Ψυχολογία εξ αποστάσεως

Υπάρχουν πιθανότητες απόκτησης πτυχίου Ψυχολογίας χωρίς παρακολούθηση;
Multiple votes are allowed. Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 4)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Νησιώτισσα

Νεοφερμένος

Η Νησιώτισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλημέρα,
έδωσα πανελλήνιες φέτος και έβγαλα 18250 μόρια.Ενδιαφέρομαι να παρακολουθήσω κάποιο από τα τμήματα ψυχολογίας με μόνο περιορισμό το γεγονός οτι είμαι μητέρα 2 παιδιών και εργάζομαι μακριά από της πόλεις με τα αντίστοιχα τμήματα.Μπορεί κάποιος να μου πει εάν διαβάζοντας τα εγχειρίδια και τις σημειώσεις μπορώ να βγάλω τη σχολή?Σε αυτή την περίπτωση πιο τμήμα μου προτείνετε?
Ευχαριστώ εκ των προτερων!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,561 μηνύματα.
Καλημέρα,
έδωσα πανελλήνιες φέτος και έβγαλα 18250 μόρια.Ενδιαφέρομαι να παρακολουθήσω κάποιο από τα τμήματα ψυχολογίας με μόνο περιορισμό το γεγονός οτι είμαι μητέρα 2 παιδιών και εργάζομαι μακριά από της πόλεις με τα αντίστοιχα τμήματα.Μπορεί κάποιος να μου πει εάν διαβάζοντας τα εγχειρίδια και τις σημειώσεις μπορώ να βγάλω τη σχολή?Σε αυτή την περίπτωση πιο τμήμα μου προτείνετε?
Ευχαριστώ εκ των προτερων!
Καλημερα και συγχαρητηρια για τον αθλο σου

Μιλησε με την efi25 , θελει και αυτη το ιδιο σετ απ και νομιζω εχει βρει ακρη.
 

Νησιώτισσα

Νεοφερμένος

Η Νησιώτισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταπόκριση και τις ευχές!
Θα επικοινωνήσω με την efi25.
Καλή συνέχεια!
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Φοιτήτρια ψυχολογίας εδώ!( δεύτερο πτυχίο)

Ανετα τα βγάζεις περα, σου προτείνω εκπα ή Πάντειο 🥰

συγχαρητήρια !!!
 

Νησιώτισσα

Νεοφερμένος

Η Νησιώτισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top