[15/6/2012] Αγγλικά

Πως θεωρείτε ότι τα πήγατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 46)
  • [Άριστα] 18-20

    Ψήφοι: 9 19.6%
  • [Πολύ καλά] 15-18

    Ψήφοι: 15 32.6%
  • [Καλά] 12-15

    Ψήφοι: 8 17.4%
  • [Μέτρια] 10-15

    Ψήφοι: 8 17.4%
  • [Όχι καλά] 5-10

    Ψήφοι: 4 8.7%
  • [Καθόλου καλά] 0-5

    Ψήφοι: 2 4.3%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Η έκθεση ναι. Το κείμενο ήταν νορμάλ αλλά για κάποιον που έχει ένα επίπεδο. Πόσοι ήξεραν το ozone-depleting substances ? Πολλοί στο τμήμα μου δεν ήξεραν καν το sustainable και είχαν πάρει advanced.

καλα πολλα ουτε εγω τα πιασα εχω να δω αγγλικα απο 3η γυμνασιου κ δεν εκανα ουτε στοιχειωδη προετοιμασια χτες.. αλλα οι ερωτησεις κατανοησης εβγαιναν με σχετικη ευκολια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
τελικα στο υποτιθεμενο ανεκδοτο πως παει η σειρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
γαμωτο εγω εβαλα, b,e,a,d,c

δε σου λεω οτι σιγουρα το χω σωστο απλα οπως το βαλα μου φανηκε λογικο(φυσικα οχι αστειο:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Eγώ μάλλον έβαλα b,c,a,d,e.
Ό,τι νά'ναι, ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εγω εβαλα παντως b-e-d-c-a
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boubouki_14

Νεοφερμένος

Η Άννα-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Οι απαντησεις ποτε βγαινουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Η μαμά μου (αγγλικού) λέει η πιο λογική σειρά είναι b e d c a .

But why did the chicken cross the road?
No entirely satisfactory explanation has ever been agreed upon.
Yet, at the Fourth Chicken Crossing Conference, a team of distinguished scholars met to
consider this poultry matter in depth one more time.
Unfortunately once again, no consensus was reached.
However, the most popular reason is purely that the chicken crossed to get to the other side. (και καλά εδώ βρίσκεται το αστείο :P )

Κοινώς η κότα πέρασε το δρόμο, γιατί ήθελε να πάει απλά στην άλλη μεριά :P fail :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
ΑΡΑ ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΝΑ ΣΩΣΤΑ ΧΑΧΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Παιδιά πάλι καλά που δεν πήγα να γράψω...Ποιο δύσκολα από πέρυσι μου φάνηκαν με ματιά που τα είδα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
ΑΡΑ ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΝΑ ΣΩΣΤΑ ΧΑΧΑ

Έτσι λέει η μάνα μου, αλλά ποτέ δε ξέρεις τι είχαν στο μυαλό οι τρελές αγγλικούδες που βάλανε τα θέματα. Προφανώς ήταν κότες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ρε τι ήταν αυτό σήμερα;
11:30 μας είπαν να πάμε, 12:45 πήραμε τα θέματα.
+ όλες τις διευκρυνήσεις κάθε τρεις και λίγο.
ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ; Και μεσημεριάτικα; Κάηκα από τον ήλιο ενώ περίμενα το λεωφορείο.
Έλεος.

Για τα θέματα δεν έχω να πω τίποτα, αλλά αν συγκρίνω με τα περσινά και τα προπέρσινα ήταν κάπως πιο δύσκολα. Ας μη σχολιάσω το ανέκδοτο καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι ακυρο....Ελληνες δεν διορθωνουν τα γραπτα? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Παιδιά πήρατε όλοι 2 σελίδες διευκρινήσεις; Την δεύτερη την βρήκα εγώ :P
Γιατί μου είπανε ότι αλλού πήραν μόνο 1 σελίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι ακυρο....Ελληνες δεν διορθωνουν τα γραπτα? :redface:
Όχι, Αζερμπαϊτζανοί! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ναι 2 φωτοτυπίες ήταν.
Η πρώτη με τα πάρα πολλά λάθη σχεδόν σε όλες τις ασκήσεις και η δεύτερη για την εκφώνηση της έκθεσης.
Ό,τι να' ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top