10% για ιατρική ΣΣΑΣ

elevag

Νεοφερμένος

Ο elevag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καλησπέρα! Έγραψα πανελλήνιες το 2021 και ήθελα να περάσω ιατρική ΣΣΑΣ (που είχε βάση 18.155). Εντέλει συγκέντρωσα 18018 μόρια και πέρασα σε άλλη σχολή την οποία βρίσκω αρκετά ενδιαφέρουσα. Ξαναπροσπάθησα με το 6% το 2022 και έπεσε η βάση στα 18056 ( 38 μόρια διάφορα). Έφτασα 4ο εξάμηνο φέτος και είπα ας το επιχειρήσω με το 4% μήπως και.... Άλλες χρονιές είδα ότι με το 4% η στρατιωτική ιατρική έπεφτε αρκετά και γεννήθηκαν ελπίδες μέσα μου. Δεδομένου όμως ότι παίρνουν μόνο ένα άτομο, ποτε κανείς δεν ξέρει. Θα ήθελα πάντως να μάθω την άποψη σας! Επίσης αν κάποιος έχει περάσει τις πκε, σκοπεύει να κάνει 4% για την συγκεκριμένη σχολή και έχει μαζέψει περισσότερα μόρια, θα παρακαλούσα να μου απαντήσει, να μην ελπίζω κι εγώ ο κακομοίρης 🤣
 

Guest 968714

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επίσης αν κάποιος έχει περάσει τις πκε, σκοπεύει να κάνει 4% για την συγκεκριμένη σχολή και έχει μαζέψει περισσότερα μόρια, θα παρακαλούσα να μου απαντήσει, να μην ελπίζω κι εγώ ο κακομοίρης
Μην είσαι πεσιμιστής, μπορεί αυτός να είναι ο κακομοίρης :bleh:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top