γρηγορη επαγγελματικη αποκατασταση

antara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Και ο λογιστάκος όπως λέτε που κάνει δηλώσεις, δε βγάζει και λίγα.
Εμένα μου έχουν ζητήσει μέχρι και 300 ευρώ μόνο για τη δήλωση!
Δεν τα' δωσα εννοείται....άλλαξα λογιστή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Α γεια σου, η οποία δεν ισχύει σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση. Σταματήστε πια να συγχέετε και να συνδέετε λανθασμένα τα οικονομικά με χρηματηστήρια, αριθμούς, γραφειοκρατία και βαρετή δουλειά λογιστή που φτιάχνει δηλώσεις...




με τι συνδεονται ομως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Με την άκρως επιστημονική ανάλυση των οικονομικών τεκταινόμενων στον κόσμο αρχίζοντας από μία βάση μελέτης μονάδων και αγοράς που καταλήγει τελικά σε μία παγκόσμιας κλίμακας ερμηνεία της κοινωνίας και της οικονομικής συμπεριφοράς των ανθρώπων.

Όλα αυτά ξεκλειδώνονται αυστηρά και μόνο με τη μαγική μαθηματική γλώσσα, κάθε θεωρία υποδαυλίζεται και αποδεικνύεται αυστηρά με Μαθηματικά ΜΟΝΟ.

Είναι η βασίλισσα των κοινωνικών Επιστημών, με Ε κεφαλαίο :). Όχι λογάκια μπλαμπλα και σουξουμούξου, MATH ρε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Συμφωνω με αυτο που λες(αλλωστε irl εχω κανει αρκετες συζητησεις με γνωστους,φιλους κλπ για το ζητημα),αλλα στα συγχρονα οικονομικα περιλαμβανονται και τα χρηματιστηριακα ζητηματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Astraxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
2)2ο ΕΠ : *Πληροφορική και Τηλεματική.
*Εφαρμοσμένη Πληροφορική.
4)4 ΕΠ : *Μηχανικών Σχεδίασης Προιόντων και Συστημάτων.
*Μηχανικών οικονομίας και διοίκησης.
*Επιστήμης Υπολογιστών.
5)5ο ΕΠ : *Χρηματοοικονομική και Τραπεζική Διοικητική
*Ναυτιλιακών Σπουδών.
*Οργάνωση και Διαχείρηση Αθλητισμού.
:thanks:


Θα μπορούσε κάποιος να μου εξηγήσει για τις παραπάνω σχολές και τις βάσεις που έχουν..
Ορισμένες τις ακούω για πρώτη φορά!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top