Φροντιστήριο για πανελλήνιες Αθήνα

Phil1

Νεοφερμένος

Ο Phil1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα σας, είμαι απόφοιτος και είχα δώσει πανελλήνιες πριν 10 χρονια με το παλιό σύστημα φυσικά. Αποφάσισα να ξαναδωσω την επόμενη χρονιά και θα ήθελα να ρωτήσω γνώμες για καλό φροντιστήριο στην Αθήνα που αναλαμβάνει προετοιμασία για τις πανελλήνιες για τη θεωρητική κατεύθυνση.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων όσους απαντήσουν.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Helen06

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Καλησπέρα σας, είμαι απόφοιτος και είχα δώσει πανελλήνιες πριν 10 χρονια με το παλιό σύστημα φυσικά. Αποφάσισα να ξαναδωσω την επόμενη χρονιά και θα ήθελα να ρωτήσω γνώμες για καλό φροντιστήριο στην Αθήνα που αναλαμβάνει προετοιμασία για τις πανελλήνιες.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων όσους απαντήσουν.
Αλιμπινίσης, αρνός , πουκαμισας
 

Phil1

Νεοφερμένος

Ο Phil1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

Helen06

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Σ ευχαριστώ!
Έχεις προσωπική εμπειρία ;
Προσωπικά όχι γιατί δεν μένω Αθήνα, ακούω όμως από διάφορα μμε και γνωστούς ότι είναι πολύ καλά. Ωστόσο χρησιμοποιώ τον αρνό με τα διαδικτυακά μαθήματα και μπορώ να πω πως ενα 8αρακι το παίρνουν
 

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Ήμουν μαθητής όταν έδινα εγώ πανελληνιες το 2009 ! Οι περισσότεροι είναι καθηγητές είναι ακόμη εκεί! Είναι εξαιρετικοί, σε στρώνουν και σε βάζουν σε πρόγραμμα! Είχα γράψει 18.022
 

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,407 μηνύματα.
Καλησπέρα σας, είμαι απόφοιτος και είχα δώσει πανελλήνιες πριν 10 χρονια με το παλιό σύστημα φυσικά. Αποφάσισα να ξαναδωσω την επόμενη χρονιά και θα ήθελα να ρωτήσω γνώμες για καλό φροντιστήριο στην Αθήνα που αναλαμβάνει προετοιμασία για τις πανελλήνιες για τη θεωρητική κατεύθυνση.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων όσους απαντήσουν.
Στο προφιλ σου λες «Μεταπτυχιούχος», επομένως έχεις ήδη πτυχίο.
Κατατακτήριες δε σε βολεύει να δώσεις; Με την έννοια οτι ειναι συνήθως 3 μαθήματα της σχολής που θες να περάσεις, άρα θα τα διαβάζεις με περισσότερη όρεξη.
 

Phil1

Νεοφερμένος

Ο Phil1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Στο προφιλ σου λες «Μεταπτυχιούχος», επομένως έχεις ήδη πτυχίο. Κατατακτήριες δε σε βολεύει να δώσεις; Με την έννοια οτι ειναι συνήθως 3 μαθήματα της σχολής που θες να περάσεις, άρα θα τα διαβάζεις με περισσότερη όρεξη.
Ναι όντως έχω πτυχίο και μεταπτυχιακό. Η αλήθεια είναι πως είμαι σε δίλημμα αν πρέπει να δώσω πανελλήνιες ή κατατακτήριες, με την έννοια πού έχω πιο πολλές πιθανότητες επιτυχίας.
Η σχολή που θέλω να περάσω είναι η νομική και συγκεκριμένα της Αθήνας (χωρίς να λέω όχι σε Θεσσαλονίκη ή Κομοτηνή). Ναι μεν θα διαβάζω με πιο πολλή όρεξη τα μαθήματα, αλλά έχω ακούσει οτι οι κατατακτήριες εκεί είναι πολύ δύσκολες και λιγοστές οι πιθανότητες επιτυχίας με την πρώτη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ήμουν μαθητής όταν έδινα εγώ πανελληνιες το 2009 ! Οι περισσότεροι είναι καθηγητές είναι ακόμη εκεί! Είναι εξαιρετικοί, σε
Πολύ καλά πήγες! Θα το τσεκάρω, σε ευχαριστώ πολύ!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top