Χωρίς σχολικά βιβλία από Σεπτέμβρη

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
nPb Ξέρεις είμαστε και τρίτη λυκείου φέτος! Δεν έχουμε τον απεριόριστο χρόνο να μαζευόμαστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Έλα τώρα, σταμάτα, με κάνεις και κοκκινίζω :redface:
:redface: χιχι

nPb Ξέρεις είμαστε και τρίτη λυκείου φέτος! Δεν έχουμε τον απεριόριστο χρόνο να μαζευόμαστε!
Πηγαίνεις φροντιστήριο, έτσι? Δανείστηκες βιβλία προηγούμενων μαθητών ή τα αγόρασες? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,868 μηνύματα.
nPb Ξέρεις είμαστε και τρίτη λυκείου φέτος! Δεν έχουμε τον απεριόριστο χρόνο να μαζευόμαστε!

Ξέρω πολλά παιδιά που πάνε 3η λυκείου, έχουν απεριόριστο χρόνο να μαζεύονται, να γλεντοκοπάνε και να γράφουν 20άρια στο τέλος. Εξάλλου δεν θα βρεθείτε για να χαραμίσετε τον χρόνο αναμεταξύ σας με βλακείες, αλλά για διάβασμα μόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Καλά τώρα..για τον πιο πάνω που ρώτησε τα βιβλία τα αγόρασα από τον Ιούλιο με την έκδοση του 10 επειδή το ψηλιάστηκα το όλο θέμα περί έλλειψης χαρτιού αφού ακόμα και τα διπλώματα οδήγησης σε κόλλα Α4 τα έδιναν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τολμηρος

Νεοφερμένος

Ο Τολμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Μια μητέρα στην Ουγκάντα λέει στα παιδιά της : Ελάτε να διαβάσετε, το ξέρετε ότι στην Ελλάδα υπάρχουν παιδιά που δεν έχουν βιβλία.

Επειδή αυτό πλέον είναι γεγονός, ξέρετε που μπορούμε να βρούμε τα σχολικά βιβλία σε ψηφιακή μορφή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
παιδια θελω αμεση βοηθεια!!!! νομιζοντας οτι τα περισυνα σχολικα βιβλια δεν θα μου χρειαστουν τα εδωσα στην ανακυκλωση και κρατησα μονο τα βοηθηματα και τη γεωμετρια που συνεχιζεται... σημερα ομως ο μαθηματικος μας ειπε οτι θα κανουμε το τελευταιο κεφαλαιο απο το βιβλιο αλγεβρας α' λυκειου και μετα θα μπουμε στην τριγωνομετρια... ζητησα το βιβλιο απο μια φιλη μου αποφοιτο η οποια ομως θα μου το φερει απο βδομαδα... εχω ασκησεις για αυριο και ολα τα βιβλια που βρισκω σε ηλεκτρονικη μορφη για να δω τις ασκησεις ειναι διαφορετικα επειδη αλλαξε το συστημα και δεν εχουν καν κεφαλαιο ''τριγωνομετρια''... η ερωτηση μου ειναι αν ξερει κανενας ενα λινκ για τα βιβλια του παλιου συστηματος????... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
παιδια θελω αμεση βοηθεια!!!! νομιζοντας οτι τα περισυνα σχολικα βιβλια δεν θα μου χρειαστουν τα εδωσα στην ανακυκλωση και κρατησα μονο τα βοηθηματα και τη γεωμετρια που συνεχιζεται... σημερα ομως ο μαθηματικος μας ειπε οτι θα κανουμε το τελευταιο κεφαλαιο απο το βιβλιο αλγεβρας α' λυκειου και μετα θα μπουμε στην τριγωνομετρια... ζητησα το βιβλιο απο μια φιλη μου αποφοιτο η οποια ομως θα μου το φερει απο βδομαδα... εχω ασκησεις για αυριο και ολα τα βιβλια που βρισκω σε ηλεκτρονικη μορφη για να δω τις ασκησεις ειναι διαφορετικα επειδη αλλαξε το συστημα και δεν εχουν καν κεφαλαιο ''τριγωνομετρια''... η ερωτηση μου ειναι αν ξερει κανενας ενα λινκ για τα βιβλια του παλιου συστηματος????... :redface:

Δες κι αυτό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
ναι το εχω δει αυτο... μονο που δεν μπορω να το ανοιξω...:( ευχαριστω παντως:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
ουτε :( λογικα ο υπολογιστης εχει το προβλημα... anyway τι να κανω θα παω αδιαβαστη για πρωτο μαθημα... υγεια θα το παρω απο βδομαδα... :/ και παλι ευχαριστω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
χεχε, wait βρε. Κατέβασε το https://get.adobe.com/reader/ και θα ανοίξει. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
το ανοιξα :clapup::clapup::clapup:
σ' ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
άντε καλό διάβασμα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
χεχεχε να 'σαι καλα!!!!;)
βοηθεια μου γιατι για την ωρα μου φαινονται βουνο....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!!!νεα στο φορουμ!!!:)εμας παντως μας εδωσαν ολα τα βιβλια:)ειμαστε μπροστα δεν μπορω να πω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Πηραμε και εμεις το dvd ;p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Εμείς πήραμε βιβλία τη 2η μέρα του σχολείου και την Παρασκευή το DVD. Τι να πεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
https://www.google.gr/url?sa=t&sourc...97W2BA&usg=AFQjCNHtiwY5hT6O8BPOPTaHjDM46H6EMw ΧΑΧΑΧΑΧΑ!! δείτε το, αξίζει!

( Ο διευθυντής θα έχει επιπτώσεις, αν κάνει οποιαδήποτε δημοσιοποίηση! Πέστε το για να τρομάξει!)
Ζήτω η Δημοκρατία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irenegate777

Νεοφερμένος

Η irenegate777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Χθες πήραμε τα dvd!! Για βιβλία ούτε λόγος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top