10% Για σχολή Αστυφυλάκων

Dafney

Νεοφερμένος

Η Dafney αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Γιατί δεν γίνεται να δωσω με 10% αθλήματα και ΠΚΕ με μόρια από το 2022;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,744 μηνύματα.
Γιατί δεν γίνεται να δωσω με 10% αθλήματα και ΠΚΕ με μόρια από το 2022;
ναι γινεται....στα τεφαα δεν γινεται
σε εσας οι εξετασεις αυτες ειναι περνας ή καιγεσαι

στα τεφαα την επιδοση την μετατρεπουν σε μορια και προστιθενται στα αλλα των μαθηματων

και λενε ..εσυ τωρα 2 χρονια εχεις λιωσει στην προπονηση χωρις να εχεις μαθηματα αρα εισαι πλεονεκτικοτερος απο τον αλλον που παει σχολειο και φροντ...
αρα δεν γινεται με 10% τεφαα με νεα αθλήματα..οτι ειχες μαζεψει απο αυτα απο παλια ,αν ειχες μαζεψει
 

Dafney

Νεοφερμένος

Η Dafney αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,744 μηνύματα.
Ποιό πάνω εννοούσα τη βάση του χρόνου για το 10% 2022.
κοιτα ...
Εδω εχουμε να κανουμε με εισακτεους
Φαινεται να εχουν σταθεροποιηθει στους 500
Παλια η μουσιτσα ο ταδε εχει παρει 1500 ετσι
Τωρα αυτος εδω δεν κανει τετοια, δεν ξερει ..εδω σχεδιαζουν οι δασκαλοι να πανε ασεπ εξετασεις ,,δεν θα το χαλασουν .
Οποτε θεωρω οτι παλι 500 θα ειναι
Εσυ με αυτους τους 500 εισαι αρκετα πανω απο την πιθανολογουμενη ( κατ εμε) βαση...οποτε οκ εισαι ...
σιγουρα θες να γινεις αστυφυλακινα?
 

Dafney

Νεοφερμένος

Η Dafney αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Πάω με αυτήν την προοπτική και επιθυμία για ανέλιξη.
 

Dafney

Νεοφερμένος

Η Dafney αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Καλησπέρα, η προκύρηξη για τις ΠΚΕ βγαίνει τον Δεκέμβριο; Πρέπει να έχω κάνει κάποια δικαιολογητικά (πέρα από αθλήματα ), προτού βγει;
Ευχαριστώ εκ των Προτέρων
 

Arianara S3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arianara S3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Καλησπέρα. Ό,τι χρειαζεται να κανεις θα σου το λεει η προκηρυξη. Σε καμια περιπτωση προφανως δε θα απαιτησουν να εχεις ηδη κανει κατι, για το οποιο δεν σε εχουν ενημερωσει. Οπότε περιμενεις την προκηρυξη.
 

Dafney

Νεοφερμένος

Η Dafney αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Καλησπέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω τι ρωτάνε στις ψυχομετρικές εξετάσεις στην αστυνομία και αν υπάρχει τρόπος προετοιμασίας.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,744 μηνύματα.
Καλησπέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω τι ρωτάνε στις ψυχομετρικές εξετάσεις στην αστυνομία και αν υπάρχει τρόπος προετοιμασίας.
Τα τεστ αυτα αποσκοπουν να διερευνησουν αν υπαρχει καποια σοβαρη ψυχικη και διανοητικη αποκλιση .
Αν βαλεις ως δογμα τον σεβασμο στην ζωη και τον ανθρωπο δεν θα εχεις καποιο θεμα
Βασικα εσυ δεν θα εχεις κανενα θεμα

Επειτα προσπαθουν με τρικ αριθμητικής δημοτικου και αλλες παραξενιες να καταλαβουν μια ελαχιστη ευστροφια..
Εδω θα εχεις θεμα ..θα πρεπει να μπεις στο μοτιβο που σκεπτονται διοτι ειναι παραξενο... Πρεπει να διαβασεις καποιο βιβλιο και θα εισαι ενταξει.

πηγαινε στο βιβλιο πολιτειας ( αρχη ασκληπιου αθηνα) για αυτο

1694877768373.png

ή public για αυτο ή παρε και τα δυο ή οτι αναλογο... των ~15€ ειναι

1694877872062.png


και εδω ενα σαιτ για να παρεις γευση

 
Τελευταία επεξεργασία:

Dafney

Νεοφερμένος

Η Dafney αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
@γιαννης_00
Ευχαριστώ πολύ!
Επίσης για κάτι άλλο που θα ήθελα να με ενημερώσει κάποιος που γνωρίζει, αφορά τις προκηρύξεις για αστυνομια. Αν αξίζει και υπάρχει διαφορά σχετικά με όσους περνάνε από πανελληνιες όντας σπουδαστές της σχολής, όσον αφορά τα πόστα στα οποια τοποθετούνται, μισθολογική και ακαδημαϊκή εξέλιξη. Και τέλος ποιες είναι οι πιθανότητες μου για εισαγωγή από προκηρυξη όντας προπτυχιακη φοιτήτρια.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,744 μηνύματα.
@γιαννης_00
Ευχαριστώ πολύ!
Επίσης για κάτι άλλο που θα ήθελα να με ενημερώσει κάποιος που γνωρίζει, αφορά τις προκηρύξεις για αστυνομια. Αν αξίζει και υπάρχει διαφορά σχετικά με όσους περνάνε από πανελληνιες όντας σπουδαστές της σχολής, όσον αφορά τα πόστα στα οποια τοποθετούνται, μισθολογική και ακαδημαϊκή εξέλιξη. Και τέλος ποιες είναι οι πιθανότητες μου για εισαγωγή από προκηρυξη όντας προπτυχιακη φοιτήτρια.
Καλημερα Δαφνη
Αυτες ειναι ειδικες ερωτησεις που τις ξερουν αυτοι που ειναι μεσα στο θεμα.
Οπως σου εχω πει υπαρχει σχετικο νημα οπου εκει ''κατοικουν'' και θα τα μαθεις απο πρωτο χερι.
Σχετικα με την ακαδημαικη εξελιξη ομως να σου πω οτι η σχολη που θελεις ειναι ακαδημια καταρτισης επαγγελματος..οπως και αλλες, πχ ΑΕΝ και δεν εχει ακαδημαικοτητα.
 

VasoKour

Νεοφερμένος

Η VasoKour αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Ήθελα να ρωτήσω εάν εχω πιθανότητες για του χρόνου 10% για Αστυφυλάκων.
Είχα δώσει πανελλήνιες το 2022 και είχα βγάλει γύρω στα 14.800 μόρια
Καλησπέρα,
Βρίσκομαι ακριβώς στην ίδια μοίρα, καθώς σκέφτομαι και εγώ για 10% γενική σειρά από ΓΕΛ, 2022 και είμαι οριακά να πιάσω την βάση για την σχολή Αστυφυλάκων. Από την άλλη λέω ότι δεν έχω κάτι να χάσω και ό,τι είναι να γίνει θα γίνει! Καλή τύχη να έχουμε!
 

tsiobieman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 804 μηνύματα.
Στη συγκεκριμένη περίπτωση παιδιά δεν χάνετε κάτι, ακόμα και τα μόρια να μην πιάνετε κάντε το. Ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να συμβεί :)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top