Φωτογραφίες των σπιτιών μας!

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Ευχαριστώ!
Που είναι αυτη η πολυκατοικία??
Στη Φινλανδία. :P

Ας βάλω και μια φωτογραφία να γελάσετε. Χειμώνας & μπαλκόνι χωρίς τζαμαρία. Lovely. Ευτυχώς το μπαλκόνι του τωρινού σπιτιού έχει τζαμαρία. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSCN3210.jpg
    DSCN3210.jpg
    1.1 MB · Εμφανίσεις: 139

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Ευχαριστώ!

Στη Φινλανδία. :P

Ας βάλω και μια φωτογραφία να γελάσετε. Χειμώνας & μπαλκόνι χωρίς τζαμαρία. Lovely. Ευτυχώς το μπαλκόνι του τωρινού σπιτιού έχει τζαμαρία. :D
λοοολ

εμενα ετσι ειναι εξωτερικα

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
^^ Γερμανια :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Εχετε ολοι απλα ΥΠΕΡΟΧΑ σπιτια!
Αυριο πηγαινω για shopping spree στο ΙΚΕΑ....και μετα μπορει να βαλω κι εγω φωτογραφιες! :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Έκανα μια μικρή αλλαγή φέτος προσθέτοντας κάποια ψιλοπράγματα.
Σαλόνι:
ΠΡΙΝ και ΜΕΤΑ
σαλονι πριν.jpgσαλονι μετά.jpg

σαλονι πριν 1.jpgσαλονι μετα 2.jpg

Κρεβατοκάμαρα:
ΠΡΙΝ και ΜΕΤΑ
κρεβατοκαμαρα πριν.jpgκρεβατοκαμαρα μετά.jpg

Και ο τοίχος στο γραφείο που ήταν άδειος:
γραφειο.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Ευχαριστώ!

Στη Φινλανδία. :P

Ας βάλω και μια φωτογραφία να γελάσετε. Χειμώνας & μπαλκόνι χωρίς τζαμαρία. Lovely. Ευτυχώς το μπαλκόνι του τωρινού σπιτιού έχει τζαμαρία. :D

Χαχαχαχ και τρομαξα λεω που μπορει να ειναι αυτο στην Ελλαδα :worry:

λοοολ

εμενα ετσι ειναι εξωτερικα

Αυτο ΔΕΝ ειναι Ελλαδα ετσι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αυτο ΔΕΝ ειναι Ελλαδα ετσι??

Στην Γερμανια ειναι;)

Μου αρεσει πολυ και πριν και μετα το σπιτι σου αλλα το μετα ειναι το κατι αλλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Θέλω να προσθέσω κάτι πραγματάκια ακόμα αλλά δεν πειράζει. ^^

IMG229.jpg
IMG225.jpg
IMG226.jpg
IMG228.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spitogata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Θέλω να προσθέσω κάτι πραγματάκια ακόμα αλλά δεν πειράζει. ^^

View attachment 54936
View attachment 54937
View attachment 54938
View attachment 54939

Τέλειοοο :inlove::inlove:
Καλορίζικο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Θέλω να προσθέσω κάτι πραγματάκια ακόμα αλλά δεν πειράζει. ^^

View attachment 54936
View attachment 54937
View attachment 54938
View attachment 54939

D'aaw, με γεια το γραφείο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
D'aaw, με γεια το γραφείο! :D

Ευχαριστώ. ^^ Τώρα μπορώ να σου κάνω το τραπέζι που λέγαμε, να το κανονίσουμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ευχαριστώ. ^^ Τώρα μπορώ να σου κάνω το τραπέζι που λέγαμε, να το κανονίσουμε. :P

Άσε και είδα και μια πολύ ωραία συνταγή με πατάτες αλα κρεμ και θέλω να την δοκιμάσω οπωσδήποτε.:redface:
Θα στη φέρω πεσκέσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Αναμένω. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ευχαριστώ. ^^ Τώρα μπορώ να σου κάνω το τραπέζι που λέγαμε, να το κανονίσουμε. :P

Άσε και είδα και μια πολύ ωραία συνταγή με πατάτες αλα κρεμ και θέλω να την δοκιμάσω οπωσδήποτε.:redface:
Θα στη φέρω πεσκέσι!

η παλιά και η νέα ΟΔ αγκαλιασμένες τρυφερά στην Σαλονίκη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
^^ Με γεια σου Ριρικακι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Θέλω να προσθέσω κάτι πραγματάκια ακόμα αλλά δεν πειράζει. ^^

View attachment 54936
View attachment 54937
View attachment 54938
View attachment 54939

Αααα αυτη την παπλωματοθηκη την μπανισα, αλλα εχω ηδη αρκετες οποτε δε με βλεπω να την παιρνω. Πολυ ωραια!

Έκανα μια μικρή αλλαγή φέτος προσθέτοντας κάποια ψιλοπράγματα.
Σαλόνι:
ΠΡΙΝ και ΜΕΤΑ
View attachment 54917View attachment 54919

View attachment 54918View attachment 54920

Κρεβατοκάμαρα:
ΠΡΙΝ και ΜΕΤΑ
View attachment 54921View attachment 54922

Και ο τοίχος στο γραφείο που ήταν άδειος:
View attachment 54923

Εχουμε ιδιο καναπε, απλα εγω τον εχω σε κοκκινο (με καφε ριχταρι τωρα ομως :p)

Θέλω να προσθέσω κάτι πραγματάκια ακόμα αλλά δεν πειράζει. ^^

View attachment 54936
View attachment 54937
View attachment 54938
View attachment 54939

Αααα αυτη την παπλωματοθηκη την μπανισα, αλλα εχω ηδη αρκετες οποτε δε με βλεπω να την παιρνω. Πολυ ωραια!

Έκανα μια μικρή αλλαγή φέτος προσθέτοντας κάποια ψιλοπράγματα.
Σαλόνι:
ΠΡΙΝ και ΜΕΤΑ
View attachment 54917View attachment 54919

View attachment 54918View attachment 54920

Κρεβατοκάμαρα:
ΠΡΙΝ και ΜΕΤΑ
View attachment 54921View attachment 54922

Και ο τοίχος στο γραφείο που ήταν άδειος:
View attachment 54923

Εχουμε ιδιο καναπε, απλα εγω τον εχω σε κοκκινο (με καφε ριχταρι τωρα ομως :p)

121020132609.jpg

121020132610.jpg

121020132611.jpg

211020132677.jpg

211020132676.jpg

Η κρεβατοκάμαρα.

121020132628.jpg

121020132629.jpg

191020132670.jpg

191020132671.jpg

121020132630.jpg

Το σαλονι. Ο καναπες και η διαρυθμιση των μαξιλαριων ψιλοαλλαξε.

Γαμωτο δεν χωρανε αλλα συνημμενα για να βαλω την κουζινα. Παιζει να κανω καινουριο μηνυμα , να βαλω κι αλλα και απλα να το κανει αυτοματα merge. :D (με βολευει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Μα μόλις την είδα την παπλωματοθήκη είπα ωπ εδώ είμαστε. :P

Ίδια έπιπλα πάνω κάτω με τη Ζωή όπως είχες πει αλλά έχεις προσθέσει το δικό σου στυλ, όμορφο. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
211020132678.jpg

211020132679.jpg

Συνεχεια σαλονιου. Οι βιβλιοθηκες :p

191020132667.jpg

191020132668.jpg

191020132669.jpg

Κουζινα.

191020132672.jpg

Πορτα μπανιου. (πολυ μαρεσε με το λουλουδακι . Σκετη ηταν βαρετη και μολις μπαινεις την εχεις φατσα καρτα, οποτε ηθελε το κατιτι της ^^ )

121020132625.jpg

Το ενα αδειο δωματιο ΧΔ


Νομιζω δεν αφησα γωνια και γωνια. :P Ε τα δυο μπαλκονακια και το μπανιο δεν υπαρχει λογος να τα βαλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Χαρά, πόσα τετραγωνικά είναι το σπίτι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top