Χορός σχολείου

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Αυτόν τον χορό που κάθε χρόνο ακούω φέτος ήρθε και η σειρά μας να τον κάνουμε. Όλοι θα χουν βάλει τα καλά τους, θα τρώνε θα χορεύουν, θα γελάνε, θα μιλάνε. Εγώ αποφάσισα να μην πάω εφόσον ακόμη και αν πήγαινα θα ήθελα τόσο πολύ να είχα μείνει σπίτι, άλλωστε δεν είμαι και τόσο του γλεντιού. Καλά να περάσουν μωρέ τα παιδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,804 μηνύματα.
Εμεις θα κανουμε τώρα τέλη του μηνος. Επειδη το σχολειο μου την εχει δει πολυ αμερικανιά, ειναι φάση prom..Μαλλον θα παω με μια κοπέλα αλλα δε πολυψηνομαι,δεν μου αρεσουν τετοιου ειδους συναθροισεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kurosaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kurosaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Μπλιαξ. Σιχαίνομαι τους χορούς του σχολείου. Άμα δεν πίνεις τον κώλο σου καλά δεν περνάς, γιατί η πραγματικότητα που εκτυλίσσεται γύρω σου δεν έχει κάτι το ενδιαφέρον, μάλλον το αντίθετο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

financial

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ε ενταξει και το στυλ prom της Αμερικής την πλάκα του την έχει :P όλα χρειάζονται απλα μετρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Αντε να πω κι εγω τη γνωμη μου για τους χορους : γενικα δε τους πολυσπαθω , παω μια δυο φορες το χρονο , αλλα εχουν πλακα. Ειδικα οταν ζει καποιος στην επαρχια , οπως εγω , οι χοροι γινονται παντα στο ιδιο μαγαζι , με τα ιδια ατομα και καταντα βαρετο . Ο αποκριατικος χορος εχει αρκετο ενδιαφερον :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top