[2008] Σε ποια σχολή περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Ηλεκτρονική Τει Αθήνας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kay

Νεοφερμένος

Η kay αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
αρχιτεκτονικη πατρας!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Πρεπει να βαλεις ΕΛΛΗΝΙΚΑ και ΚΕΦΑΛΑΙΑ τα αρχικα γραμματα που σου λεει!;)

Με Ελληνικά και Κεφαλαία τα έγραψα. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria...

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγώ πέρασα στο χαροκόπειο πανεπιστήμιο,διαιτολογία-διατροφολογία..:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Οδοντιατρικη Θεσσαλονικης!:DΑκους Κρου?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
ποιος παει οδοντιατρικη γαμωτο ποιος;;;;;;;;;;; :P μπραβο μπραβο!!!!!!!! :) :)

μπραβο σε ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hollaback

Νεοφερμένος

Ο hollaback αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Οποιος/α περασε θεσσαλονικη και θελει ας μου στειλει πμ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sokofreta

Νεοφερμένος

Η Τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ΠΑιδια περασα στο τμημα που ηθελα....Το Τει Βρεφονηπιοκομιας στα Ιωαννινα!!!!H σχολη ειχε 13523 κ εγω εβγαλα 14135!!!Καλη επιτυχια σε ολους....

https://www.ypepth.gr/efarmoges/epityxontes.php
Αυτο το λινκ ειναι του υπουργειου που σας λεει σιγουρα που περασατε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ktar

Νεοφερμένος

Ο ktar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Πέρασα Ιατρική Αλεξανδρούπολης! Αχ, τι ωραία! Και με μια ωραία μεταγραφούλα που θα πάρω, επειδή είμαστε 4 αδέρφια, θα πάω Θεσσαλονίκη! Συγχαρητήρια σε όλους παιδιά! Δικαιώθηκαν οι κόποι μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Παιδιά μπράβο σας που περασατε, εύχομαι να σας αρέσει εκεί και να βγήτε σπουδαίοι επιστήμονες!:no1:

-Δεν πάει όμως τώρα κάποιος που έχει περάσει σίγουρα να βάλει τα στοιχεία του στο ypepth για να δω λιγάκι αν θα του βγάλει αποτελέσματα?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Βγαινουν αποτελεσματα, εισαι σιγουρη οτι εβαλες σωστα τα γραμματα στο 2ο πεδιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Παιδιά μπράβο σας που περασατε, εύχομαι να σας αρέσει εκεί και να βγήτε σπουδαίοι επιστήμονες!:no1:

-Δεν πάει όμως τώρα κάποιος που έχει περάσει σίγουρα να βάλει τα στοιχεία του στο ypepth για να δω λιγάκι αν θα του βγάλει αποτελέσματα?:)

τα βγάζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sokofreta

Νεοφερμένος

Η Τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Πηγα εγω κ μου εβγαλε τα σωστα αποτελεσματα....Το λινκ ειναι αυτο
https://www.ypepth.gr/efarmoges/epityxontes.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timteam

Νεοφερμένος

Ο timteam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
HMMY ΑΠΘ περναω και ερχομαι με μεταγραφη ΕΜΠ:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ktar

Νεοφερμένος

Ο ktar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Και εμένα μου τα βγάζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Μα σωστά τα βάζω.

Να σας ρωτήσω. Αν δεν έχω περάσει τι θα έπρεπε να μου εμφανίζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sokofreta

Νεοφερμένος

Η Τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Συγγνωμη κιολας αλλα αν δεν περασες αυτο σου βγαζει...Το ξερω γιατι περυσι δεν περασα κ ελεγε αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos_manager

Νεοφερμένος

Ο tasos_manager αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Αξιωματικων Ελληνικης Αστυνομιας....
Καλαααααααααααα θα περασουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιορδανης

Νεοφερμένος

Ο Ιορδανης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Πέρασα αστυγυλάκων γεν. σειρα (14303)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
-Δεν πάει όμως τώρα κάποιος που έχει περάσει σίγουρα να βάλει τα στοιχεία του στο ypepth για να δω λιγάκι αν θα του βγάλει αποτελέσματα?:)

εμένα μου τα βγαλε το ypepth μια χαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top