[1/6/2012] Λατινικά

Πώς πιστεύετε ότι έχετε γράψει;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 45)
  • [Άριστα] 18-20

    Ψήφοι: 24 53.3%
  • [Πολύ καλά] 15-18

    Ψήφοι: 10 22.2%
  • [Καλά] 12-15

    Ψήφοι: 5 11.1%
  • [Μέτρια] 10-15

    Ψήφοι: 3 6.7%
  • [Όχι καλά] 5-10

    Ψήφοι: 1 2.2%
  • [Καθόλου καλά] 0-5

    Ψήφοι: 2 4.4%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
χμμμμ...γτ αραγε????
ειδικα στην ιστορια..το μισο τμημα πηγε toi
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Μαρεσει που στο rediens λενε στην ιδια φωνη
Μιας που εχει και πολλες φωνες.
αν θυμαμαι καλα εχει και μεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
Το tu δεν είναι απαραίτητο να μπει. Σε 2 βοηθήματα που έχω στην ανάλυση γράφει μόνο το:
dum redis χωρίς τίποτα άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
για να βαλουμε τα πραγματα σε μια ταξη!τα θεματα ηταν γελοια και τα πιο ευκολα που εχουν μπει σε ολη τη δεκατια!συγκρινετε αυτα τα θεματα με τα περυσινα που μασ ειχαν βαλει συμπτυξη και ενα πλαγιο λογο πολυ πιο δυσκολο απο τα περυσινα;;θα τρελαθουμε τελειωσ!κοιταξτε τα περυσινα ξανα!!ηταν υποθεση 30 λεπτων το σημερινο διαγωνισμα για εναν καλο μαθητη και δεν χρειαζοταν ουτε επαναληψη για τετοια θεματα
οπωσ και να χει ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σε ολους οσους εδωσαν και καλες διακοπες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
για να βαλουμε τα πραγματα σε μια ταξη!τα θεματα ηταν γελοια και τα πιο ευκολα που εχουν μπει σε ολη τη δεκατια!συγκρινετε αυτα τα θεματα με τα περυσινα που μασ ειχαν βαλει συμπτυξη και ενα πλαγιο λογο πολυ πιο δυσκολο απο τα περυσινα;;θα τρελαθουμε τελειωσ!κοιταξτε τα περυσινα ξανα!!ηταν υποθεση 30 λεπτων το σημερινο διαγωνισμα για εναν καλο μαθητη και δεν χρειαζοταν ουτε επαναληψη για τετοια θεματα
οπωσ και να χει ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σε ολους οσους εδωσαν και καλες διακοπες!

Αυτή είναι καθαρά προσωπική σου άποψη, και είσαι έξω από τον χορό.
Ναι, ένας καλά διαβασμένος έγραφε 30/30 στην γραμματική.
Στο συντακτικό, όμως, πολύς κόσμος χαντακώθηκε από την μετοχή, γιατί δεν είναι η συνηθισμένη ανάλυση, και αν σου είχε διαφύγει όλη την χρονιά, δεν το έκανες σωστά! Επίσης, πολλοί μπέρδεψαν το "ego" του ευθέος λόγου και έβαλαν illum αντί για se, καθώς δεν ήξεραν αν πρόκειται για άμεση αυτοπάθεια (κοινώς, αν μιλάει ο Κικέρωνας για τον εαυτό του, ή όχι).
Ποτέ και σε κανένα μάθημα τα θέματα δεν είναι γελοία.
ΠΑΝΤΑ υπάρχουν σημεία-παγίδες.

Εγώ στις μετατροπές τα έκανα όλα σωστά, εκτός από την δικαιολόγηση της γερουνδιακής έλξης. Μουτζώστε με. :hmm:
Α, έκανα λάθος και το "dolore" στο συντακτικό.
Και στη γραμματική έκανα λάθος το omni (έβαλα omne), και το pretium (έβαλα pretum).
Αυτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Εμενα φετος μου φανηκαν ολα τα θεματα ευκολα.:D Δεν ξερω γιατι. Μηπως επειδη δινω για δευτερη φορα και τα ξερω καλυτερα απο περυσι;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Εμενα φετος μου φανηκαν ολα τα θεματα ευκολα.:D Δεν ξερω γιατι. Μηπως επειδη δινω για δευτερη φορα και τα ξερω καλυτερα απο περυσι;:hmm:

Έχω την αίσθηση, βλέποντας φίλους και γνωστούς, ότι όσοι δίνουν 2η φορά επειδή την έχουν ξαναζήσει την εμπειρία, έχουν καλύτερη ψυχολογία και πιθανόν αποφεύγουν και τα χαζά λάθη που μπορείς να κάνεις και λόγω άγχους. Εχεις περισσότερη αυτοπεποίθηση και εμπειρία και σου φαίνεται έτσι.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eduard

Νεοφερμένος

Ο eduard αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
ξέρω κι εγω΄;;;; όλα είναι πιθανά και θα πρέπει να περιμένω μέχρι αύριο για να ρωτήσω την καθηγήτριά μου στο φροντ., οπότε με έχουν ζώσει τα φίδια:giveup:.....

Υποκειμενικό είναι και αυτό, άλλος θα έκοβε και άλλος όχι. Θα εξαρτηθεί από την λύση του Υπουργείου. Πάντως εγώ προσωπικά δεν θα έκοβα αν και έπρεπε πιστεύω να το βάλεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas1994

Νεοφερμένος

Ο kwstas1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδιά στην απογόρευση δεν εβαλα το hominem το ξέχασα... θα μου κόψουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
αν θυμαμαι καλα εχει και μεση

itur ibatur ibitur κλπ αλλά δεν είχε νόημα, τί θα ζήταγε αφαιρετική απόλυτη μετοχή να το κάνουμε; για μπέρδεμα το έβαλε "στην ίδια φωνή"...


για να βαλουμε τα πραγματα σε μια ταξη!τα θεματα ηταν γελοια και τα πιο ευκολα που εχουν μπει σε ολη τη δεκατια!συγκρινετε αυτα τα θεματα με τα περυσινα που μασ ειχαν βαλει συμπτυξη και ενα πλαγιο λογο πολυ πιο δυσκολο απο τα περυσινα;;θα τρελαθουμε τελειωσ!κοιταξτε τα περυσινα ξανα!!ηταν υποθεση 30 λεπτων το σημερινο διαγωνισμα για εναν καλο μαθητη και δεν χρειαζοταν ουτε επαναληψη για τετοια θεματα
οπωσ και να χει ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σε ολους οσους εδωσαν και καλες διακοπες!
Αυτή είναι καθαρά προσωπική σου άποψη, και είσαι έξω από τον χορό.
Ναι, ένας καλά διαβασμένος έγραφε 30/30 στην γραμματική.
Στο συντακτικό, όμως, πολύς κόσμος χαντακώθηκε από την μετοχή, γιατί δεν είναι η συνηθισμένη ανάλυση, και αν σου είχε διαφύγει όλη την χρονιά, δεν το έκανες σωστά! Επίσης, πολλοί μπέρδεψαν το "ego" του ευθέος λόγου και έβαλαν illum αντί για se, καθώς δεν ήξεραν αν πρόκειται για άμεση αυτοπάθεια (κοινώς, αν μιλάει ο Κικέρωνας για τον εαυτό του, ή όχι).
Ποτέ και σε κανένα μάθημα τα θέματα δεν είναι γελοία.
ΠΑΝΤΑ υπάρχουν σημεία-παγίδες.
Εγώ στις μετατροπές τα έκανα όλα σωστά, εκτός από την δικαιολόγηση της γερουνδιακής έλξης. Μουτζώστε με. :hmm:
Α, έκανα λάθος και το "dolore" στο συντακτικό.
Και στη γραμματική έκανα λάθος το omni (έβαλα omne), και το pretium (έβαλα pretum).
Αυτά!

Ακριβώς, έξω από το χορό πολλά τραγούδια λέει ο καθένας.
Εμένα αντιθέτως το περσινό μου φάνηκε δουλειά 40 λεπτών, χωρίς πολύ μπλα μπλα στις εκφωνήσεις


Υποκειμενικό είναι και αυτό, άλλος θα έκοβε και άλλος όχι. Θα εξαρτηθεί από την λύση του Υπουργείου. Πάντως εγώ προσωπικά δεν θα έκοβα αν και έπρεπε πιστεύω να το βάλεις.

καλά άμα περιμένουμε λύσεις του υπουργείου σαν τις περσινές που είχαν λάθος στον πλάγιο λόγο του 49, σωθήκαμε!


PAIDIA STN APOGOREYSH DEN EVALA TO hominem to 3exasa...
tha mou kopsoun?!

αυτό αναρωτιέμαι κι εγώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelina*

Νεοφερμένος

Η evelina* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
δεν σου κοβουν ουτε γ τ αντικειμενο.( hominem) ουτε για τ υποκειμενο (tu) αφου αυτο που τους ενδιαφερει ειναι να ξερουμε ν κανουμε τν απαγορευση μ τσ 2 τροπους και τη σωστη αναλυση της μετοχης.και οχι τοσο τ αντικειμενο που ειναι περιττο και το υποκειμενο που μπορει ν εννοηθει.. γνωμη μου..

αλλα θελω ν ρωτησω.. η αναλυση.. για την οποια ημουν σγρη οτι ειναι dum + redibis γιατι ετσι την μαθαμε στο φροντιστηριο, δεν την βλεπω στις απαντησεις κ ανησυχω.παντως οσο μας εξηγησε στο φροντ.ειναι εξαιρεση λεει γιατι εξαρταται απο το deduc που ειναι μελλοντικη εκφραση αρα θ γινει μ οριστικη μελλοντα..
πφφφφ.τι συμβαινει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Δεν νομίζω να σου κόψουν που δεν έγραψες το "hominem", εξάλλου να δηλώσεις την απαγόρευση ήθελε η άσκηση, αυτό ήταν το σημαντικό... Δεν νομίζω πως αν έχεις ένα καλό γραπτό θα σου κόψουν απο αυτό... προσωπική μου άποψη, δεν ξέρω τι θα γίνει τελικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
δεν σου κοβουν ουτε γ τ αντικειμενο.( hominem) ουτε για τ υποκειμενο (tu) αφου αυτο που τους ενδιαφερει ειναι να ξερουμε ν κανουμε τν απαγορευση μ τσ 2 τροπους και τη σωστη αναλυση της μετοχης.και οχι τοσο τ αντικειμενο που ειναι περιττο και το υποκειμενο που μπορει ν εννοηθει.. γνωμη μου..

αλλα θελω ν ρωτησω.. η αναλυση.. για την οποια ημουν σγρη οτι ειναι dum + redibis γιατι ετσι την μαθαμε στο φροντιστηριο, δεν την βλεπω στις απαντησεις κ ανησυχω.παντως οσο μας εξηγησε στο φροντ.ειναι εξαιρεση λεει γιατι εξαρταται απο το deduc που ειναι μελλοντικη εκφραση αρα θ γινει μ οριστικη μελλοντα..
πφφφφ.τι συμβαινει??

Δεν νομίζω να σου κόψουν που δεν έγραψες το "hominem", εξάλλου να δηλώσεις την απαγόρευση ήθελε η άσκηση, αυτό ήταν το σημαντικό... Δεν νομίζω πως αν έχεις ένα καλό γραπτό θα σου κόψουν απο αυτό... προσωπική μου άποψη, δεν ξέρω τι θα γίνει τελικά :P

Το ίδιο μου είπε και η καθηγήτρια του φροντιστηρίου, αλλά φοβάμαι πάλι...
Όσο για τον ντουμ, είναι η περίπτωση του λατινισμού σελίδα 106 σχολικού βιβλίο, dum+Οριστική Ενεστώτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparksFly

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι λέτε...εγώ πάντως ξέρω πως σε 1,5 μέρα έμαθα για πρώτη φορά amo deleo lego audio ενεργητική παθητική και εγκλισεις...για πρώτη φορά α' β' γ' δ' ε' κλίση ουσιαστικών και υποθετικούς απαγόρευση γερουνδιακή και γενικά λατινικά! Περίμενα να γράψω ένα όμορφο 9 αλλά τελικά είμαι γύρω στο 12-15! μόνο και μόνο για αυτό μου αξίζει ένα τεράστιο παγωτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funky85

Νεοφερμένος

Ο funky85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Δίνω δεύτερη φορά πανελλήνιες! Τα περσινά θέματα ήταν πιο δύσκολα! Το περσινό 18.6 στα Λατινικά νομίζω πως φέτος κυριολεκτικά φλερτάρω για το 20!! Εύχομαι να μην πάει άδικα ο κόπος μου....Νομικούλα μου σε παρακαλώ κάνε μου τη χάρη φέτος!!!! Βέβαια όλα θα κριθούν απο τα αρχαία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Αυτή είναι καθαρά προσωπική σου άποψη, και είσαι έξω από τον χορό.
Ναι, ένας καλά διαβασμένος έγραφε 30/30 στην γραμματική.
Στο συντακτικό, όμως, πολύς κόσμος χαντακώθηκε από την μετοχή, γιατί δεν είναι η συνηθισμένη ανάλυση, και αν σου είχε διαφύγει όλη την χρονιά, δεν το έκανες σωστά! Επίσης, πολλοί μπέρδεψαν το "ego" του ευθέος λόγου και έβαλαν illum αντί για se, καθώς δεν ήξεραν αν πρόκειται για άμεση αυτοπάθεια (κοινώς, αν μιλάει ο Κικέρωνας για τον εαυτό του, ή όχι).
Ποτέ και σε κανένα μάθημα τα θέματα δεν είναι γελοία.
ΠΑΝΤΑ υπάρχουν σημεία-παγίδες.

Εγώ στις μετατροπές τα έκανα όλα σωστά, εκτός από την δικαιολόγηση της γερουνδιακής έλξης. Μουτζώστε με. :hmm:
Α, έκανα λάθος και το "dolore" στο συντακτικό.
Και στη γραμματική έκανα λάθος το omni (έβαλα omne), και το pretium (έβαλα pretum).
Αυτά!
αν μπερδεψαν ολα αυτα τοτε σιγουρα θα ειχαν κανει πολυ καλη προετοιμασια!.δεν συγκρινεται ομωσ με την περυσινη ασκηση του πλαγου λογου!αν αν αν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι λέτε...εγώ πάντως ξέρω πως σε 1,5 μέρα έμαθα για πρώτη φορά amo deleo lego audio ενεργητική παθητική και εγκλισεις...για πρώτη φορά α' β' γ' δ' ε' κλίση ουσιαστικών και υποθετικούς απαγόρευση γερουνδιακή και γενικά λατινικά! Περίμενα να γράψω ένα όμορφο 9 αλλά τελικά είμαι γύρω στο 12-15! μόνο και μόνο για αυτό μου αξίζει ένα τεράστιο παγωτό!

με τι γεύση;;;;


αν μπερδεψαν ολα αυτα τοτε σιγουρα θα ειχαν κανει πολυ καλη προετοιμασια!.δεν συγκρινεται ομωσ με την περυσινη ασκηση του πλαγου λογου!αν αν αν..

μπέρδεψαν! Γενικά φέτος μέχρι το 16 ήταν εύκολα, αλλά από κει και πέρα ήθελε τεραστία προσοχή και πολύ δυσκολία για κάθε 0,2 επιπλέον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelina*

Νεοφερμένος

Η evelina* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Το ίδιο μου είπε και η καθηγήτρια του φροντιστηρίου, αλλά φοβάμαι πάλι...
Όσο για τον ντουμ, είναι η περίπτωση του λατινισμού σελίδα 106 σχολικού βιβλίο, dum+Οριστική Ενεστώτα




το κακο ειναι ποτε δν ανοιξα τ σχολικο βιβλιο φετος.παντα "δουλευα " μ αυτα τ φροντ. παντως εμας μας ειπε οτι ειναι εξαιρεση και οτι δηλωνει το συχρονο μεν αλλα παραλληλη διαρκεια και οχι συνεχιζομενη πραξη ,και στην παράλληλη διάρκεια έχουμε dum+οριστική χρόνου ίδιου με το χρόνο του ρήματος εξάρτησης της μετοχής..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparksFly

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
με τι γεύση;;;;




μπέρδεψαν! Γενικά φέτος μέχρι το 16 ήταν εύκολα, αλλά από κει και πέρα ήθελε τεραστία προσοχή και πολύ δυσκολία για κάθε 0,2 επιπλέον...

Έφαγα εχθές! Καρύδα και μανγκο!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
με τι γεύση;;;;




μπέρδεψαν! Γενικά φέτος μέχρι το 16 ήταν εύκολα, αλλά από κει και πέρα ήθελε τεραστία προσοχή και πολύ δυσκολία για κάθε 0,2 επιπλέον...
θα δειξει η νεκροψια;)το ποσοστο τω αριστουχων(18-20)στα λατινικα φετοσ θα ειναι πολυ μεγαλυτερο απο το περυσινο (μην ξεχναμε περυσι οτι τα αριστα γραπτα στα λατινικα ηταν λιγοτερα απο τα αριστα γραπτα στην ιστορια-κατι που αποδεικνυει τη δυσκολια των περυσινων θεματων στα λατινικα.φυσικα φετοσ δεν προκειται να συμβει κατι τετοιο!οψομεθα λοιπον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top