Χαρτί γρίπης και απουσίες

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Γεια σας.

Γενικά έχω παρατηρήσει ότι στο σχολείο μου έλειπαν πολλά παιδιά της Γ' Λυκείου επειδή πήραν το χαρτί της γρίπης έτσι ώστε να γλυτώσουν 5 μέρες σχολείου χωρίς απουσίες.

Το θέμα είναι ότι με έβαλε και εμένα στον πειρασμό να το κάνω. Θα με βόλευε πάρα πολύ να κάτσω στο σπίτι για μια εβδομάδα και να έχω άπλετο χρόνο για να κάνω επαναλήψεις. Απλά δεν ξέρω αν αξίζει. Πείτε μου την γνώμη σας.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,924 μηνύματα.
Γεια σας.

Γενικά έχω παρατηρήσει ότι στο σχολείο μου έλειπαν πολλά παιδιά της Γ' Λυκείου επειδή πήραν το χαρτί της γρίπης έτσι ώστε να γλυτώσουν 5 μέρες σχολείου χωρίς απουσίες.

Το θέμα είναι ότι με έβαλε και εμένα στον πειρασμό να το κάνω. Θα με βόλευε πάρα πολύ να κάτσω στο σπίτι για μια εβδομάδα και να έχω άπλετο χρόνο για να κάνω επαναλήψεις. Απλά δεν ξέρω αν αξίζει. Πείτε μου την γνώμη σας.
Τι τάξη πας;
Τα παιδιά της τρίτης λυκείου το κάνουν αυτό γιατί κοντεύουν οι πανελλαδικές. Αν έχεις παρόμοιο λόγο τότε ναι. Διαφορετικά κανένας γιατρός δεν θα στο δώσει.
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 305 μηνύματα.
παιδιά ισχύει μέχρι και τέλος Μαρτίου;
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 305 μηνύματα.
α ωραία σε ευχαριστώ πολύ , όπου και να ψάξω λέει οτι ισχύει απο Νοέμβριο του 2022 μέχρι Μάρτιο του 2023 αλλά δεν διευκρινιζει μέχρι πότε ακριβώς
 

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Αν πας 3η λυκείου, προφανώς και αξίζει. Βρες ενα γιατρό να σου δώσει ενα χαρτί και είσαι καλυμμένος
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Γεια σας.

Γενικά έχω παρατηρήσει ότι στο σχολείο μου έλειπαν πολλά παιδιά της Γ' Λυκείου επειδή πήραν το χαρτί της γρίπης έτσι ώστε να γλυτώσουν 5 μέρες σχολείου χωρίς απουσίες.

Το θέμα είναι ότι με έβαλε και εμένα στον πειρασμό να το κάνω. Θα με βόλευε πάρα πολύ να κάτσω στο σπίτι για μια εβδομάδα και να έχω άπλετο χρόνο για να κάνω επαναλήψεις. Απλά δεν ξέρω αν αξίζει. Πείτε μου την γνώμη σας.
αυτό ισχύει για φέτος;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top