Φροντιστήριο για τη Φυσική Προσανατολισμού;

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
αμα κάνω θερινά θα πάρω στον λαιμό μου ολόκληρη την οικογενεια!!! Άσε που δεν θα μπορουμε να τα πληρώσουμε!! Αλλα θα κάνω προετοιμασια για την Γ απο φετοσ...!

Θα πας τώρα Α' λυκείου ή την τελείωσες και από Σεπτέμβρη μπαίνεις στη Β'; :s

Προετοιμασία για τη Γ' αφού το θες, είναι καλό να κάνεις όταν τελειώσεις τη Β'. Τα θερινά δηλαδή...
Δεν έχει νόημα να ξεκινήσεις ενώ θα κάνεις μαθήματα άλλης τάξης και δεν είναι και αναγκαίο δηλαδή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
αμα κάνω θερινά θα πάρω στον λαιμό μου ολόκληρη την οικογενεια!!! Άσε που δεν θα μπορουμε να τα πληρώσουμε!! Αλλα θα κάνω προετοιμασια για την Γ απο φετοσ...!
Ότι χρήματα θα δώσεις τώρα θα δώσεις και μετά. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ότι χρήματα θα δώσεις τώρα θα δώσεις και μετά. :redface:

Εντιτ...

Οκ κατάλαβα :hmm: και συμφωνω με Θεοδώρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

PaNaGiOtIS.

Νεοφερμένος

Ο PaNaGiOtIS. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
τώρα θα πάω δευτέρα λυκείου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Παιδια διαβασα την συζήτηση που ειχατε και αλλα παιδια που ρωτησα μου ειπαν οτι πιο χρήσιμο για την τριτη ειναι η φυσικη γενικης παρα η φυσικη κατεύθυνσης της Β λυκειου για την φυσικη κατευθυνσης της Γ λυκειου..!! Δεν ξερω αυριο θα παω να μιλήσω και με εναν απο τους καθηγητές του φροντιστηρίου και θα δω τι θα κανω..:/: Εσεις τι λετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Nαι, ισχύει αυτό με το ποια είναι χρήσιμη. Σαφώς ο καθηγητής σου θα σε ενημερώσει καλύτερα. Ίσως σου πει να κάνεις φυσική κατεύθυνσης Β' λυκείου επειδή μπαίνουν στην ύλη της Γ' λυκείου από Ιανουάριο νομίζω.
Από γενική πάλι μια μικρή παράγραφος νομίζω χρειάζεται.
Για τη Γ πάντως έχεις και τα θερινά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top