η φυσικη ρε παιδια πως σας φαινεται??

iri_22

Νεοφερμένος

Η iri_22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Δεν ήταν θέμα πράξεων, ήταν θέμα σύνθετης σκέψης!:) Έπρεπε να συνδιάσεις του κόσμου τις θεωρίες για να τη λύσεις!
Βέβαια μπορεί και τέτοιες ασκήσεις να μην μπαίνουν στις πανελλήνιες και να ήταν απλά μια υπερπαραγωγή του καθηγητή μου!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Ε αν ειναι ετσι(οχι δυσκολες πραξεις,αλλα δυσκολια στην εφαρμογη θεωρηματων) και παλι ισχυει αυτο που ειπα.Και 5 ασκησεις να λυσεις στις ηλεκτρικες ταλαντωσεις(π.χ.),αν καλυπτουν επαρκως τη θεωρια,δεν χρειαζεται να λυσεις περισσοτερες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Η φυσική είναι το μόνο που με ψιλοχαλάει, κάποια πράγματα των ταλαντώσεων. Νομίζω ότι τα κύματα, το στερεό και η κρούση θα μου αρέσουν περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Βασικα τα κυματα(κατα τη γνωμη μου)ειναι το πιο ευκολο καιφαλεο:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Η φυσική είναι το μόνο που με ψιλοχαλάει, κάποια πράγματα των ταλαντώσεων. Νομίζω ότι τα κύματα, το στερεό και η κρούση θα μου αρέσουν περισσότερο.

Χαχαχα, ρε μλκ miv ίσως γίνομαι γραφικός αλλά μου θυμίζεις τρελά τον εαυτό μου. Νομίζω δε ότι ήταν ακριβώς 1 χρόνο που είχα υπερτιμήσει το ρασιοναλισμό όπως κάνεις εσύ τώρα (άσχετο) :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antigoni_18

Νεοφερμένος

Η Antigoni_18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
συνεχεια μου λενε πωσ ειναι ευκολη αρκει να ξερεις τριγωνομετρια.ειναι ετσι??

Ισχύει ότι πρέπει να ξέρεις και τριγωνομετρία σίγουρα. Εγώ δεν θα την χαρακτήριζα εύκολη αλλά βατή, με την προϋπόθεση ότι έχεις κάνει καλή εξάσκηση και κατέχεις καλά την θεωρία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prwteas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Εγω ειχα την τυχη να βρω καλο καθηγητη, οποτε εξασφαλιστηκα και δεν εχω λογο να ανησυχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Βασικα τα κυματα(κατα τη γνωμη μου)ειναι το πιο ευκολο καιφαλεο:).
Εγω τα κυματα ειδα κι επαθα να τα καταλαβω!! Ειδικα τη συμβολη και τα στασιμα με τους τεραστιους αυτους τυπους που δεν μπορεσα ΠΟΤΕ να τους μαθω (ελπιζω να τους μαθω φετος)

Το πιο ενδιαφερον κεφαλαιο της φυσικης για μενα ειναι το στερεο (δεν τα καταφερνα και πολυ καλα στις ασκησεις του, αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια :p). Παντως μπηκα στη λογικη του σχετικα ευκολοτερα απ' οτι στα αλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Νταξ,αλλωστε γι'αυτο ειπα:"Κατα τη γνωμη μου";).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top