10% 2024

fraoulit

Νεοφερμένος

Η fraoulit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα! Είμαι πρωτοετής φοιτήτρια στο παιδαγωγικό τμήμα νηπιαγωγών Ιωαννίνων και σκέφτομαι να δώσω φέτος με το 10% για να περάσω στην αντίστοιχη σχολή στον Βόλο. Πέρυσι την έχασα για 185 μόρια. Πιστεύετε έχω ελπίδες;
 
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,774 μηνύματα.
Καλησπέρα! Είμαι πρωτοετής φοιτήτρια στο παιδαγωγικό τμήμα νηπιαγωγών Ιωαννίνων και σκέφτομαι να δώσω φέτος με το 10% για να περάσω στην αντίστοιχη σχολή στον Βόλο. Πέρυσι την έχασα για 185 μόρια. Πιστεύετε έχω ελπίδες;
Λυπαμαι να σου πω οτι εχεις μηδαμινες ελπιδες ...οι βασεις του 6% ανεβαινουν ακομα περισσοτερο απο τα 185 μορια...σορρυ

Εδω η διαχρονικη εικονα του 6% της σχολης του βολου
1715992802100.png
 
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,774 μηνύματα.
Ωχ μπαρπουτσαλα σου λεω ..αυτα παραπανω ειναι για τους δασκαλους..
...ρε γαμωτο ολο μπερδευω τα παιδαγωγικα .
Να εδω ειναι οι νηπιαγωγοι του βολου και οπως βλεπεις ειναι το ιδιο απογοητευτικο σεναριο στο 6%

1716014156944.png

...
 

fraoulit

Νεοφερμένος

Η fraoulit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλημέρα! Σε ευχαριστώ πολύ που μου απάντησες!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top