Χρειάζομαι πληροφορίες για το τμήμα ψυχολογίας

Elenh08

Νεοφερμένος

Η Elenh08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 15 ετών και Μαθήτρια Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα, είμαι μαθήτρια της Γ γυμνασίου και θα ήθελα να μάθω διάφορες πληροφορίες για το τμήμα ψυχολογίας.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Άρα τώρα δίνεις συμβουλές ψυχολογίας σε άτομο που ψάχνει συμβουλές για το τμήμα ψυχολογίας
ΑΧΑ ΚΑΛΟ Ε ?
1671884115954.png
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Είσαι μικρή ακόμα...όταν πάς Β λυκείου ξαναέλα!
καλώς ή κακώς αυτό ισχύει. Αφενός θα μπορέσει να δει τα μαθήματα των κατευθύνσεων και να κρίνει πού τα πάει καλύτερα και αφετέρου μέχρι τότε θα έχει αναπτύξει λίγο παραπάνω την προσωπικότητά της , θα έχει δει λίγα παραπάνω πράγματα κλπ. Οπότε μπορεί να αλλάξουν και τα ενδιαφέροντα της -> να αλλάξει η επιλογή σχολής
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,838 μηνύματα.
Το μόνο που ξέρω είναι ότι είναι υψηλόβαθμη σχολή στις μεγάλες πόλεις (ΕΚΠΑ - Πάντειο - Θεσσαλονική) η ψυχολογία, γιατί είναι και θα είναι περιζήτητη γιατί κινεί το ενδιαφέρον. Οπότε πρέπει να διαβάζεις ειδικά από Α' Λυκείου και να έχεις βάσεις για να το έχεις πιο σιγουράκι, αν τελικά πας για εκεί.
Ρίξε μια ματιά και στις Βάσεις της τελευταίας 5ετίας, στο πρόγραμμα σπουδών των σχολών κτλ. Καλύτερα να κάνεις πιο συγκεκριμένες ερωτήσεις κι αν ξέρει κάποιος να σου πει.
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,026 μηνύματα.
Καλησπέρα, είμαι μαθήτρια της Γ γυμνασίου και θα ήθελα να μάθω διάφορες πληροφορίες για το τμήμα ψυχολογίας.
ΕΚΠΑ: Τμήμα Ψυχολογίας :D. Η επίσημη ιστοσελίδα θα σου λύσει ότι απορία έχεις, ομώς όπως είπαν και οι άλλοι, είσαι πολύ μικρή για να αποφασίσεις ακόμα (φυσικά και εγώ το ίδιο εννοείται. Στη τρίτη γυμν ήθελα θεωρητική τώρα υγείας. Θα αλλάξεις πολλές φορες γνώμη) Κούλαρε και απόλαυσε τα χαλαρά χρόνια που έχουμε ακόμα όσο είμαστε μαθητές γυμνασίου - Α' Λυκείου γιατι οταν έρθει το (πολύ κοντινό) μέλλον θα λέμε "Αχ τι ήθελα και τά 'λεγα"
 

그리소바란두

Νεοφερμένος

Η 그리소바란두 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 15 ετών και Μαθήτρια Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα, είμαι μαθήτρια της Γ γυμνασίου και θα ήθελα να μάθω διάφορες πληροφορίες για το τμήμα ψυχολογίας.
ξέρω είναι άκυρο απλά είσαι η μόνη από το 2023. έχω θέμα με τις απουσίες παρόλο που είμαι απουσιολογος. μιας που θες να πας ψυχολογία μπορεί να με βοηθήσεις? και επίσης μήπως ξέρεις κάποιο γιατρό που να δικαιολογεί απουσίες?
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,026 μηνύματα.
ξέρω είναι άκυρο απλά είσαι η μόνη από το 2023. έχω θέμα με τις απουσίες παρόλο που είμαι απουσιολογος. μιας που θες να πας ψυχολογία μπορεί να με βοηθήσεις? και επίσης μήπως ξέρεις κάποιο γιατρό που να δικαιολογεί απουσίες?
Tι σχεση εχει το θεμα σου με τις απουσιες με το οτι εισαι απουσιολογος και που κολλαει το οτι θελει να παει σε τμημα ψυχολογίας με όλα αυτά; Δέν νομίζω να υπάρχει και κανενας γιατρός που δικαολογεί έτσι απουσίες αλλα και πάλι δεν ξέρω. Εμένα δικαιολογούνται απο τον καρδιολόγο μου, τώρα για ψυχολογικά θέματα δεν ξερω πως δουλεύει αυτό.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
ξέρω είναι άκυρο απλά είσαι η μόνη από το 2023. έχω θέμα με τις απουσίες παρόλο που είμαι απουσιολογος. μιας που θες να πας ψυχολογία μπορεί να με βοηθήσεις? και επίσης μήπως ξέρεις κάποιο γιατρό που να δικαιολογεί απουσίες?
Αυτο το κειμενο ειναι εγω λογω του ADHD
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top