10%

Neos210

Νεοφερμένος

Ο Neos210 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Δινω 2η χρονια πανελληνιες. Υποθετικα περναω εκει που θελω.... Αν δεν μου αρεσει μπορω να κανω 10% για αλλη σχολη?
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,606 μηνύματα.
Δινω 2η χρονια πανελληνιες. Υποθετικα περναω εκει που θελω.... Αν δεν μου αρεσει μπορω να κανω 10% για αλλη σχολη?
Ειναι καπως μπλεγμενο το ερωτημα σου... διευκρινησε σε παρακαλω ...''ποτε θα αποφασισεις αν σου αρεσει?''
 

Neos210

Νεοφερμένος

Ο Neos210 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ειναι καπως μπλεγμενο το ερωτημα σου... διευκρινησε σε παρακαλω ...''ποτε θα αποφασισεις αν σο
Ειναι καπως μπλεγμενο το ερωτημα σου... διευκρινησε σε παρακαλω ...''ποτε θα αποφασισεις αν σου αρεσει?''
Θεωρησε δεδομενο οτι δεν μου αρεσει...
 

HelloWorld

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ψηφιακών Τεχνών & Κινηματογράφου ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Μπορείς να κάνεις 10% αλλά με τα μόρια της 2ης φοράς που έδωσες. Δηλαδή, αν στην πρώτη έγραψες 20.000 μόρια και την δεύτερη έγραψες 12.000 μόρια. Μηχανογραφικό 10% θα κάνεις με τα 12.000 μόρια.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top