Φυσικοθεραπεία: Θεσσαλονίκης ή Σπάρτης;

mikegia256

Νεοφερμένος

Ο mikegia256 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γνωρίζει κάποιος εάν πρόκειται για καλό πανεπιστήμιο διότι πρόκειται να φύγω από το τμήμα φυσικοθεραπείας στη Σπάρτη και να πάω στης Θεσσαλονίκης. Μερικοί συμφοιτητές μου όμως μου λεν πως γνωστοι τους δεν τους αρέσει καθόλου.. Ισχύει κάτι τέτοιο? Εγώ πίστευα πως θα είναι καλύτερο από της Σπάρτης
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Γνωρίζει κάποιος εάν πρόκειται για καλό πανεπιστήμιο διότι πρόκειται να φύγω από το τμήμα φυσικοθεραπείας στη Σπάρτη και να πάω στης Θεσσαλονίκης. Μερικοί συμφοιτητές μου όμως μου λεν πως γνωστοι τους δεν τους αρέσει καθόλου.. Ισχύει κάτι τέτοιο? Εγώ πίστευα πως θα είναι καλύτερο από της Σπάρτης
Ή δυσκολία με το Πανεπιστήμιο στην Σίνδο είναι
1) η μετακίνηση, θέλεις δύο λεωφορεία αν δεν μένεις κοντά στον σιδηροδρομικό σταθμό, πού είναι χάλια και επικίνδυνη περιοχή, θά κάνεις τουλάχιστον δύο ώρες να πάς, τα πρωινά μαθήματα των 8.00,τα μισά θά τά χάνεις
2) έχει μαθήματα αλυσίδες, πρέπει να περάσεις ένα για να μπορείς να δώσεις άλλο
Κάτσε στην ωραία Σπάρτη, μικρή σχολή θα περνάς εύκολα τά μαθήματα
 

mikegia256

Νεοφερμένος

Ο mikegia256 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ευχαριστώ για την απάντηση. Αν και εδώ έχουμε μαθήματα αλυσίδες + ότι από την Σπάρτη είμαι 7 ώρες μακριά ενώ από Θεσσαλονίκη δυο σε σχέση με την μόνιμη Μ κατοικία οπότε δν ξέρω ακόμα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top