Χαρά, αγνοείται

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Μες τη ερώτηση ήταν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katigko

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ενα παπουτσι και μια ζωνη.........ή τελος παντοων αν κανω λαθος καποιο αξεσουαρ που ειχε εκεινη την νυχτα......
-----------------------------------------
παιδια το εργακι ειναι ενα απο τα καλυτερα πλεον της ελληνικης τηλεορασης.......απο το πρωτο κιολας επεισοδιο, ηδη εχει συγκλονισει............αγαπαμε μαρια καβογιαννη..........μια απο τις ποιο καταξιωμενες ηθοποιους της Ελλαδας....
-----------------------------------------
και θα ολοκληρωθει σε μολις 20 επεισοδια................:'(
-----------------------------------------
τελικα εκανα λαθος......θα βρουν την αλυσιδα της...την ζωνη της και την φούστα της.............
-----------------------------------------
και επισης οπως και στο ξενο ετσι και στο ελληνικο σεναριο πισω απο όλα αυτα κρύβεται ο θείος της κοπελας.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Τέλειο. . . .Φοβερό. . . .Εντάξει να μην τα πολυλογώ:P μου άρεσε πάρα πολύ.Και νομίζω ότι βρήκαν την ζώνη της γιατί όταν ετοιμαζόταν στην αρχή η κάμερα έκανε ένα κοντινό στο "Χ_Α_Ρ_Α" που έγραφε. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Θα το εκτιμούσα αν δεν καρφώνατε την συνέχεια... Να το δω θέλω,όχι να ΄μάθω από εδώ τι γίνεται:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Τέλειο. . . .Φοβερό. . . .Εντάξει να μην τα πολυλογώ:P μου άρεσε πάρα πολύ.Και νομίζω ότι βρήκαν την ζώνη της γιατί όταν ετοιμαζόταν στην αρχή η κάμερα έκανε ένα κοντινό στο "Χ_Α_Ρ_Α" που έγραφε. . .
:no1::no1::no1:το ίδιο νομίζω και εγώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
παιδιά για πείτε λιγάκι!
τί θα βρουν?τα ρουχα της ?
και ποιος τελικά θα την εχει σκοτώσει?
:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Ελα και εσυ! Μην ρωτας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Eσύ κλείσε τα αυτιά σου!:P
Παιδιά για πείτε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_st8

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
ΧΑΡΑ αγνοείται


ακομα???:P

σοβαρα τωρα,,δε σας πιανει ψιλοκαταθλιψη οταν ξερετε οτι το στορυ ειναι εμπνευσμενο απο αληθινη ιστορια?και οτι η κοπελα στο τελος (στη πραγματικοτητα τουλαχιστον)δολοφονειται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
στην πραγματικότητα έτσι έγινε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Οχι καθόλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lola_29

Νεοφερμένος

Η Aγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Μου άρεσε όταν το είδα,αλλά να,νομίζω ότι θα είναι βαρετό και μονότονο...Τι δλδ θα τους βλέπουμε συνέχεια να την ψάχνουν???:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΕΝΙΑ

Νεοφερμένος

Η ΛΕΝΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Τύρναβος (Λάρισα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ρε παιδια εμενα μου αρεσε πολυ.ειδικα αν σκεφτειτε οτι ειναι αληθινη ιστορια κ αναφερεται σε ενα κοριτσι που χαθηκε στην ισπανια..κ ξερω κ τι εγινε στο τελος... αλλα καλυτερα να μη το πω γιατι ισως καποιοι το παρακολουθουν κ δε θελουν να μαθουν. παντως, οπως κ να εχει, εμενα μου αρεσει κ περιμενω την επομενη τεταρτη...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
ρε παιδια εμενα μου αρεσε πολυ.ειδικα αν σκεφτειτε οτι ειναι αληθινη ιστορια κ αναφερεται σε ενα κοριτσι που χαθηκε στην ισπανια..κ ξερω κ τι εγινε στο τελος... αλλα καλυτερα να μη το πω γιατι ισως καποιοι το παρακολουθουν κ δε θελουν να μαθουν. παντως, οπως κ να εχει, εμενα μου αρεσει κ περιμενω την επομενη τεταρτη...!!!
:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Ρε παιδιά ακόμα αγνοείται; Να την ψάξουμε! Πάω να κοιτάξω στα ντουλάπια και στα συρτάρια :hmm:





:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ρε παιδιά ακόμα αγνοείται; Να την ψάξουμε! Πάω να κοιτάξω στα ντουλάπια και στα συρτάρια :hmm:





:p

Κι εγω παω να δω αν ειναι σε κανα ραφι ξεχασμενη:P
ελεος με τη Χαρα δηλαδη:lol:
ας τη βρουνε επιτελους,να ησυχασουμε κι εμεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
Μεθαύριο έχει το 2ο επεισόδιο! Ανυπομονώ να το δω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ρε παιδιά ακόμα αγνοείται; Να την ψάξουμε! Πάω να κοιτάξω στα ντουλάπια και στα συρτάρια :hmm:





:p

Κι εγω παω να δω αν ειναι σε κανα ραφι ξεχασμενη:P
ελεος με τη Χαρα δηλαδη:lol:
ας τη βρουνε επιτελους,να ησυχασουμε κι εμεις:P

Ρε παιδιά, επειδή βλέπω και τα πράγματα έχουν πάρει τεράστιες διαστάσεις, να στείλω mail στο Αγγελικάκι να αρχίσει να ψάχνει;:P:P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
στο 3ο θα γινει:
Η Νατάσα -η κοπέλα που ανακάλυψε ο Αντώνης- ανακρίνεται από την αστυνομία και ομολογεί πως είδε τη Χαρά να τηλεφωνεί από τον θάλαμο. Κάποιος την παρέσυρε με τη βία σ' ένα αυτοκίνητο. Οι υποψίες της αστυνομίας στρέφονται σε απαγωγή. Η οικογένεια της Χαράς ανακαλύπτει το ημερολόγιο της και στις σελίδες του διαβάζουν για κάποιον Ιάσονα που φαίνεται να έπαιζε σημαντικό ρόλο στην ζωή της κόρης τους. Κι ενώ η αστυνομία ψάχνει να βρει στοιχεία για αυτόν τον Ιάσονα, ούτε η ξαδέρφη της, η Χριστίνα, ούτε ο φίλος της, ο Σπύρος είχαν ακούσει ποτέ γι'αυτόν. Λίγο αργότερα ανακαλύπτουν την ταυτότητα του από τον σάκο της Χαράς που βρίσκεται πεταμένος σε μια χωματερή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Open-minded

Νεοφερμένος

Η Open-minded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Τι λέτε να έπαθε τελικά η κοπελιά???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top