10% για το 2022

Opeth2019

Νεοφερμένος

Ο Opeth2019 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλημέρα σας! Ήθελα να ρωτήσω για το 10% ήταν μέχρι τον Δεκέμβριο η προθεσμία; Η θα ξαναμπορεσουμε να υποβάλλουμε μηχανογραφικό;
 

Littlechemist

Νεοφερμένος

Η Littlechemist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αξιωματικών Νοσηλευτικής (ΣΑΝ). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Kαλημερα ,μέχρι τον Δεκέμβριο ήταν η προθεσμία για όσους δίνουν πανελλήνιες νομίζω..Για το δέκα τα εκατό ο ενδιαφερόμενος απλά θα κάνει το μηχανογραφικό εφόσον δικαιουται...Πάρε ένα τηλέφωνο στο σχολείο σου για σιγουριά..
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Καλημέρα σας! Ήθελα να ρωτήσω για το 10% ήταν μέχρι τον Δεκέμβριο η προθεσμία; Η θα ξαναμπορεσουμε να υποβάλλουμε μηχανογραφικό;
Μην αγχωνεσαι, δεν εχασες κατι. Δεν κανεις καποια ενεργεια για το 10%, απλα πριν ξεκινησουν τα μηχανογραφικα μετα τις πανελλαδικες, πας στο πιο κοντινο σου σχολειο και σου βγαζουν κωδικο για να μπεις στην πλατφορμα να κανεις μηχανογραφικο για 10%.
 

FoititisI

Νεοφερμένος

Ο FoititisI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλησπέρα,

Μπορείτε αν έχετε την καλοσύνη να μου πείτε πώς δουλεύει αυτό το 10%; Πέραν του μηχανογραφικού και του σχολείου για εμάς που δεν θα δώσουμε φέτος πανελλαδικές. Πρέπει να ρωτήσω το σχολείο όπου πήγαινα για να ξέρω εάν το δικαιούμαι; Αν όχι που το βρίσκω; Επίσης αν ξέρετε κάνα σάιτ με πληροφορίες για το 10% που θα συστήνατε θα είμαι ευγνώμων! Σου δίνει δηλαδή κάποια αύξηση στα μόρια που έγραψες, αλλάζει τις βάσεις ή τι; Και μπορείς να το χρησιμοποιήσεις μόνο στο πεδίο που έδωσες κάποτε εξετάσεις;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.
Καλησπέρα,

Μπορείτε αν έχετε την καλοσύνη να μου πείτε πώς δουλεύει αυτό το 10%; Πέραν του μηχανογραφικού και του σχολείου για εμάς που δεν θα δώσουμε φέτος πανελλαδικές. Πρέπει να ρωτήσω το σχολείο όπου πήγαινα για να ξέρω εάν το δικαιούμαι; Αν όχι που το βρίσκω; Επίσης αν ξέρετε κάνα σάιτ με πληροφορίες για το 10% που θα συστήνατε θα είμαι ευγνώμων! Σου δίνει δηλαδή κάποια αύξηση στα μόρια που έγραψες, αλλάζει τις βάσεις ή τι; Και μπορείς να το χρησιμοποιήσεις μόνο στο πεδίο που έδωσες κάποτε εξετάσεις;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
καλημερα φοιτητη
εδω ειναι το καλυτερο site για 10% και δουλευει με την λογικη των ερωταπαντησεων
ποτε εδωσες πανελληνιες?
 

FoititisI

Νεοφερμένος

Ο FoititisI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Το 2021, 2ο επιστημονικό πεδίο κι έπιασα 9920 μόρια δεν ξέρω αν μπορώ να πιάσω καμία άλλη σχολή..
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

FoititisI

Νεοφερμένος

Ο FoititisI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι ούτε βρίσκω το έψαξα.. Θυμάται κανείς;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.

FoititisI

Νεοφερμένος

Ο FoititisI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Α αυτόν τον Μ.Ο λες; Δεν κατάλαβα ρε boy μου. Νόμιζα του 2ου πεδίου... 9,625 είχα.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.
Α αυτόν τον Μ.Ο λες; Δεν κατάλαβα ρε boy μου. Νόμιζα του 2ου πεδίου... 9,625 είχα.
εχεις μπολικες και πολυ ελπιδοφορες επιλογες στο 10% με 9920 μορια
μαθηματικα, φυσικα, ηλεκτρολογους, μηχανολογους , ηλεκτρονικους, γεωπονιες, μηχ υπολογιστων, τοπογραφων, πολ μηχανικων κ.α
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.

FoititisI

Νεοφερμένος

Ο FoititisI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Δεν το περίμενα.. Σε ευχαριστώ φίλε.
 

Appolon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Appolon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
*εννοει σε επαρχιακες πολεις και πανεπιστημια οχι πολυτεχνεια
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Παιδία εγώ με 13440 έχω ελπίδες για Οικονομικό ΑΣΣΟΕ ή χρηματοοικονομικά ΠΑΠΕΙ?
 

Appolon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Appolon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
για οικονομικο εκπα σιγουρα
τα αλλα δεν νομιζω
 

rak

Νεοφερμένος

Ο rak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια,
Υπαρχει καμια εστω μικρη πιθανοτητα με 13.350 να μπορω να εισαχθω στο τμημα μηχ.πληροφορικης(βαση 2021:14.400) στο ΠΑΔΑ με 10%;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια,
Υπαρχει καμια εστω μικρη πιθανοτητα με 13.350 να μπορω να εισαχθω στο τμημα μηχ.πληροφορικης(βαση 2021:14.400) στο ΠΑΔΑ με 10%;
οχι ..ειναι δυσκολο να πεσει η βαση κατα 1000 μορια
αλλα οκ δεν υπαρχει θεμα ... μπαινεις ανετα σερρες και ερχεσαι με μετεγγραφη παδα.
αρκει να κρατησουν ιδιες αντιστοιχεις με περυσι που μαλλον θα το κανουν.
 

rak

Νεοφερμένος

Ο rak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Βρισκομαι ηδη στο πρωτο ετος στις Σερρες τμημα μηχ.πληρο.υπολ.και τηλεπικοινωνιων και δυστυχως δεν γνωρισα οτι μπορω να κανω μεταγραφη σε διαφορετικης ονομασιας πανεπηστημια απο το δικο μου(Διεθνες Πανε.Ελλαδος).Μηπως γνωριζεις ποτε γινονται οι αιτησεις για μεταγραφες και επισης τι εννοεις με το "αρκει να κρατησουν ιδιες αντιστοιχεις με περυσι που μαλλον θα το κανουν " τις βασεις εννοεις;Ξερεις αν μπορω να κανω μεταγραφη τωρα που θεωριτικα εχει περασει ενας χρονος (τελειωνω τωρα το 2ο εξαμηνο) που βρισκομαι Σερρες;Τελος,δεν υπαρχει προβλημα που ισως να μεταβω απο μηχ.πληρο.υπο.και τηλε. σε μηχ.πληρο και υπολογιστων;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top