Ψυχολογία Παντείου - έχει υποχρεωτικές παρουσίες και εργαστήρια;

ellivele

Νεοφερμένος

Η ellivele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα,θέλω να ρωτήσω αν κάνεις ξέρει επειδη σκεφτομαι να δωσω κατατακτήριες για ψυχολογία στο Πάντειο,έχει υποχρεωτικές παρουσιες και εργαστήρια;επειδή έχω ένα παιδάκι με αυτισμο σκέφτομαι να σπουδάσω ψυχολογία αλλά δε θα μπορώ να παρευρίσκομαι αν έχει εργαστήρια μόνο σε εξεταστικές αν περάσω βέβαια.
 

efi25

Δραστήριο μέλος

Η efi25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Καλησπερα και καλη χρονια σε ολους! Εχει εγκριθει η μεταγραφη μου για το Παντειο τμημα Ψυχολογιας και αναρωτιεμαι τι να κανω. Για οσους μπηκαν χωρις μεταγραφη η προθεσμια δηλωσης μαθηματων ληγει σημερα. Σημερα ομως ληγει και για μας η προθεσμια να στειλουμε τα δικαιολογητικα της μεταγραφης στο Παντειο. Συνεπως ποτε θα κανω δηλωση μαθηματων? Βγαινει νεα ανακοινωση? Ευχαριστω
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,356 μηνύματα.
Καλησπερα και καλη χρονια σε ολους! Εχει εγκριθει η μεταγραφη μου για το Παντειο τμημα Ψυχολογιας και αναρωτιεμαι τι να κανω. Για οσους μπηκαν χωρις μεταγραφη η προθεσμια δηλωσης μαθηματων ληγει σημερα. Σημερα ομως ληγει και για μας η προθεσμια να στειλουμε τα δικαιολογητικα της μεταγραφης στο Παντειο. Συνεπως ποτε θα κανω δηλωση μαθηματων? Βγαινει νεα ανακοινωση? Ευχαριστω
Δε γνωρίζω,αλλα η απορία σου θα μπορούσε πολύ εύκολα να λυθεί με ενα τηλεφώνημα στη γραμματεία της σχολής. Προφανώς τετοια ώρα δε θα τους βρεις, αλλα στο αναφέρω για την επόμενη φορά που θα έχεις τέτοιου είδους απορία.
 
Top