Χαλκίδα: Καταγγελία για «καψόνι» δασκάλας σε 4χρονη σε νηπιαγωγείο - Διατάχθηκε ΕΔΕ

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,858 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
και εγώ για να εξετάσω την βάδιση ενός κακομαθημένου νηπίου παίρνω την μάνα του την κλείνω έξω από την πόρτα και και το παιδι τρέχει κλέγοντας εκλειπαρόντας να βγει έξω...ως διαμαγεία το παίδι δεν έχει αστάθεια βάδισης..... κάντε ΕΔΕ και σε μένα.... έλεος...

αδυνατώ να πιστέψω ότι η ιστορία είναι ακριβώς έτσι όπως παρουσιάζεται το αν έκατσε μισό λέπτό το παιδί έξω δεν είναι βασανιστήριο ... ούτε αντιανθρώπινο.

το ότι η νηπιαγωγός μπορέι να χάσει την δουλειά της... είναι πολύ πιθανό τό αν φτάιει πιστεύω όχι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,679 μηνύματα.
και εγώ για να εξετάσω την βάδιση ενός κακομαθημένου νηπίου παίρνω την μάνα του την κλείνω έξω από την πόρτα και και το παιδι τρέχει κλέγοντας εκλειπαρόντας να βγει έξω...ως διαμαγεία το παίδι δεν έχει αστάθεια βάδισης..... κάντε ΕΔΕ και σε μένα.... έλεος...

αδυνατώ να πιστέψω ότι η ιστορία είναι ακριβώς έτσι όπως παρουσιάζεται το αν έκατσε μισό λέπτό το παιδί έξω δεν είναι βασανιστήριο ... ούτε αντιανθρώπινο.

το ότι η νηπιαγωγός μπορέι να χάσει την δουλειά της... είναι πολύ πιθανό τό αν φτάιει πιστεύω όχι.
μην τρολαρεις ρε φιλε σε τετοια θεματα.δηλαδη στη φαντασια τους ειναι ολα αυτα?
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,858 μηνύματα.
Άλλο ένα γεγονός που θα πέρναγε στο ντούκου αν δεν υπήρχαν κάμερες.
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
μην τρολαρεις ρε φιλε σε τετοια θεματα.δηλαδη στη φαντασια τους ειναι ολα αυτα?
δε τρολάρω ... αν ειναι δυνατό δε το βάρεσε το παιδί το άφησε λίγο έξωωωω....

ούτε χρόνο δε μας λενε ουτε τπτ. Δε το βάρεσε το παιδί ... αν το βαρούσε θα ήμουν πολύ κατά... αν το άφηνε πολύ ωρα έξω ναι θα ήμουν κατά... αλλά αν το άφησε 1, 2 λεπτά όχι .... σε εξωτερικό χώρο πάλι αδυνατό να το πιστέψω έξω από την τάξη πιστεύω...

περιμένω την ανάκριση της νηπιαγωγού για να μιλήσω.


διαβάστε εδώ αυτό το αρθράκι φυσικά εδώ ο τυπάς δε λέει πως πρέπει να μπαίνουν οι τιμωρίες... το βασικό νόημα να μην ασκήθεί βία και εδώ δεν έχουμε βία. Και τα παιδιά αυτής της ηλικίας πρέπει να οριοθετούνται τέλος όπως περίπου και τα σκυλιά...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top