[14/5/2011] Μαθηματικά Γενικής Παιδείας

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 112)
  • Άριστα

    Ψήφοι: 20 17.9%
  • Πολύ καλά

    Ψήφοι: 12 10.7%
  • Καλά

    Ψήφοι: 3 2.7%
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 19 17.0%
  • Άσχημα

    Ψήφοι: 9 8.0%
  • Χάλια

    Ψήφοι: 11 9.8%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 38 33.9%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

lenbias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lenbias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
παιδιά, ως καθηγήτρια, θα συμβούλευα ΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ, να μη σχολιάζουν τα θέματα των παιδιών!!!:mad:
δεν ξέρω τι έχουν πάθει, πραγματικά, δεν έχουν κάτι καλύτερο να κάνουν, με τόσο ωραίο καιρό??!!
μα είναι δυνατόν
1. να τα λύνουν ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ χαλάρα και με τη μουσικούλα τους ίσως.
2. ΕΊΝΑΙ ΦΟΙΤΗΤΈΣ(δεν παίζει ρόλο η σχολή)
3, ΈΧΟΥΝ ΆΛΛΗ ΗΛΙΚΊΑ-ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΙ, άρα και πιο έμπειροι σε θέματα/εξετάσεις κλπ,κλπ
και να χαρακτηρίζουν τα θέματα των παιδιών που δίνουν εξετάσεις εκείνη την ώρα, μόλις που τελειώνουν το σχολείο,
"δώρα", "καθόλο δύσκολα" και άλλες σαχλάμάρες????
δεν καταλαβαίνω καθόλου το λόγο που το κάνουν κάποιοι, πραγματικά,
μήπως αναπολείτε τα χρόνια εκέινα και τις καταστάσεις και θέλετε να εμπλέκεστε έτσι σε αυτή τη διαδικασία???
αφήστε τα παιδιά που γράφουν να χαρακτηρίζουν μεταξύ τους τα θέματα που βιώνουν την ΙΔΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ...
μια που είστε καθηγήτρια (μαθηματικών υποθέτω?) μήπως να μπορείτε να μου απαντήσετε στην ερώτηση μου???(είναι στην 7 σελίδα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Michaelgr2009

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Michaelgr2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
παιδια ειδα τ θεματα που επεσαν περισυ καιγενικα τις αλλες χρονιες οχι οτι δεν τα ειχα δει αλλα ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΑ και ανοιξα τον υπολ μονο και μονο για να σας μοιρασω τα νευρα μου....τι ηταν υτα που εμπεναν?σε εμας ξεσπασαν οι μααααααααααααα.........εςςςςςςς...μα αληθεια τον φεβρουαριο να ξεκιναγες φροντιστηρια ενα 14 το επιανες ετσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Για μισό λεπτό, γιατί πλέον έχουμε ένα θέατρο του παραλόγου.

2000-2010 στα θεματα των μαθηματικων γενικης κάποιος αγγιζε το 15 χωρις να εχει διαβασει.... και τωρα μας γαμ....ανε
Συγγνώμη δηλαδή, αλλά θεωρούμε καλό το να πιάνεις το 15 χωρίς να έχεις διαβάσει; Πάμε καλά;

Το θέμα είναι να πιάνεις το 15 χωρίς να έχεις διαβάσει ή να επιβραβεύεται αυτός που έχει διαβάσει;

Ίδια πράγματα βλέπω και στην Βιολογία. "Έπρεπε να είχες διαβάσει καλά", γκρινιάζουν. Προφανώς ίσως το να πρέπει να έχεις διαβάσει;

Τα θεματα ηταν δυσκολα. ποσο μαλλον για αυτους που ταν θεωριτικη.
Αυτοί που είναι θεωρητικοί btw δεν είναι υποχρεωμένοι να πάρουν μαθηματικά. Ομοίως για την Βιολογία, που υπάρχει δυσφορία επειδή έπεσαν ασκήσεις. Αν δεν θέλετε ασκήσεις παιδιά, πάρτε Ιστορία...

ακου εκει δεν θελουν να βαλουν πολλουσ στην αστυνομια και βαλαν δυσκολα μαθηματικα γεν..
Τι σχέση έχει το ένα με το άλλο; Ό,τι θέματα και να βάλουν, εύκολα ή δύσκολα, οι θέσεις είναι οι ίδιες.


Α, και κάτι τελευταίο. Όσοι λέτε "τα θέματα ήταν δύσκολα" ορίστε μου: δύσκολα ως προς τι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michaelgr2009

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Michaelgr2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
ρε φιλε μμε δουλεύεις εγω θελω να μπω αστυφυλακων απο θεωρητική ειναι λύση να λες να μην πάρουν μαθηματικά?παιζεις με τον πονο μας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ!!!!!!!!!
Για την παράγωγο μιας σύνθετης συνάρτησης ισχύει (f(g(x)))΄=f΄(g(x))·g΄(x)
ΟΛΕΣ ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΣΩΣΤΟ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frau Chara

Νεοφερμένος

Η Frau Chara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
μια που είστε καθηγήτρια (μαθηματικών υποθέτω?) μήπως να μπορείτε να μου απαντήσετε στην ερώτηση μου???(είναι στην 7 σελίδα)

Δυστυχώς καλό μου, καμία σχέση με μαθηματικά, απλά επιτηρούσα σήμερα και βλέπω την αγωνία στα μάτια σας (με άλλα μάτια πια!!)
και ειλικρινά δεν περίμενα ότι οι φοιτητές θα ασχολούνταν τόσο πολύ με εσάς, και θα ήταν τόσο προκλητικοί!!
ας με συγχωρέσουν, αλλά αν διαβάσουν προσεκτικά τι γράφουν κάποιοι, θα συμφωνήσουν, πιστέυω!!!
λίγο ταπεινότητα παιδιά!!!
χαλαρώστε με όποιον τρόπο, κοιμηθείτε, αν μπορείτε
και συγκέντρωση στο επόμενο!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ρε φιλε μμε δουλεύεις εγω θελω να μπω αστυφυλακων απο θεωρητική ειναι λύση να λες να μην πάρουν μαθηματικά?παιζεις με τον πονο μας?
Άλλο το ένα, άλλο το άλλο.
Το ότι έχουν μειώσει τις θέσεις στην αστυφυλάκων, δεν έχει να κάνει με τη δυσκολία των θεμάτων. Αν έχουν προκυρηχθεί 20 θέσεις, τότε είτε βάλουν εύκολα είτε βάλουν δύσκολα, θα πάρουν 20 άτομα. Period.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renoskiller44

Νεοφερμένος

Ο Ρένος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Βρε Γιωργο ασε τα παιδια να βγαλουν το αχτι τους...ασ'τα να πουν ο,τι γουσταουν για να τα βγαλουν απο μεσα τους...μην τους ποσγειωνεις στην πραγματικοτητα...ηρθαμε τωρα εμεις να το παιξουμε πιο εξυπνοι και ωριμοι εδω περα???...ειμαστε εδω για να συμπαρασταθουμε και να τους συμβουλευσουμε αν δεν τα εχουν παει καλα να φορτσαρουν για το επομενο...με τον πονο τους θα παιζουμε???ελεος δλδ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michaelgr2009

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Michaelgr2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
τι αλλο το ενα αλλο το αλλο?γιατι τις μειωσανε ειδες την προκηρυξη?ο τσακ νορις εισαι?αντε γεια..παω για διαβασμα και εσυ πηγαινε για καφε η ελα δωσε παλι πανελληνιες αν εισαι φωστηρας αντε γεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mathen

Νεοφερμένος

Ο Mathen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Bλέπω διάφορους φοιτητές να λένε για τα θέματα ότι ήταν εύκολα. Χαίρω πολύ αν ήμουν και εγώ σπίτι μου με το καφεδάκι και την μουσικούλα μου και για εμένα εύκολα θα φαινόντουσαν. Όταν όμως έχεις φάει (όπως και εγώ και πολλά άλλα παιδιά) 2 ώρες στην μάπα να περιμένεις τα θέματα, να έρχονται διευκρινίσεις κάθε τρεις και λίγο, εκεί θα ήθελα να τους δω τους εξυπνάκηδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Αυτοί που είναι θεωρητικοί btw δεν είναι υποχρεωμένοι να πάρουν μαθηματικά. Ομοίως για την Βιολογία, που υπάρχει δυσφορία επειδή έπεσαν ασκήσεις. Αν δεν θέλετε ασκήσεις παιδιά, πάρτε Ιστορία...

Αυτοι που ειναι θεωρητικοι σιγουρα δεν επελεξαν τα μαθηματικα γιατι τους αρεσουν, αλλα γιατι ΠΡΕΠΕΙ εφοσων τους ενδιαφερουν σχολες απο το 5ο πεδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

filby

Νεοφερμένος

Ο filby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά αν είναι δυνατόν δηλαδή με τους ξερόλες φοιτητές. Όπως είπε και η καθηγήτρια πιο πάνω δεν μπορείς να εκφέρεις άποψη λύνοντας τα θέματα από το σπίτι σου με το καφεδάκι σου, το τσιγαράκι σου, το youtube και ότι άλλο θες ανοιχτό, να κάνεις διάλειμμα όποτε θέλεις και να μην σε νοιάζει αν θα τελειώσεις σε 3 ώρες. Προσωπικά και μόνο που τόσοι μαθητές λένε ότι ήταν πολύ δύσκολα μου αρκεί. Δεν γίνεται μετά απο διευκρινίσεις επι διευκρινίσεων κτλ να κρατήσεις την ψυχική σου ηρεμία, πόσο μάλλον όταν έχεις δει τα θέματα και σου λένε μην γραφεις. Κάτσε με το κεφάλι σκυφτό και περίμενε. Ποιος ξέρει τι μπορεί να περνούσε από τα μυαλά των παιδιών εκείνη τη στιγμή ;

Το άγχος των παιδιών είναι άπειρο. Σάμπως εμείς δεν είχαμε άγχος τότε ; Αλλά όταν είσαι φοιτητής και έχεις μεγαλύτερη εμπειρία αλλά και ωριμότητα ως άνθρωπος ξεχνάς πως είσουνα τότε ; Εγώ είμαι τελείως διαφορετικός άνθρωπος σε σχέση με τότε.

Και όσον αφορά τα παιδιά : Μην απογοήτευεστε, ένα μάθημα είναι και έχετε άλλα 4(ή 5) μπροστά σας. Σημασία έχει να προσπαθήσετε, να βάλετε τα δυνατά σας και να μην μετανιώσετε για τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotis1993Drama

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
θυμαμαι περσυ οταν ημουν β λυκειου εναν στην ΝΕΤ που ελεγε τις λυσεις στα μαθηματικα γενικης...

''Φετος εγινε η ταφη του μαθηματος'' (2010)

Δηλαδη φετος το 2011 τι εγινε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mathen

Νεοφερμένος

Ο Mathen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Θα ξεφύγω λίγο από το θέμα αλλά με δεδομένη την κάποια δυσκολία των σημερινών θεμάτων, προβλέπετε ανάλογη ή μεγαλύτερη δυσκολία την Δευτέρα στα Μαθ. Κατ; Εγώ πιστεύω ότι θα είναι αρκετά δύσκολα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotis1993Drama

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Θα ξεφύγω λίγο από το θέμα αλλά με δεδομένη την κάποια δυσκολία των σημερινών θεμάτων, προβλέπετε ανάλογη ή μεγαλύτερη δυσκολία την Δευτέρα στα Μαθ. Κατ; Εγώ πιστεύω ότι θα είναι αρκετά δύσκολα..

Mαλλον γυρναμε στο 2005 που τα παντα ηταν δυσκολα...ειδικα φυσικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenbias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lenbias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
βασικά ξέρεις κάτι προτιμώ πιο δύσκολα μαθ κατ η ΑΕΠΠ παρά φυσική κατ.Οπότε αν είναι ας βάλουν πιο δύσκολα την δευτεύρα παρα την παρασκευή.Προσωπικά πιστεύω πάντως οτι όντως θα είναι όλα πιο δύσκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotis1993Drama

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Τελος παντων αυτο που νιωσαμε σημερα (το 95%) δεν περιγραφεται καλη επιτυχια στα υπολοιπα. Παω φροντ τα λεμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,097 μηνύματα.
θυμαμαι περσυ οταν ημουν β λυκειου εναν στην ΝΕΤ που ελεγε τις λυσεις στα μαθηματικα γενικης...

''Φετος εγινε η ταφη του μαθηματος'' (2010)

Δηλαδη φετος το 2011 τι εγινε?
Λοιπόν για να ξεκαθαρίσουμε τα θέματα οι δημοσιογράφοι ειναι άσχετοι και πολλοί δε φοίτησαν καν σε πανεπιστήμιο. Όταν βλέπουνε τα παιδάκια να κλαινε πάνε και βάζουν έναν τίτλο. Οι φροντιστές δε πρόκειται να πούνε ποτέ ότι έπεσαν εύκολα θέματα (δεν είναι ότι καλύτερο να το λένε μπροστά στους αγχωμένους ή απογοητευμένους μαθητές τους και δε θέλουν να χάσουν την πελατεία τους για του χρόνου.

Αυτό είναι ο λόγος που καμιά ένωση (π.χ. ένωση φυσικών Ελλάδος, Ένωση Βιοεπιστημων, Μαθηματική εταιρία, ένωση φιλολόγων και ότι να ναι). δε θα πει ποτέ επίσημα ότι έπεσαν ευκολα θέματα. Να σας θυμήσω πέρσι ότι η μαθηματική εταιρία έλεγε ότι οι βάσεις στο 2ο και 4ο πεδίο θα πέσουν εξαιτίας της δυσκολίας των μαθηματικών.

Πέρσι μόνο μια διαδικτυακή φωνή έλεγε ότι οι βάσεις θα σναίβουν (κατά μέσο όρο)

στο τελος αυτή η φωνή δικαιώθηκε.

και για να μην αγχώνεστε
Φέτος λέει ότι οι βάσεις θα πέσουν και ο λόγος δε θα ειναι
η δυσκολία των θεμάτων.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mathen

Νεοφερμένος

Ο Mathen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
βασικά ξέρεις κάτι προτιμώ πιο δύσκολα μαθ κατ η ΑΕΠΠ παρά φυσική κατ.Οπότε αν είναι ας βάλουν πιο δύσκολα την δευτεύρα παρα την παρασκευή.Προσωπικά πιστεύω πάντως οτι όντως θα είναι όλα πιο δύσκολα.

Και εγώ προτιμώ δύσκολα θέματα σε Μαθ. Κατ. ή/και ΑΕΠΠ παρά Φυσική....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teliwnwse9meres

Νεοφερμένος

Ο teliwnwse9meres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Κατσε ρε φιλε γιωργο!!εχουμε μπει ολοι οι μαθητες να πουμε την γνωμη μας για τα θεματα που μπηκαν σημερα!θα πουμε την υπερβολη μας θα κανουμε ενα σχολιο που βγαινει απο το αγχος ολων των ημερων κι εσυ ερχεσε και κανεις παραθεση μηνυματα και τους την λες και καλα ξερεις κατι?3η πας και πρεπει να εχεις διαβασει...βαλε στο μυαλο σου τι περασαμε το πρωι..μας ερχονται τα θεματα.τους ριχνουμε μια ματια βλεποντας οτι ειναι τεραστια και δεν εχουν καμμια σχεση με αυτα των προηγουμενων χρονων που πχ το 2ο θεμα εβγαινε σε 5-7 λεπτα!τα περνουν πισω..αν ειναι δυνατον..ξερεις κατι?τρελαινεσε στο αγχος..και μας τα φερνουν ολοιδια απ'οτι ειδα!οπως και να ναι διαταρασεται η ισορροπια σου..μπες στην θεση μας λοιπον και σκεψου τι οδηγει τον καθενα να γραψει οτι γραφει και μετα σκεψου αν θα κατσεις να πιεις το καφεδακι σου ή αν θα γραψεις για να βαλεις μυαλο σε μας...πως μπορει να μην ειμαστε νευριασμενοι οταν αυτος που παει να γραψει 15 πεφτει σχεδον στο 5?(και δεν λεω για μενα)...
σκεψου το και απαντησε μου σε περιπτωση που εχω αδικο..
btw δεν μπορω να σταματησω να σκεφτομαι τι μ@#$%^ια εκανα στο 4ο!βρηκα τα νi και αντι να κανω Σxiνι/ν κανω Σχi/v!!:@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top