[17/5/2010] Μαθηματικά Γενικής Παιδείας

Πώς τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 142)
  • Πολύ καλά

    Ψήφοι: 51 35.9%
  • Καλά

    Ψήφοι: 16 11.3%
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 18 12.7%
  • Άσχημα

    Ψήφοι: 9 6.3%
  • Χάλια

    Ψήφοι: 12 8.5%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 36 25.4%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Δε νομίζω φίλτατε "!GeoRge!".Τόσα έχουν να ρωτήσουν!Πολύ πολύ καλή επιτυχία στο αγαπημένο μου μάθημα αύριο και ελπίζω να μη σας βάλουν όσο εύκολα όσο τα περσινά γιατί οι βάσεις(της σχολής μου για παράδειγμα αλλά και των υπολοίπων) θα εκτοξευθούν στο Θεό και θα κριθεί από την έκθεση ποιος θα μπεί ή όχι!Πολύ πολύ πολύ καλή επιτυχία και ψυχραιμία,γιατί είναι μαθηματικά και πολλές φορές η έμπνευση δεν έρχεται αμέσως!Και ΕΠΙΣΗΣ!Κάθε σκέψη μετράει και μεταφράζεται σε μόρια!Γράφουμε όλο το συλλογισμό μας ακόμα και αν δεν έχουμε βρεί το τελικό αποτέλεσμα!
ναι αλλα ειναι μεσα στην υλη...!και ειναι ορισμοι! Δεν υπαρχει ακομα και 4-5% πιθανοτητα να τους ερθει να τα βαλουν???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
ναι αλλα ειναι μεσα στην υλη...!και ειναι ορισμοι! Δεν υπαρχει ακομα και 4-5% πιθανοτητα να τους ερθει να τα βαλουν???

Έτσι οπως το θέτεις προφανώς και υπάρχει!Μέχρι και τα ονόματα των συγγραφέων του βιβλίου μπορεί να σας βάλουν(πλακίζομαι φυσικά)!Κοίτα κάνε έναν κόπο να τα διαβάσεις αλλά είναι αδιανόητο κατ εμε να ψειρίζουν τόσο πολύ τη θεωρία όταν υπάρχουν τόσες όμορφες συνδιαστικές ασκήσεις να βάλουν;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
νιωθω οτι ειναι το μαθημα που λιγο πολυ θα καθορισει τελικα το αν θα πιασω τη σχολη π θελω...γιατι ουσιαστικα ειναι το πιο δυσκολο αντικειμενικα μαθημα κ το ψιλοφοβαμαι...
Αν βγω εχοντας γραψει κανα 18αρι-19αρι τι χαρα κ κουραγιο π θα παρωω!:) μετα θ μενουν σχετικα ευκολα μαθηματα...βιολογια π ειναι αποστηθηση....χημεια κατ. π ειναι το ευκολακι μας...και φυσικη π ενταξει..δεν την πολυφοβαμαι..κ θελω κ 16-17 σαυτην οχι 20αρι για να αγχομαι!:P αν κ θα αγωνιστω για το 20αρι..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Για ποιά σχολή ενδιαφέρεσαι αν επιτρέπεται?Μακάρι να γράψεις όσο καλά θες,σου το εύχομαι ολόψυχα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Αχ λετε να το ξεφτυλισουν και να βαλουν τερμα δυσκολα παλουκια/??!
Μεχρι τωρα σαυτα που βλεπω οτι βαζουν καθε χρονο δεν εχω προβλημα κ μπορει με τετοιου επιπεδου να πιασω κ 20αρακι!:P ακομα κ αυτα των επαναληπτικων βατα μ φαινονται..:hmm:λετε να βαλουν κατι που να μην τοχουμε ξαναδει??ή κατι σχετικα σπανιο?!:(

Για ποιά σχολή ενδιαφέρεσαι αν επιτρέπεται?Μακάρι να γράψεις όσο καλά θες,σου το εύχομαι ολόψυχα!:)
α! τωρα το παρατηρησα! εκει που εισαι κ συ!! (ιατρικη:Pή οδοντιατρικη) αν πιανω τα μορια και στις δυο μαλλον το δευτερο...κατι με τραβαει προς τα κει!:P
εσυ ποσο ειχες γραψει αν επιτρεπεται? κ σε ποιο ετος εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Αχ λετε να το ξεφτυλισουν και να βαλουν τερμα δυσκολα παλουκια/??!
Μεχρι τωρα σαυτα που βλεπω οτι βαζουν καθε χρονο δεν εχω προβλημα κ μπορει με τετοιου επιπεδου να πιασω κ 20αρακι!:P ακομα κ αυτα των επαναληπτικων βατα μ φαινονται..:hmm:λετε να βαλουν κατι που να μην τοχουμε ξαναδει??ή κατι σχετικα σπανιο?!:(


α! τωρα το παρατηρησα! εκει που εισαι κ συ!! (ιατρικη:Pή οδοντιατρικη) αν πιανω τα μορια και στις δυο μαλλον το δευτερο...κατι με τραβαει προς τα κει!:P
εσυ ποσο ειχες γραψει αν επιτρεπεται? κ σε ποιο ετος εισαι?

19700 είχα γράψει και είμαι πρώτο έτος!Καλή επιτυχία για σήμερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vanessaleo

Νεοφερμένος

Η Vanessaleo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Εγώ στο 3ο θέμα βρήκα λάθος την πιθανότητα γιατί αντί να βάλω το 50% της 4ης κλάσης εβαλα το 75% και στο τέταρτο θέμα βρήκα σωστά την παράγωγο και τη ρίζα αλλά εβαλα ανάποδα τα πρόσημα. πόσο λέτε να μου κόψουν ;;;;;;;; Απαντήστε μου σας παρακαλώ!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marouli.kel

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Για το πρωτο θα σου κοψουν λογικα το 1/3 των μοριων του ερωτηματος.
Για το δευτερο, εννοεις ΤΙΣ ριζες... Ποια προσημα εννοεις εβαλες αναποδα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vanessaleo

Νεοφερμένος

Η Vanessaleo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Αντί να βρω μέγιστο βρήκα ελάχιστο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Ρε παιδια να πω την αληθεια δεν διαβασα πολλα ποστς μονο λιγο στην πρωτη σελιδα...Με ποιο κριτηριο λετε τα θεματα των μαθηματικων γενικης ευκολα?Θα τρελαθουμε τελιως?Ηταν οτι πιο δυσκολα επεσαν τα τελευταια χρονια.Για να κρινεις θεματα πανελλαδικων τα συγγρινεις με τα προηγουμενα χρονια...Οχι οπως τα βλεπεις εσυ σαν ατομο..και για εμενα γελοια ηταν αλλα οχι οτι ηταν ευκολα θεματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
Είναι τρελό να λέμε -ότι όταν ακόμη και θετικοτεχνολογικοί δυσκολεύτηκαν- ήταν εύκολα τα θέματα.:(Καταρχήν η απόδειξη να πω ότι πρακτικά ήταν εκτός.:redface:Απλώς εκμεταλεύτηκαν ότι ήταν εντός ύλης θεωρητικά.:mad: Επίσης ο τύπος του 3ου ήταν παραπλανητικός και σε οδηγούσε σε πολλές πράξεις.:mad:Αν είναι δυνατό εκείνη την στιγμή μέσα στο άγχος μου να έβλεπα ότι ο τύπος είναι για δεκαδικό.:worry: Δεν δίναμε εισαγωγικές στο μαθηματικό.Εγώ δίνω για αστυνομία.Τι δουλειά εχει να δίνω μαθηματικά.Δεν είπα να μην τα διδάσκομαι αλλα όχι και να κρίνουν το μέλλον σου για άσχετη σχολή. Και διάβαζα πολλές ώρες.Πιο καλά προετοιμασμένος δεν θα μπορούσα να ήμουνα. Αυτά είχα να πω και ξαλάφρωσα.Περασμένα αλλά όχι και τόσο ξεχασμένα αφού υπάρχει περίπτωση να μου στερήσουν την Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Είναι τρελό να λέμε -ότι όταν ακόμη και θετικοτεχνολογικοί δυσκολεύτηκαν- ήταν εύκολα τα θέματα.:(Καταρχήν η απόδειξη να πω ότι πρακτικά ήταν εκτός.:redface:Απλώς εκμεταλεύτηκαν ότι ήταν εντός ύλης θεωρητικά.:mad: Επίσης ο τύπος του 3ου ήταν παραπλανητικός και σε οδηγούσε σε πολλές πράξεις.:mad:Αν είναι δυνατό εκείνη την στιγμή μέσα στο άγχος μου να έβλεπα ότι ο τύπος είναι για δεκαδικό.:worry: Δεν δίναμε εισαγωγικές στο μαθηματικό.Εγώ δίνω για αστυνομία.Τι δουλειά εχει να δίνω μαθηματικά.Δεν είπα να μην τα διδάσκομαι αλλα όχι και να κρίνουν το μέλλον σου για άσχετη σχολή. Και διάβαζα πολλές ώρες.Πιο καλά προετοιμασμένος δεν θα μπορούσα να ήμουνα. Αυτά είχα να πω και ξαλάφρωσα.Περασμένα αλλά όχι και τόσο ξεχασμένα αφού υπάρχει περίπτωση να μου στερήσουν την Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας.:(
Και εγω για αστυφυλακων δινω...Ποιον τυπο λες δεν καταλαβα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anament123

Νεοφερμένος

Ο anament123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Είναι τρελό να λέμε -ότι όταν ακόμη και θετικοτεχνολογικοί δυσκολεύτηκαν- ήταν εύκολα τα θέματα.:(Καταρχήν η απόδειξη να πω ότι πρακτικά ήταν εκτός.:redface:Απλώς εκμεταλεύτηκαν ότι ήταν εντός ύλης θεωρητικά.:mad: Επίσης ο τύπος του 3ου ήταν παραπλανητικός και σε οδηγούσε σε πολλές πράξεις.:mad:Αν είναι δυνατό εκείνη την στιγμή μέσα στο άγχος μου να έβλεπα ότι ο τύπος είναι για δεκαδικό.:worry: Δεν δίναμε εισαγωγικές στο μαθηματικό.Εγώ δίνω για αστυνομία.Τι δουλειά εχει να δίνω μαθηματικά.Δεν είπα να μην τα διδάσκομαι αλλα όχι και να κρίνουν το μέλλον σου για άσχετη σχολή. Και διάβαζα πολλές ώρες.Πιο καλά προετοιμασμένος δεν θα μπορούσα να ήμουνα. Αυτά είχα να πω και ξαλάφρωσα.Περασμένα αλλά όχι και τόσο ξεχασμένα αφού υπάρχει περίπτωση να μου στερήσουν την Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας.:(

συμφωνω απολυτα μαζι σου!Ηθελα και εγω αξιωματικων δλδ μονο για αξιωματικων πηγαινα αλλα το εχασα εξαιτιας κυριως τα μαθ γεν για ακριβως αυτα που ειπες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
Τον τύπο της στατιστικής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top