[10/6/2014] Φυσική Κατεύθυνσης

Πως πιστεύετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 76)
  • Άριστα 18 -20

    Ψήφοι: 27 35.5%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 22 28.9%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 10 13.2%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 5 6.6%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 10 13.2%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 2 2.6%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Παιδια εγω στο δ2 μπερδεψα τις γωνιες και εβαλα ημιτονο ενω ηθελε συνημιτονο! Ποσο λετε να κοψουν απο τα 5? Δηλαδη βρηκα αγ=300 αντι για 400!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihalis341

Νεοφερμένος

Ο mihalis341 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Αν βρήκαμε πλάτος, μήκος κύμματος, συχνότητα κλπ απλά δεν αλλάξαμε το D?

Παιδια εγω στο δ2 μπερδεψα τις γωνιες και εβαλα ημιτονο ενω ηθελε συνημιτονο! Ποσο λετε να κοψουν απο τα 5? Δηλαδη βρηκα αγ=300 αντι για 400!
Θεωρείται αριθμητικό από όσο ξέρω...Δηλαδή ο καθένας ότι θέλει απο τίποτα έως ένα μόριο αρκεί να χεις γράψει ποια συνιστώσα θες πριν γράψεις πριν γράψεις τον λάθος τύπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Denise2

Νεοφερμένος

Η Denise2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :) !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Αν βρήκαμε πλάτος, μήκος κύμματος, συχνότητα κλπ απλά δεν αλλάξαμε το D?


Θεωρείται αριθμητικό από όσο ξέρω...Δηλαδή ο καθένας ότι θέλει απο τίποτα έως ένα μόριο αρκεί να χεις γράψει ποια συνιστώσα θες πριν γράψεις πριν γράψεις τον λάθος τύπο.

Σε ευχαριστω πολυ! Ναι εγραψα οτι θελω την Wx αλλα μετα εκανα λαθος! Ελπιζω να μου κοψουν το πολυ 2 μορια! :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihalis341

Νεοφερμένος

Ο mihalis341 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Σε ευχαριστω πολυ! Ναι εγραψα οτι θελω την Wx αλλα μετα εκανα λαθος! Ελπιζω να μου κοψουν το πολυ 2 μορια! :-)
Τα 2 μου φαίονται υπερβολικό και ελπίζω να χω δίκιο γιατί το χω κάνει και γω το ίδιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Τα 2 μου φαίονται υπερβολικό και ελπίζω να χω δίκιο γιατί το χω κάνει και γω το ίδιο :P

Ρωτησες καποιον καθηγητη? Γιατι εγω δεν ηθελα να μιλησω με κανεναν και ετσι δεν ξερω ποσο κοβουν απο τετοια λαθη! :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

davidg

Νεοφερμένος

Ο davidg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
εχω την εντυπωση οτι το συγκεκριμενο δεν ειναι αριθμητικο,δεν κανατε λαθος πολλαπλασιασμο,διαιρεση κτλ..αλλα και παλι,δεν νομιζω να το θεωρησουν τοσο μεγαλο λαθος να γραψεις ημφ αντι για συνφ..θα δειξει,μακαρι να σας το πιασουν ως αριθμητικο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
εχω την εντυπωση οτι το συγκεκριμενο δεν ειναι αριθμητικο,δεν κανατε λαθος πολλαπλασιασμο,διαιρεση κτλ..αλλα και παλι,δεν νομιζω να το θεωρησουν τοσο μεγαλο λαθος να γραψεις ημφ αντι για συνφ..θα δειξει,μακαρι να σας το πιασουν ως αριθμητικο :)

Ναι αλλα και παλι νομιζω ειναι υπερβολικο να κοψουν περισσοτερο απο 2 μορια απο τα 5! Οπως ειπες θα δειξει σε 15 μερες! :-D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihalis341

Νεοφερμένος

Ο mihalis341 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
εχω την εντυπωση οτι το συγκεκριμενο δεν ειναι αριθμητικο,δεν κανατε λαθος πολλαπλασιασμο,διαιρεση κτλ..αλλα και παλι,δεν νομιζω να το θεωρησουν τοσο μεγαλο λαθος να γραψεις ημφ αντι για συνφ..θα δειξει,μακαρι να σας το πιασουν ως αριθμητικο :)
Νια, ίσως "γεωμετρικό" είναι καλύτερος όρος. Αλλά από τη στιγμή που έγραψε Wx δε θεωρείται λάθος από άγνοια φυσικής. Με αυτή την έννοια τα γεωμετρικά πιάνονται ως αριθμητικά, τουλάχιστον έτσι μου ' παν στο φροντιστήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria__bk

Νεοφερμένος

Η maria__bk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Στο Δ2 εβαλα αναποδα την τριβη και μου βγηκαν ολα λαθος μετα αλλα απο μεθοδολογια ειναι σωστα. Επισης, δεν σκεφτηκα να βαλω οτι το πλατος αλλαζει στο Γ4 ποσο λετε να μου κοψουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top