πανελληνιες

mermaid89

Νεοφερμένος

Η mermaid89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Μαθήτρια Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλημερα
ερωτηση για οποιον γνωριζει. Ειμαι αποφοιτη γενικου λυκειου. Αυτη τη στιγμη φοιτω στην β λυκειου εσπερινου επαλ με στοχο τις πανελληνιες. Μπορω να δωσω πανελληνιες φετος απο γελ? Οι βασεις ειναι χαμηλοτερες αλλα τα μαθηματα πιο δυσκολα, παρολαυτα δεν εχω κατι να χασω. Αν δεν περασω ξαναδινω την επομενη χρονια κανονικα απο επαλ. Γινεται αυτο?
Ευχαριστω εκ των προτερων,
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,522 μηνύματα.
Καλημερα
ερωτηση για οποιον γνωριζει. Ειμαι αποφοιτη γενικου λυκειου. Αυτη τη στιγμη φοιτω στην β λυκειου εσπερινου επαλ με στοχο τις πανελληνιες. Μπορω να δωσω πανελληνιες φετος απο γελ? Οι βασεις ειναι χαμηλοτερες αλλα τα μαθηματα πιο δυσκολα, παρολαυτα δεν εχω κατι να χασω. Αν δεν περασω ξαναδινω την επομενη χρονια κανονικα απο επαλ. Γινεται αυτο?
Ευχαριστω εκ των προτερων,
Ε βεβαια αφου εχεις απολυτηριο γελ μπορεις να δωσεις φετος εξετασεις γελ σε οποιο απο τα 4 πεδια θελεις.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top