10% για ΙΕΚ

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Επειδή είναι η πρώτη χρονιά, γνωρίζει κανείς αν θα μπορούν να κάνουν μηχανογραφικό για ΙΕΚ με 10% ;
Ρωτάω για ένα φίλο που πέρσι δεν έκανε καθόλου
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,548 μηνύματα.
Επειδή είναι η πρώτη χρονιά, γνωρίζει κανείς αν θα μπορούν να κάνουν μηχανογραφικό για ΙΕΚ με 10% ;
Ρωτάω για ένα φίλο που πέρσι δεν έκανε καθόλου
Καλησπερα Ναλα , δεν υπαρχει απαντηση τωρα. Ο νομος δεν λεει κατι,θα περιμενουμε την εγκυκλιο των πανελληνιων τον Μαρτη. θεωρω οτι ειναι πιθανο.
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Καλησπερα Ναλα , δεν υπαρχει απαντηση τωρα. Ο νομος δεν λεει κατι,θα περιμενουμε την εγκυκλιο των πανελληνιων τον Μαρτη. θεωρω οτι ειναι πιθανο.
Γεια σου Γιάννη,και εγώ αυτό του είπα, άσε που με 17 απολυτήριο, νομίζω ότι μπορεί και χωρίς πανελλήνιες να πάει ΙΕΚ
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Γεια σου Γιάννη,και εγώ αυτό του είπα, άσε που με 17 απολυτήριο, νομίζω ότι μπορεί και χωρίς πανελλήνιες να πάει ΙΕΚ
Ναι άνετα . Αν δε γίνεται θα κάνει κανονικά αίτηση τον Σεπτέμβριο.
Αφήστε που φέτος η υπουργός η πονηρή έκανε ένα χουνερι . Πολλά παιδιά δεν πέρασαν μέσω του μηχανογραφικού αλλά μετά τον Σεπτέμβρη που έκαναν την αίτηση ξανά για το ίδιο τμήμα πέρασαν. Μάλλον ήθελε να τους στρέψει στα ιδιωτικά
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,548 μηνύματα.
Γεια σου Γιάννη,και εγώ αυτό του είπα, άσε που με 17 απολυτήριο, νομίζω ότι μπορεί και χωρίς πανελλήνιες να πάει ΙΕΚ
ναι... ενταξει 17 απολυτηριο σημαινει 26.000 μορια ΙΕΚ... ειναι πολλα . Οι βασεις των περισσοτερων ΔΙΕΚ ειναι στα 14.000 μορια
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top