αρχιτεκτονική -σχεδιο

irini18

Νεοφερμένος

Η irini18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Παιδιά μήπως είναι κανείς για σχέδιο?(ελεύθερο γραμμικό).Έχω πολλές απορίες, μήπως βγάλω καμιά άκρη. Φετινός υποψήφιος ή περσινός.thanks.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafne_mm24

Νεοφερμένος

Η dafne_mm24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
εγώ...δίνω τρίτη χρονιά,φαντάζομαι μπορώ να σε κατατοπίσω... :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irini18

Νεοφερμένος

Η irini18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
εγώ...δίνω τρίτη χρονιά,φαντάζομαι μπορώ να σε κατατοπίσω... :P:D

3η φορά? Θα πρέπει να το θέλεις πολύ!!!! Κι εγώ άλλωστε. μόνο αυτό θέλω.
επί του προκειμένου τώρα.κάνω σχέδιο 2 χρόνια σε μια επαρχιακή πόλη όπου κατοικώ. αυτό που με απασχολεί είναι το εξής δίλημμα . να μείνω εδώ τις 16-17 μέρες μετά τα ενδοσχολικά μαθήματα η να πάω σε κανένα μεγάλο φροντιστήριο στην Αθήνα? Φοβάμαι μήπως μπερδευτώ χειρότερα,από την άλλη, απ' ό,τι πρόσεξα από περασμένες χρονιές οι βαθμοί εδώ δεν φτάνουν πάνω από 13-14. Έχεις άποψη ή εμπειρία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kat the cat

Νεοφερμένος

Η kat the cat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
κι εγω για αρχιτεκτονικη δινω αλλα παρ' ολο που στο ελευθερο ειναι πολυ δυσκολο να παρεις πανω απο 15-16 δεν θα πηγαινα Αθηνα η Θεσ/νικη για να γραψω μεγαλο βαθμο διοτι στο ελευθερο πιστευω οτι πρεπει να εχεις ταλεντο για να φτασεις αυτες τις βαθμολογιες! τωρα αν τα φροντιστηρια στις πολεις αυτες κανουν καλυτερη δουλεια δεν το γνωριζω εξαρταται βεβαια και στην πολη σου τι φροντιστηρια ειναι..αν βλεπεις οτι δν εχουν καθολου επιτυχιες μην το σκεφτεσαι ψαξε και σε καμια αλλη πολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irini18

Νεοφερμένος

Η irini18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
κι εγω για αρχιτεκτονικη δινω αλλα παρ' ολο που στο ελευθερο ειναι πολυ δυσκολο να παρεις πανω απο 15-16 δεν θα πηγαινα Αθηνα η Θεσ/νικη για να γραψω μεγαλο βαθμο διοτι στο ελευθερο πιστευω οτι πρεπει να εχεις ταλεντο για να φτασεις αυτες τις βαθμολογιες! τωρα αν τα φροντιστηρια στις πολεις αυτες κανουν καλυτερη δουλεια δεν το γνωριζω εξαρταται βεβαια και στην πολη σου τι φροντιστηρια ειναι..αν βλεπεις οτι δν εχουν καθολου επιτυχιες μην το σκεφτεσαι ψαξε και σε καμια αλλη πολη

Όπως λες εξαρτάται από την πόλη. Εξάλλου είναι και το γραμμικό που μαθαίνεται. Νομίζεις πως θα μπερδευτώ?Μπορώ να πάρω τιποτε σε 15 ώρες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matina91

Νεοφερμένος

Η Mατινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
και εγω δινω σχεδιο:D κανω εδω στην αθηνα αλλα δεν ξερω τι γινεται εκει για να σου πω αν ειναι καλυτερα:/
Παντως ξερω πολλα παιδια απο εκει ποθ εδωσαν περυσι και μου ειπαν οτι με τα εντατικα που εκανα το καλοκαιρι πριν δωσουν τους εκαναν πολυ καλο! αφου μια μαθητρια που δεν ηταν πολυ καλη στο ελευθερο εγραψε 19:jumpy:
μακαρι να γινει και με εμενα το ιδιο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irini18

Νεοφερμένος

Η irini18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
και εγω δινω σχεδιο:D κανω εδω στην αθηνα αλλα δεν ξερω τι γινεται εκει για να σου πω αν ειναι καλυτερα:/
Παντως ξερω πολλα παιδια απο εκει ποθ εδωσαν περυσι και μου ειπαν οτι με τα εντατικα που εκανα το καλοκαιρι πριν δωσουν τους εκαναν πολυ καλο! αφου μια μαθητρια που δεν ηταν πολυ καλη στο ελευθερο εγραψε 19:jumpy:
μακαρι να γινει και με εμενα το ιδιο:P

Ματίνα, πού κάνανε εντατικά αυτά τα παιδιά που λες?και πόσο καιρό?
-----------------------------------------
Καλά, Ματίνα ,Kat the cat,Dafne-mm24,Irini,; όλα κορίτσια. νομίζω πρέπει να ξανασκεφτώ για τη σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matina91

Νεοφερμένος

Η Mατινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
στο φροντηστηριο που κανουμε σχεδιο ενα μηνα πριν τις εξετασεις κανουμε εντατικα μαθημα μεχρι να δωσουμε! και εγω απο παρασκευη αρχιζω! το προγραμμα το φτιαχνεις εσυ! μπορει να κανεις και 6 6ωρα τη βδομαδα αν θες:P εγω προσωπικα θα κανω 10 6ωρα ελευθερο και 5 γραμμικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas119

Νεοφερμένος

Ο Kostas119 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
αν ειναι για πραγματικα εντατικα κ εισαι σιγουρη οτι ο βαθμος απ τα μαθηματα των πανελλαδικων ειναι αρκετος για αρχιτεκτονικη να πας..συνηθως οπως λεει και η ματινα ειναι, ενας μηνας καθε μερα 6ωρο..πιστευω κερδιζεις αρκετα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafne_mm24

Νεοφερμένος

Η dafne_mm24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
εγώ πιστεύω ότι θα ήταν καλύτερα να κάνεις όσες μέρες σου μένουν στην αθήνα...στην επαρχία δεν έχουν μεγάλη εμπειρία από πανελλήνιες εξετάσεις οι καθηγητές καθώς δεν έχουν μεγάλο αριθμό μαθητών και σπάνια προσαρμόζονται στα δεδομένα.ακόμα κι εγώ τα 2 προηγούμενα χρόνια την είχα πατήσει γιατί πήγαινα σε ένα φροντιστήριο που ναι μεν ήταν στην αθήνα αλλά δεν είχε σαν γνώμονα τίς απαιτήσεις των εξετάσεων αλλά την αισθητική.ελπίζω μόνο να προλάβεις να βρεις θέση γιατί θα γίνεται πανικός τις τελευταίες μέρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irini18

Νεοφερμένος

Η irini18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
στο φροντηστηριο που κανουμε σχεδιο ενα μηνα πριν τις εξετασεις κανουμε εντατικα μαθημα μεχρι να δωσουμε! και εγω απο παρασκευη αρχιζω! το προγραμμα το φτιαχνεις εσυ! μπορει να κανεις και 6 6ωρα τη βδομαδα αν θες:P εγω προσωπικα θα κανω 10 6ωρα ελευθερο και 5 γραμμικα

δεν το πιστεύω ότι ξημερώματα απάντησες στο μήνυμα μου!!!!!!!Τελικά θα πάω Αθήνα για τα εντατικα .σας ευχαριστώ ολους για τις συμβουλές σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top