Φυσικό Πάτρας: εργάζομαι - πόσες περίπου είναι οι ώρες διδασκαλίας

VohtheiaA

Νεοφερμένος

Η VohtheiaA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γεια σας, πέρασα στο φυσικό Πάτρας και επειδή θέλω να δουλεύω συγχρόνως θα ήθελα να ρωτήσω περίπου τι ώρες είναι τα μαθήματα στην σχολή
 

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Φυσικό;

Μιλαμε για βάρβαρο τμήμα,με απαιτητική θεωρία και κάποια εργαστήρια.

Σέβομαι μεν την ανάγκη για εργασία,να ξέρεις ωστόσο ότι θα πρέπει να πας στη σχολή σου αλλιώς θα αργήσεις να την τελειώσεις.

Στη θέση σου θα έψαχνα κάτι τετράωρο απογευματινό.
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Φυσικό;

Μιλαμε για βάρβαρο τμήμα,με απαιτητική θεωρία και κάποια εργαστήρια.

Σέβομαι μεν την ανάγκη για εργασία,να ξέρεις ωστόσο ότι θα πρέπει να πας στη σχολή σου αλλιώς θα αργήσεις να την τελειώσεις.

Στη θέση σου θα έψαχνα κάτι τετράωρο απογευματινό.
Η κάνα ιδιαίτερο...εγώ αυτό κάνω και με γεμίζει πολύ η δουλειά και πάνω στο αντικείμενο μου είναι και η αμοιβές συνήθως είναι καλύτερες από part time δουλειές
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Ή ζητάς να μπεις σε καθεστώς μερικής φοίτησης, οπότε παίρνεις τα μισά μαθήματα ανά εξάμηνο, αλλά θα τελειώσεις στα διπλάσια χρόνια τη σχολή.
 

VohtheiaA

Νεοφερμένος

Η VohtheiaA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Φυσικό;

Μιλαμε για βάρβαρο τμήμα,με απαιτητική θεωρία και κάποια εργαστήρια.

Σέβομαι μεν την ανάγκη για εργασία,να ξέρεις ωστόσο ότι θα πρέπει να πας στη σχολή σου αλλιώς θα αργήσεις να την τελειώσεις.

Στη θέση σου θα έψαχνα κάτι τετράωρο απογευματινό.
Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Ναι το γνωρίζω για αυτό θέλω να βρω μια δουλειά με ωράριο τέτοιο ώστε να μην χάνω και τα μαθήματα της σχολής.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η κάνα ιδιαίτερο...εγώ αυτό κάνω και με γεμίζει πολύ η δουλειά και πάνω στο αντικείμενο μου είναι και η αμοιβές συνήθως είναι καλύτερες από part time δουλειές
Ευχαριστώ που απάντησες. Το σκέφτηκα αλλά δεν ξέρω αν οι γονείς των παιδιών θα επέλεγαν μια πρωτοετή φοιτήτρια διχως εμπειρία να διδάσκει στο παιδί τους
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ή ζητάς να μπεις σε καθεστώς μερικής φοίτησης, οπότε παίρνεις τα μισά μαθήματα ανά εξάμηνο, αλλά θα τελειώσεις στα διπλάσια χρόνια τη σχολή.
Ευχαριστω που απάντησες.Δεν το γνωρίζα αυτό αλλά δεν νμζω να το επιλέξω θα το σκεφτώ πάντως.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,601 μηνύματα.
Γεια σας, πέρασα στο φυσικό Πάτρας και επειδή θέλω να δουλεύω συγχρόνως θα ήθελα να ρωτήσω περίπου τι ώρες είναι τα μαθήματα στην σχολή
η σχολη αυτη οπως και τα πολυτεχνικα δεν παλευονται με ταυτοχρονη εργασια οπως εγω τουλαχιστον την δοκιμασα ..ειναι πολύ η κουραση και οι ωρες αταιριαστες
μια χρυσή τομη που βρηκα ειναι παρασκευη απογευμα και σκ.. ειναι βεβαια εστιαση..κοινως σερβιρισμα.. 100€ την εβδομαδα
 
Top