Χειμερινό εξάμηνο 2022-23: χωρίς test και χωρίς υποχρεωτικά μάσκες στα αμφιθέατρα

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
ενταξει σωστο αυτο ..αλλα οι καθηγητες γιατι πρεπει να κανουν ραπιτ τεστ?

 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,307 μηνύματα.
Πάλι μάσκες; Τι θα γίνει με αυτή την ιστορία;;;;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Εγώ τη μασκα μου θα τη φοράω

βέβαια όταν αδειάσει το αμφιθέατρο μετά από 1-2 βδομάδας ίσως τη βγάλω αν δεν έχω κοντά μου «λαό»
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Εγώ τη μασκα μου θα τη φοράω

βέβαια όταν αδειάσει το αμφιθέατρο μετά από 1-2 βδομάδας ίσως τη βγάλω αν δεν έχω κοντά μου «λαό»
αμα αισθάνεσαι ασφαλης και την αντεχεις την μασκα να την φορας.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top