Γενικό -  Φροντιστήρια και ώρες

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
και εγω θα κανω φετος αλλα δεν εχω βρει ακομα καθηγητη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flo0ra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
εγω ελεγα να τα κανω ολα στην ιδια φιλολογο.μην με φανε και οι διαδρομες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
και εγω αλλα αυτη εχει σταμαησει να κανει εκθεση εδω και χρονια.....δε ξερω γιατι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flo0ra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
οσο για τα λεφτα που ρωτουσε η κοπελα εγω εκει που παω στην α λυκειου παιρνει 10 ευρω την ωρα για τμημα 2 παιδιων.στη β θα μαθω και θα σου πω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
οσο για τα λεφτα που ρωτουσε η κοπελα εγω εκει που παω στην α λυκειου παιρνει 10 ευρω την ωρα για τμημα 2 παιδιων.στη β θα μαθω και θα σου πω :)


10 ευρώ την ώρα??????Σε γκρουπάκι 2 ατόμων...Μου φαίνονται λίγα....Τυχερή που βολεύτηκες με τόσα λίγα χρήματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flo0ra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
στη σαλαμινα για φιλολογο αυτα ειναι κανονικα.οι τιμες εδω γενικα ειναι πιο χαμηλες απο αυτες της αθηνας στα φροντιστηρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleNouzZz

Νεοφερμένος

Η EleNouzZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
βασικα ναι...αλλο αθηνα κ αλλο επαρχια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Tα μαθηματικά είναι standart?
σορρυ για την καθυστερηση...κοιτα μαλλον θα κανω με ενα θειο μου μαθηματικο οποτε θα τους το πω και μαλλον δε θα κανω εκει...περισσοτερο κανω μαθηματικα γτ θα παρω αυτο το μαθημα στη Γ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
δεν ξλερω για τους υπόλοιπους, αλλά στο δικό μου φροντιστήριο κάνουμε 10 ώρες την εβδομάδα!
2 λατινικά
2 άγνωστο
1 γραμματική
1 συντακτικό
2 έκθεση
και μετά 1 γνωστό και 1 τα αρχαία της γενικής παιδείας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flo0ra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
εγω τελικα θα κανω
1.5 εκθεση
1 λατινικα
1.5 αγνωστο
3 αλγεβρα
2 γεωμετρια
και 2 φυσικη :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
3 ώρες άλγεβρα γενικής?!!
δεν είναι κάπως πολλά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emmanuella

Νεοφερμένος

Η Εμμανουέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Αν και μιλάτε πιο πολύ για θεωρητική κατεύθυνση εγώ θα πάω ιδιαίτερα, όχι φροντιστήριο..

5 ώρες μαθηματικά (1,5 για το κάθε (κατεύθυνσης άλγεβρα κ γεωμετρία και γενικής)
2 ώρες φυσική ( 1 γενικής 1 κατεύθυνσης )
3 ώρες χημεία
2 ώρες έκθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ωχ ωχ ωχ τα λεφτά τα λεφτά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flo0ra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
3 ώρες άλγεβρα γενικής?!!
δεν είναι κάπως πολλά?

και εγω ετσι νομιζω αλλα δεν θελω να αλλαξω φροντιστηριο αλλωστε εν θα ειναι ιδιαιτερα
θα ειναι 3-4 ατομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
και εγω ετσι νομιζω αλλα δεν θελω να αλλαξω φροντιστηριο αλλωστε εν θα ειναι ιδιαιτερα
θα ειναι 3-4 ατομα

οπότε λογικό είναι να βάζουν παραπάνω ώρες στην άλγεβρα,ώστε να προλαβένετε να καλύψετε την ύλη,εφόσον θα είστε τόσα παιδιά!:iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flo0ra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Ωχ ωχ ωχ τα λεφτά τα λεφτά:P

μην μου το θυμιζεις αυτο.:(
ολα μου τα σχολικα χρονια το εχω τυψεις.
τουλαχιστον ελπιζουμε τα λεφτα να μην πανε χαμενα και μια μερα να βοηθαμε εμεις τους γονεις μας:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Σκέψου αυτούς που πάνε σε ιδιωτικά:fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleNouzZz

Νεοφερμένος

Η EleNouzZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
οκ παιδια ξεκινησα φροντ.
5 ωρες τη βδομαδα=300ευρω
15 η ωρα
ειμαι εγω και αλλη μια κοπελα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Κι εγώ ξεκίνησα σε φροντιστήριο.
Κάνω:
2 ώρες Αρχαία γνωστό
2 ώρες Αρχαία άγνωστο
1 ώρα Αρχαία Γενικής Παιδείας
2 ώρες Λατινικά
2 ώρες Έκθεση
και επέλεξα να κάνω και Άλγεβρα, που είναι 2 ώρες.

Σύνολο 11 ώρες.
Πληρώνω 270 Ε για τα στάνταρ και άλλα 30 Ε για την Άλγεβρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
τα αρχαια γενικης τι τα θες???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top