Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
νομιζω παντως οτι η ερωτηση για του σειριου ηταν παγιδα.δηλαδη ναι μεν φαινομενικα λες οτι καλυτερα να ζω εκει γτ δεν εχει πολεμου κτλπ,ομως απο την αλλη μπορει να σου πει καποιος αν ζεις απομονωμενα και δεν σε νοιαζει τι γινεται στον υπολοιπον κοσμο δεν εισαι και ανθρωπος.παγιδα ερωτηση!
Ε συγγνώμη ρε παιδιά... Αφού σε ρωτάει... Είναι υποκειμενική ερώτηση και ότι με εκφράζει θα γράψω... Έλεος
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γι'αυτό θα επιδέχεται και θετική και αρνητική απάντηση, ερώτηση είναι καθάρα υποκειμενικού χαρακτήρα
Πάντως δεν ήταν εύκολο θέμα, ας μη λέμε ότι θέλουμε... Τα μπέρδευε όλα μαζί... Καλύτερα ένα θέμα δύσκολο αλλά μόνο του πάρα όλα μαζί
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Ε συγγνώμη ρε παιδιά... Αφού σε ρωτάει... Είναι υποκειμενική ερώτηση και ότι με εκφράζει θα γράψω... Έλεος
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Πάντως δεν ήταν εύκολο θέμα, ας μη λέμε ότι θέλουμε... Τα μπέρδευε όλα μαζί... Καλύτερα ένα θέμα δύσκολο αλλά μόνο του πάρα όλα μαζί
Συμφωνώ, ήταν απαιτητικό!
 

aceon

Νεοφερμένος

Ο aceon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Άσχετο με τα θέματα αλλά έχω ανησυχήσει τώρα. Το πεντασέλιδο που είχε τα θέματα πρέπει να το παραδώσουμε; γιατί έχω βρει ένα μέσα στην τσάντα μου και δεν ξέρω αν είναι δικό μου και αν έπρεπε να βρίσκεται στα χέρια μου.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,604 μηνύματα.
το ποιημα του γκατσου εχει μελοποιηθει κιολας!εκπληκτικο πραγματικα!!του χρονου θα βαλουνε και τον κεμαλ προβλεπω!αντε μπας και ξυπνησει ο κοσμος επιτελους!
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άσχετο με τα θέματα αλλά έχω ανησυχήσει τώρα. Το πεντασέλιδο που είχε τα θέματα πρέπει να το παραδώσουμε; γιατί έχω βρει ένα μέσα στην τσάντα μου και δεν ξέρω αν είναι δικό μου και αν έπρεπε να βρίσκεται στα χέρια μου.
Ε αυτά το σχολείο τα κρατάνε...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

το ποιημα του γκατσου εχει μελοποιηθει κιολας!εκπληκτικο πραγματικα!!του χρονου θα βαλουνε και τον κεμαλ προβλεπω!αντε μπας και ξυπνησει ο κοσμος επιτελους!
Πειράζει ρε παιδιά που στην περίληψη αντί να γράψω στο απόσπασμα αναφέρεται έγραψα το κείμενο αναφέρεται? Επίσης εγώ δεν έγραψα στην περίληψη για τα δύο παιδιά που μιλάνε στο κείμενο... Απλά έγραψα για τις απόψεις που διατυπώνονται
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

penelopet

Νεοφερμένος

Η penelopet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Έγραψα και εγώ σήμερα παιδιά!!! Αρκετά όμορφα θέματα με την πρώτη ματιά το θέμα της έκθεσης φάνηκε περίεργο ακριβώς γιατί ήταν αρκετά "ανοιχτό" παρ'ολα αυτά τα κείμενα σε καθοδηγούσαν και ήταν εύκολο να βρεις επιχειρήματα
 

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πολύ ωραίο το θέμα της έκθεσης! Επίκαιρο και καθόλου "βαρύ". Από τα καλύτερα θέματα - αν όχι το καλύτερο - των τελευταίων χρόνων! :studying:
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Νομίζω φέτος τα θέματα ήταν αρκετά βατά, ο καλά προετοιμασμένος μαθητής μπορούσε να γράψει ένα 17.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νομίζω φέτος τα θέματα ήταν αρκετά βατά, ο καλά προετοιμασμένος μαθητής μπορούσε να γράψει ένα 17.
Παιδιά εγώ στο άρθρο έγραψα ότι αφορμή που γράφω το άρθρο είναι δύο κείμενα που δημοσιεύτηκαν στην ίδια ιστοσελίδα, είναι λάθος?
 

penelopet

Νεοφερμένος

Η penelopet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Παιδιά εγώ στο άρθρο έγραψα ότι αφορμή που γράφω το άρθρο είναι δύο κείμενα που δημοσιεύτηκαν στην ίδια ιστοσελίδα, είναι λάθος?
Όχι δεν είναι λάθος και εγώ αυτό έγραψα, ούτως ή άλλως αυτό ζητούσαν
 

aekaras 21

Νεοφερμένος

Ο aekaras 21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Παιδιά εγώ σαν κυριολεκτικό τίτλο έγραψα : << Ο επαγγελματικός προσανατολισμός και η αγορά εργασίας από την οπτική γωνία των τελειόφοιτων >>
και σαν μεταφορικό : << Το αδιέξοδο της αγοράς εργασίας και του επαγγελματικού προσανατολισμού στην σύγχρονη ελλάδα >> .
πιστεύετε οτι θα έπαιρνα κάποια από τα 8 μόρια ? και αν ναι πόσα περίπου.
ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά εγώ σαν κυριολεκτικό τίτλο έγραψα : << Ο επαγγελματικός προσανατολισμός και η αγορά εργασίας από την οπτική γωνία των τελειόφοιτων >>
και σαν μεταφορικό : << Το αδιέξοδο της αγοράς εργασίας και του επαγγελματικού προσανατολισμού στην σύγχρονη ελλάδα >> .
πιστεύετε οτι θα έπαιρνα κάποια από τα 8 μόρια ? και αν ναι πόσα περίπου.
ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων
Παιδιά να σας πω... Εγώ στην έκθεση έγραψα με αντικειμενικότητα ρε παιδιά... Σε γ πρόσωπο... Αφού τα άρθρα θέλουν ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΌΤΗΤΑ... Αλλά μερικοί είπανε ότι έπρεπε να γράψουμε μόνο σε α πρόσωπο
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,776 μηνύματα.

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Παιδιά να σας πω... Εγώ στην έκθεση έγραψα με αντικειμενικότητα ρε παιδιά... Σε γ πρόσωπο... Αφού τα άρθρα θέλουν ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΌΤΗΤΑ... Αλλά μερικοί είπανε ότι έπρεπε να γράψουμε μόνο σε α πρόσωπο
Μην κολλάτε, ο,τι γράψατε γράψατε. Από εδώ και πέρα είναι στο θέμα των διορθωτών που δεν κοιτάζουν τις απαντήσεις του Χ ή του ψ φροντιστηρίου. Άλλωστε ακόμη κι αν το πρόσωπο είναι λάθος χάνονται ορισμένες μόνο μονάδες.
 

Medjnik

Νεοφερμένος

Ο Medjnik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλησπέρα ! Μιας και έδωσα και εγώ πέρσι φτιάχνοντας τον λογαριασμό εύχομαι σε όλους και όλες καλή επιτυχία για φέτος.. και ο,τι γράψατε γράψατε... καλό είναι να μην ξανά σκέφτεστε τι γράψατε γιατί υπάρχει περίπτωση να βρείτε κι αλλά λάθη επειδή θα ξεχνάτε και τις προηγούμενες απαντήσεις και τι γράψατε όσο περνάνε οι μέρες.. για αυτό χαλαρά και δύναμη, τελειώσατε και έχετε μπροστά ένα ολόκληρο καλοκαίρι
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλησπέρα ! Μιας και έδωσα και εγώ πέρσι φτιάχνοντας τον λογαριασμό εύχομαι σε όλους και όλες καλή επιτυχία για φέτος.. και ο,τι γράψατε γράψατε... καλό είναι να μην ξανά σκέφτεστε τι γράψατε γιατί υπάρχει περίπτωση να βρείτε κι αλλά λάθη επειδή θα ξεχνάτε και τις προηγούμενες απαντήσεις και τι γράψατε όσο περνάνε οι μέρες.. για αυτό χαλαρά και δύναμη, τελειώσατε και έχετε μπροστά ένα ολόκληρο καλοκαίρι
Παιδιά εγώ κάθομαι μόνη μου και κλαίω... Δεν θέλω να αποτύχω πάλι όπως πέρυσι
 

Pharmacist01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pharmacist01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Παιδιά εγώ κάθομαι μόνη μου και κλαίω... Δεν θέλω να αποτύχω πάλι όπως πέρυσι
Νεφέλη δεν χρειάζεται να στεναχωριέσαι. Ειδικά για την έκθεση που είναι αστάθμητο μάθημα.. Κρίμα δεν είναι να μην τα πας καλά στα υπόλοιπα μαθήματα;; Η έκθεση έφυγε τώρα, τελείωσε. Την ξεχνάς και πας παρακάτω. Το αν έγραψες καλά ή όχι θα το ξέρεις στο τέλος του Ιουνίου, γιατί όπως είπα το αποτέλεσμα της έκθεσης είναι δύσκολο να προβλεφθεί. Συνέχισε δυναμικά με τα αρχαία, στόχευσε στο καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα!! Καλή επιτυχία και συνέχεια!
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Ναι είναι αστάθμητο μάθημα η έκθεση, καλύτερη να μη ζαλίσετε άλλο το μυαλό σας για το πως τα πήγατε. Μπορεί να περιμένεις μεγάλο βαθμό και να λάβεις μικρό ή το αντίθετο.
Εμένα το 2019 ο πρώτος βαθμολογητής μου έβαλε 11.6 και ο δεύτερος 15.6, πάρε και κατάλαβε :P
 

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Η οπτική γωνία είναι μεταφορική χρήση γλώσσας άρα ο τίτλος είναι λάθος....
Στο άρθρο όντως ήθελε α πρόσωπο κυρίως α πληθυντικό ....Δεν είναι κάποιο επιστημονικό άρθρο για να θέλει αντικειμενικότητα αλλά αυτό δεν σημαίνει πως θα σου κόψουν πολύ....
Γενικά δεν ήταν εύκολα εγείρουν προβληματισμούς....
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η οπτική γωνία είναι μεταφορική χρήση γλώσσας άρα ο τίτλος είναι λάθος....
Στο άρθρο όντως ήθελε α πρόσωπο κυρίως α πληθυντικό ....Δεν είναι κάποιο επιστημονικό άρθρο για να θέλει αντικειμενικότητα αλλά αυτό δεν σημαίνει πως θα σου κόψουν πολύ....
Γενικά δεν ήταν εύκολα εγείρουν προβληματισμούς....
Ότι να ναι... Ούτε να διατυπώνουν ένα θέμα δεν μπορούν... Κουράστηκα με τις πανελλήνιες, πραγματικά δεν υπάρχει σωτηρία
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top