Ωρολόγιο πρόγραμμα Γ' Λυκείου

Alexandros36k

Νεοφερμένος

Ο Alexandros36k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους! Θα μπορούσε μήπως κάποιος να μου πει τι μαθήματα έχουν στα προγράμματα των κατεύθυνσεων σας; ( κυρίως θέλω να συγκρίνω θετικής με θετικής υγείας), ευχαριστώ εκ των προτέρων! (με ενδιαφέρει επειδή είμαι κοντά στην απόφαση μου επιτέλους)
(Υ. Γ Σε αναζητήσεις που έκανα κάθε σαιτ έχει και διαφορετικό πρόγραμμα, για να φανταστείτε, διάβασα σε ένα ότι η υγείας δεν έχει καθόλου μαθηματικά ενώ σε ένα επόμενο που είδα διάβασα ότι έχει και μάλιστα 6ωρο, οπότε κατέληξα εδώ! 😅)
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,501 μηνύματα.
1o πεδιο , Θεωρητικες ,κλασσικες σπουδες
Νεα ελληνικη γλωσσα και λογοτεχνια , αρχαια ελληνικη γλωσσα,Ιστορια,κοινωνιολογια ( απο το 2022 λατινικα).

Πεδιο Θετικων Τεχνολογικων και Υγειας : Νεα ελληνικη γλωσσα και λογοτεχνια , φυσικη, χημεια +
2ο. Θετικων Τεχνολογικων : μαθηματικα
3ο. Υγειας : Βιολογια

4o πεδιο , Οικονομιας και πληροφορικης.
Νεα ελληνικη γλωσσα και λογοτεχνια , μαθηματικα, οικονομια, πληροφορικη
 
Τελευταία επεξεργασία:

Alexandros36k

Νεοφερμένος

Ο Alexandros36k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
1o πεδιο , Θεωρητικες ,κλασσικες σπουδες
Νεα ελληνικη γλωσσα και λογοτεχνια , αρχαια ελληνικη γλωσσα,Ιστορια,κοινωνιολογια ( απο το 2022 λατινικα).

Πεδιο Θετικων Τεχνολογικων και Υγειας : Νεα ελληνικη γλωσσα και λογοτεχνια , φυσικη, χημεια +
2ο. Θετικων Τεχνολογικων : μαθηματικα
3ο. Υγειας : Βιολογια

4o πεδιο , Οικονομιας και πληροφορικης.
Νεα ελληνικη γλωσσα και λογοτεχνια , μαθηματικα, οικονομια, πληροφορικη
Ευχαριστώ πολύ, καλό σας βράδυ!
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
1o πεδιο , Θεωρητικες ,κλασσικες σπουδες
Νεα ελληνικη γλωσσα και λογοτεχνια , αρχαια ελληνικη γλωσσα,Ιστορια,κοινωνιολογια ( απο το 2022 λατινικα).

Πεδιο Θετικων Τεχνολογικων και Υγειας : Νεα ελληνικη γλωσσα και λογοτεχνια , φυσικη, χημεια +
2ο. Θετικων Τεχνολογικων : μαθηματικα
3ο. Υγειας : Βιολογια

4o πεδιο , Οικονομιας και πληροφορικης.
Νεα ελληνικη γλωσσα και λογοτεχνια , μαθηματικα, οικονομια, πληροφορικη

Το καλό είναι πως όσοι είναι στο υγείας αποφεύγουν τα Μαθηματικά !
 

Alexandros36k

Νεοφερμένος

Ο Alexandros36k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Το καλό είναι πως όσοι είναι στο υγείας αποφεύγουν τα Μαθηματικά !

Το καλό είναι πως όσοι είναι στο υγείας αποφεύγουν τα Μαθηματικά !
Ναι καλό είναι από την στιγμή που ενδεχόμενος δεν θα χρειαστούν στην πορεία, έχει άλγεβρα από όσο έμαθα, δεν είναι κακό αυτό, χρειάζονται και γνώσεις μαθηματικών σε μερικούς τομείς.
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Ναι καλό είναι από την στιγμή που ενδεχόμενος δεν θα χρειαστούν στην πορεία, έχει άλγεβρα από όσο έμαθα, δεν είναι κακό αυτό, χρειάζονται και γνώσεις μαθηματικών σε μερικούς τομείς.

Εμένα τα Μαθηματικά Κατεύθυνσης μου ήταν δύσκολα οπότε θα με βόλευε....τώρα για μετά τις πανελλήνιες στο Πανεπιστήμιο θα βγάλεις άκρη...εδώ παλιότερα έμπαιναν σε υγείας από Θεωρητική.
 

Alexandros36k

Νεοφερμένος

Ο Alexandros36k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Εμένα τα Μαθηματικά Κατεύθυνσης μου ήταν δύσκολα οπότε θα με βόλευε....τώρα για μετά τις πανελλήνιες στο Πανεπιστήμιο θα βγάλεις άκρη...εδώ παλιότερα έμπαιναν σε υγείας από Θεωρητική.
Ναι η αλήθεια είναι αυτή, κάθε χρονο αλλάζει 🙄
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top