Ψωνίζοντας ρούχα

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
πλέον βαριέμαι ακόμα και να τα κοιτάξω τα ρούχα σε όποιο μαγαζί κι αν πάω... :P
κοντεύει να εκραγεί η ντουλάπα μου κι έχω φάει και κατσάδα πόσες φορές γι'αυτό το θέμα :hehe:

το'χω ριξει στα βιβλια πια...

σιγά,δεν είναι ανάγκη να πάτε σε μαγαζί,ειδικά τώρα με τις ζέστες,κτλ κτλ..
προσωπικά,ψωνίζω περισσότερο ηλεκτρονικά αυτήν την περίοδο...θα μου πειτε,απο εκει ωρες ωρες ειναι ρισκο γιατι δεν ξερεις ακριβη μεγεθη,κτλ..τι να πω, έχω πάρει δυο φορέματα και μια χαρά μου ήταν τελικά...μπορει να ημουν τυχερη :P

υ.γ. δε σας τη δινει απειρα κι εσας οταν η πωλητρια σε ενα μαγαζι ειναι από πισω σας ΟΠΟΥ ΠΑΤΕ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Το μόνο που με ενοχλεί στα ψώνια είναι όταν μπαίνεις στα δοκιμαστήρια και έρχεσαι αντιμέτωπη με 15 νοματέες που σέρνουν μαζί τους και τα νιάνιαρά τους που κλαίνε επειδή βαριούνται :hehe: και δεν είναι κανένα διαθέσιμο και πρέπει να περιμένεις, και όταν αδειάσει μπαίνεις και έχει σπάσει το γατζάκι στην πόρτα, δεν έχεις πού να ακουμπήσεις την τσάντα, σου γλυστράνε τα γυαλιά από τον ιδρώτα γιατί σιγά μη βάλουν a/c, η διπλανή ξεφυσάει επειδή δεν της μπαίνει η φούστα...ναιιιι...:P not the most pleasant experience ever.

Πέρα απ'αυτό, μου αρέσει να προσθέτω νέα τεμάχια στη συλλογή μου που και που :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top