'Ωρες και κόστος φροντιστηρίων

Nio21

Νεοφερμένος

Ο Nio21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Καλησπέρα,

Σκέφτομαι να γραφτώ σε ένα φροντιστήριο και ήθελα να ρωτήσω πόσο κυμαίνονται οι τιμές γενικότερα στα φροντιστήρια για να μη πιάσουν κορόιιδο
Θα με βοηθούσε αν μου λέγατε πόσα και ποια μαθήματα κάνατε, πόσες ώρες, και πόσο πληρώνατε.
Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimiper

Νεοφερμένος

Η dimiper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Εγώ έκανα φροντιστήριο σε όλα τα μαθήματα.
αρχαία:6 ώρες
ιστορία:2
λογοτεχνία:2
λατινικά:4
έκθεση:2
Γι' αυτά πλήρωνα 400Ε το μήνα.
Έκανα φροντιστήριο και στη Βιολογία (6 ώρες το μήνα) και πλήρωνα 70Ε.

Υ.Γ: Βρίσκομαι στην επαρχία. Αυτά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mikrorani

Νεοφερμένος

Η mikrorani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εγω εκανα
αρχαια-6 ωρες
λατινικα-3 ωρες
εκθεση-2 ωρες
λογοτεχνια-2 ωρες
ιστορια-2 ωρες

βιολογια δεν εκανα,διαβαζα μονη μου
πληρωνα 280 ευρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas2113293

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwstas2113293 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Οι τιμες σε ολα τα φροντιστηρια ειναι λιγο πολυ οι ιδιες, απο 300+ μερι 400
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cas

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Μπορείς να κάνεις κι εσύ μια ''έρευνα αγοράς'' στην πόλη σου και μετά να αποφασίσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
εγω εκανα
μαθ κατ. 3 ωρες
φυσ κατ 2 ωρες
μαθ γεν 1 ωρα
αοδε 1.30 ωρες
αεππ 1.30 ωρες
εκθεση 2 ωρες
αοθ 2 ωρες
και πληρωνα 450 ευρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nio21

Νεοφερμένος

Ο Nio21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Εγώ μέχρι στιγμής έχω βρει από 250 έως 390 ευρώ για 10 ώρες την εβδομάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χελ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
επειδή μας ζητήσαν να τους πούμε τι ώρες θέλουμε μαθήματα απο σεπτέμβριο, τι ώρες λέτε να βάλω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LYDIAG

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LYDIAG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
μεσημεριανες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
μεσημεριανες μετα το σχολειο να βαλετε....αν προλαβαινεις κιολας να πας σπιτι να φας μεσημεριανο κανα 20-30 λεπτο και μετα στο φροντ ακομα καλυτερα...βολευει το μεσημερι γιατι τελειωνεις κατα τς 6(συνηθως) και μετα εχεις ωρες μεχρι το βραδυ να διαβαζεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χελ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
μεσημεριανες μετα το σχολειο να βαλετε....αν προλαβαινεις κιολας να πας σπιτι να φας μεσημεριανο κανα 20-30 λεπτο και μετα στο φροντ ακομα καλυτερα...βολευει το μεσημερι γιατι τελειωνεις κατα τς 6(συνηθως) και μετα εχεις ωρες μεχρι το βραδυ να διαβαζεις!
Τα μαθήματα σε εμάς ξεκινάνε στις 4 μου είπαν. Από σχολείο γυρίζω στις 3 οπότε θα προλαβαίνω ελπίζω να τρώω και να ξανα φευγω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χελ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
ασχετο μα δεν μου βάζουν μεσημέρι μαθημαααααα :( εχω απογοητευτει τελείως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εεμ μήπως έχεις δικαίωμα να διαλέξεις το πρόγραμμα σου? Μήπως?
Τι ώρες σε βάζουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χελ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Ξέρω παιδί που έμαθε το Αοδε σχεδόν εξολοκλήρου με αυτόν τον τρόπο και έγραψε πολύ καλά. ;)
Εεμ μήπως έχεις δικαίωμα να διαλέξεις το πρόγραμμα σου? Μήπως?
Τι ώρες σε βάζουν?

ζήτησα στις 4 γιατί χρειάζομαι κοντα στο 2ωρο για μετακινήσεις και με ρώτησαν που μένω και μου είπαν οτι ειναι κοντα και ότι υπάρχουν παιδιά απο πιο μακρυα που θα κανουν εκείνη την ώρα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
ζήτησα στις 4 γιατί χρειάζομαι κοντα στο 2ωρο για μετακινήσεις και με ρώτησαν που μένω και μου είπαν οτι ειναι κοντα και ότι υπάρχουν παιδιά απο πιο μακρυα που θα κανουν εκείνη την ώρα :/:
Εεμ κοίτα αν σε βολεύει να κάνεις πιο μετά οκ. Αλλιώς οφείλουν να σε βάλουν σε ώρα που σε βολεύει. Πέρυσι δεν είχα και τις καλύτερες ώρες γιατί είχαν πρωτεραιότητα όσοι έδιναν αλλά φέτος προσωπικά δεν θα το δεχόμουν να μην με βολεύουν οι ώρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paokara123

Νεοφερμένος

Ο paokara123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
παιδια τωρα που τελειωνουν και τα θερινα για καποιους... ειμαι σε πειρασμο...να κανω μεσημεριανα μαθηματα ή βραδυνα;;; (16.30-19.40 και 20.00-23.10)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
παιδια τωρα που τελειωνουν και τα θερινα για καποιους... ειμαι σε πειρασμο...να κανω μεσημεριανα μαθηματα ή βραδυνα;;; (16.30-19.40 και 20.00-23.10)
Για το χειμωνα εννοεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
παιδια τωρα που τελειωνουν και τα θερινα για καποιους... ειμαι σε πειρασμο...να κανω μεσημεριανα μαθηματα ή βραδυνα;;; (16.30-19.40 και 20.00-23.10)

Με βάση αυτές τις ώρες, εγώ θα προτιμούσα τα μεσημεριανά μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
και εγώ μεσημεριάνα, βασικά δες πότε είσαι εσύ πιο αποδοτικός..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
παιδια τωρα που τελειωνουν και τα θερινα για καποιους... ειμαι σε πειρασμο...να κανω μεσημεριανα μαθηματα ή βραδυνα;;; (16.30-19.40 και 20.00-23.10)
Και εγω τα μεσημεριανα.....Αν και νυχτερινος τυπος....Μου φαινεται ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ αργα μεχρι τις 23:10.....Δεν εχες χρονο μετα!!!!:hmm::hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top