..:) Πολλοι ειμαστε Θεσ/νικη.. Να κανονισουμε κανα meeting:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top