Χρειάζομαι νότες

DGHFG

Νεοφερμένος

Η DGHFG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Που θα βρω τις νοτες για διαφορα τραγουδια;
Παιζω αρμονιο 6 χρονια!

:jumpy::D:lol::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostisKar

Νεοφερμένος

Ο kostisKar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
μακάρι να ήξερα!!!
παίζω και εγώ αρμόνιο αλλά δεν μπορώ να βρω free παρτιτούρες... ψάξε στο google άμα θες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Υπαρχουν παρομοια θεματα ρε παιδια, καντε και καμια αναζητηση ρε γαμωτο. :(
www.kithara.vu
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Λουκ για το αρμόνιο θέλουν όχι για κιθάρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Οιμε, δεν το προσεξα κοτα. :p
Ατιμη ηλικια, μ' εχεις φαει ρε πουστεν. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wannabecsdr

Νεοφερμένος

Ο wannabecsdr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Στο gamato.info είχα βρει.. Φτιάξε λογαριασμό και πάτα partitures a-z!! Έχει πάνω από 200 τραγούδια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zinala

Νεοφερμένος

Η Μαρίζα ( Άννα Μαρία) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Που θα βρω τις νοτες για διαφορα τραγουδια;
Παιζω αρμονιο 6 χρονια!

:jumpy::D:lol::)
βρε! κανεις 6 χρονια και δεν μπορεις να τα βγαλεις μονος;; εγω μπορουσα απο τα 5 χρονια...τωρα βεβαια εχω πτυχιο.τεσπα.μην θυμωσεις.ερωτω απλα.και συμφωνω με το γαματο.ινφο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
*δίνει μια ντο*

:xixi:

Επίσης, υπάρχει αυτό το thread όπου αναφέρεται το https://partitoures.blogspot.com/ που μάλλον σου κάνει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DGHFG

Νεοφερμένος

Η DGHFG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Βασικά βαριέμαι!!!!!
Άλλωστε τα θελω για τν αδερφή μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Το nick σου πάντως είναι Ρε Σολ Σι (το συνατάς καμιά φορά αυτό το H στα tabs αντί του B) Φα και Σολ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

c.k

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
παρτιτουρα για το Bellas luleby ξερει κανεις που να βρω ή αμα εχει κανεις ακομα καλυτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pianojen89

Νεοφερμένος

Η Pianojen89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Ναι, άνετα βρίσκεις. Εγώ για την ακρίβεια την έχω. Για πιάνο μιλάμε τώρα, ε ;
Ωραίο κομμάτι, και εύκολο. Θέλει όμως άνοιγμα στο αριστερό μεγάλο.. Πληκτρολόγησε free piano sheet bella's lullaby και θα το βρεις.. Αν όχι, εδώ είμαστε και τα ξαναλέμε..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.

Pianojen89

Νεοφερμένος

Η Pianojen89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Ωραίο και εύκολο. Εγώ δουλεύω αυτό : https://www.youtube.com/watch?v=xfAPc0A3p2c&feature=related
Αν εξαιρέσει κανείς τις τρίλλιες, δεν βγαίνει δύσκολα. ΄Εχω το πιάνο μου στο δωμάτιο όμως, και με αυτή τη ζέστη μου είναι αδύνατον να κάτσω ώρα.
Άσχετο, διαβάζει κανείς παρτιτούρες πριμα βίστα ; Εγώ πολύ θα ήθελα, αλλά έχω δρόμο.. Με αυτοσχεδιασμό στο αριστερό ναι, αλλά ακριβώς όπως είναι γραμμένη η παρτιτούρα , όχι... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
https://piano-sheets.livejournal.com/548.html#cutid1
https://my-piano.blogspot.com/
https://www.pianolicious.blogspot.com/
https://zheetmusic.blogspot.com/

:D Eλπίζω να βρεις κάτι! Παίξε τίποτα και για μένα που ξεκίνησα τώρα και δυσκολεύομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top