[20/5/2011] Φυσική Κατεύθυνσης

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 111)
  • Άριστα

    Ψήφοι: 12 10.8%
  • Πολύ καλά

    Ψήφοι: 10 9.0%
  • Καλά

    Ψήφοι: 11 9.9%
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 19 17.1%
  • Άσχημα

    Ψήφοι: 16 14.4%
  • Χάλια

    Ψήφοι: 10 9.0%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 33 29.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
παιδιά τα σημεία ητανε και δεν υπαρχει αμφικολια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brynja

Νεοφερμένος

Η Brynja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
φτου!!! 3 μου βγηκαν....:P:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
εγω δν ξερω αν επιασα καν την βαση :(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Και να μηγν τηνε πιασες μην σε πιανει ανχος . Και του χρονου μπορεις να ξαναπροσπαθησησ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ένα σχόλιο για τα θέματα μόνο: ΠΟΛΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ, μου βγήκε ο πάτος να τα γράψω εντός χρόνου.
Ναι, αλλά ήταν θέματα που ήξερες, right;
Γνωστά και πολλά: γκρίνια
Δύσκολα και λίγα: πάλι γκρίνια

Ώχου, διαλέξτε. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brynja

Νεοφερμένος

Η Brynja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
οχι αφου λεει με μεγιστο πλατος πηρα κ*λ :worry::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Brynja

Νεοφερμένος

Η Brynja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
χαχα ο,τι να ναι ο καθενας!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Εγω στο Δ1 προσπαθουσα 40 λεπτα να το βγαλω

Και αυτο γιατι υπολογιζα και το βαρος της ραβδου και δεν μου εβγαιναν τα νουμερα

Μετα κοιταξα στην εκφωνηση να λεει αβαρης ραβδος (:whistle: + :D + :redface: + νευρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brynja

Νεοφερμένος

Η Brynja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
ωωχ τωρα θυμηθηκα...εχεις δικιο αυτο ειναι... ξεχασα να παρω αποστασεις r1-r2+r1+r2 φακ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
ωωχ τωρα θυμηθηκα...εχεις δικιο αυτο ειναι... ξεχασα να παρω αποστασεις r1-r2+r1+r2 φακ!!!

E δεν πειράζει.Εδώ εγώ έχασα ένα πολλαπλής που στην αρχή το είχα σωστό.
Ανάθεμα την ώρα που το άλλαξα. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alchemia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alchemia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Ρε παιδια, μας εχουνε @@@ λιγο φετος η ειναι η ιδεα μου;;
Η φυσικη ειναι το χειροτερο μου μεχρι τωρα :mad: Ελπιζω χημεια να παω καλα αν κ ετσι οπως το πανε ουτε εκει θα γραψουμε!!!
Να χω γραψει κανα 14 σημερα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,090 μηνύματα.
Ρε παιδια... Εχετε ιδεα ποσο κοβουν για λαθος νουμερα?!
Βρηκα λαθος αγ. στο Δ2 και λαθος uγραμ., ο τροπος ειναι σωστος ομως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenbias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lenbias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Ρε παιδια... Εχετε ιδεα ποσο κοβουν για λαθος νουμερα?!
Βρηκα λαθος αγ. στο Δ2 και λαθος uγραμ., ο τροπος ειναι σωστος ομως..
Δεν νομίζω να κόψει και πολύ αν ο τρόπος είναι σωστός.Εγώ που στο Δ3 αντι για στροφορμής πήρα ΑΔΟ πόσο λέτε να χάσω?? 3/6 ή παραπάνω??Πάντως την αδμε στην αρχή την έκανα καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Εγώ θ' αφήσω όλα τα υπόλοιπα περί δυσκολίας να το κρίνουν οι βαθμοί στο τέλος. Όσοι γκρινιάζουν ότι ήταν δύσκολα να σκεφθούν ότι δεν έχει σημασία και 10 να έχεις γράψει αν έχει γράψει η μεγαλύτερη μερίδα των μαθητών 8 και αυτοί που λένε ότι ήταν εύκολα να σκεφθούν ότι δεν έχει σημασία αν έχεις γράψει 19 όταν όλη Ελλάδα έχει 18+ (που δεν ισχύει, ε)

Θα σταθώ σ' ένα μόνο σημείο.

Ποιος, εκτός από εμένα, σκέφθηκε έστω και για 1 λεπτό ότι το m1=2m2 δε γίνεται να ισχυεί γιατί το m1 φαινόταν πιο μικρό από το m2?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ctavros

Νεοφερμένος

Ο ctavros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εγώ θ' αφήσω όλα τα υπόλοιπα περί δυσκολίας να το κρίνουν οι βαθμοί στο τέλος. Όσοι γκρινιάζουν ότι ήταν δύσκολα να σκεφθούν ότι δεν έχει σημασία και 10 να έχεις γράψει αν έχει γράψει η μεγαλύτερη μερίδα των μαθητών 8 και αυτοί που λένε ότι ήταν εύκολα να σκεφθούν ότι δεν έχει σημασία αν έχεις γράψει 19 όταν όλη Ελλάδα έχει 18+ (που δεν ισχύει, ε)

Θα σταθώ σ' ένα μόνο σημείο.

Ποιος, εκτός από εμένα, σκέφθηκε έστω και για 1 λεπτό ότι το m1=2m2 δε γίνεται να ισχυεί γιατί το m1 φαινόταν πιο μικρό από το m2?:redface:

εγώ.το έκανα 3 φορές για επιβεβαίωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick-Firestorm

Νεοφερμένος

Ο Nick-Firestorm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Λοιπόν, ήρθα για να πω τα πράγματα όπως έχουν, και δυστυχώς δεν θα μπορέσω να εκφραστώ όπως θέλω λόγω 'γκει' μοντερέιτιγκ.

Καταρχάς κερνάω θανατάκι σε όλους τους ΦΟΙΤΗΤΕΣ που σπάμμαραν τις πρώτες 7 σελίδες λέγοντας για το πόσο ΒΑΤΑ είναι τα θεματα. Πέραν του ότι είστε ήδη φοιτητές και κατέχετε μια θέση στη σχολή που θέλατε, έχετε το θράσος να λέτε 'σιγα μωρε τα θεματα'. Επίσης απορώ γιατί ασχολείστε με τις πανελλήνιες ακόμα. Τη *#$%$* σας.

και βιαστικός έρχομαι στο κυρίως θέμα μας

ΗΤΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ 3 ΓΑΜ&$%$#ΕΣ ΩΡΕΣ

Πόσο μάλλον για μένα που όσο νανε ανακαλύπτω τον τροχό εκεί μέσα. Και γενικά δε ξέρω γιατί αλλά σε ΟΛΑ τα μαθήματα έτσι έγινε φέτος, τα θέματα ήταν φτιαγμένα για 4-5 ώρες. Μετρημένοι στα δάχτυλα όσοι τέλιωσαν όλα τα θέματα μέσα σε 2,5 ώρες, είμαι σίγουρος πως το 80% των μαθητών που πήγαιναν για έναν αξιοπρεπή βαθμο, μισολύναν 2 θέματα και το 3ο πήγενε κυριολεκτικά στο διάολο, in haste.

Τελοσπάντων για να μη μακρυγορώ και να καταντάω κουραστικός, έχω να πω πως τα θέματα φέτος ήταν τρομερά πρωτοφανή για τα δεδομένα των πανελληνίων μετά τις δέσμες. Έχει να γίνει τρελή αναδιάρθρωση των βάσεων, έχουμε να δούμε πολλά κουλά τον Αύγουστο.

Τώρα για τη Δευτέρα, αν και τρομερά εύκολο μάθημα, ετοιμαστείτε για κουλαμάρες και μινιμουμ 2,5 ώρες μέχρι να τελιώσετε τα θέματα.
Αυτοί είσαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
ασχετο αλλα αυτο τ ριμαδι το μιλιμετρε μου σπασε τα νευρα!
ρε σεις πειραζει αν δεν ειναι συμμετρικά αριθμημένος ο αξονας του χρονου? ...εννοω να ειναι σωστα αριθμιμενος απο την στιγμη που ταλανατωνεται κ μετα αλλα οι αριθμοι να μην ταιριαζουν με το μηκος που εχει μεχρι το 2!
τα θεματα ηταν παρα πολλα!
εγω εγραψα γυρω στο 18! ειπαμε να βαλουν τριτο θεμα κυμα αλλα συμβολη ρε φιλε! ελεος! τεσπα παμε στο επομενο!
Υ.Γ. το τεταρτο θεμα ηταν γαματο αλλα θα προτιμουσα να το χα λυσει με την ησυχια μου στο σπιτι μου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top