Φροντιστήρια για ιατρική

georgios03

Νεοφερμένος

Ο georgios03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Καλησπέρα σας! Ψάχνω για καλά ( και με λογικές τιμές ) φροντιστήρια στην Αθήνα (κέντρο )με σκοπό να επιτύχω την εισαγωγή μου στην ιατρική ! Ακούω με μεγάλη χαρά προτάσεις!
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
:ok::clapping:Καλησπέρα σας! Ψάχνω για καλά ( και με λογικές τιμές ) φροντιστήρια στην Αθήνα (κέντρο )με σκοπό να επιτύχω την εισαγωγή μου στην ιατρική ! Ακούω με μεγάλη χαρά προτάσεις!
Δεν γνωρίζω από φροντιστήρια της Αθήνας, εγώ Θεσσαλονίκη πήγα στο φροντιστήριο της γειτονιάς μου και έβγαλα 18496 για ιατρικές
Σημασία, όπως λέει και η μαμά μου, έχει πρωτίστως η προσωπική προσπάθεια, σύστημα και μελέτη
Να εμβαθύνεις, να μην έχεις κενά και πολλές επαναλήψεις και ασκήσεις
Σου εύχομαι καλή επιτυχία
 

georgios03

Νεοφερμένος

Ο georgios03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Ευχαριστώ ! Στην Θεσσαλονίκη αν επιτρέπεται σε ποιό πήγαινες;
 

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Ηράκλειτος νομίζω λέγεται....έχει τρομερές επιτυχίες στα 2-3 πεδία
 

KimTaehyung

Νεοφερμένος

Η KimTaehyung αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 14 μηνύματα.

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
αυτο ακριβως εχω ακουστα και εγω, ειναι παρα πολυ καλο! μετα εχω ακουσει για μαρουσι, το ωθηση, και το εκπαιδευση θετικο
Δεν είμαι από Αθήνα αλλά πραγματικά αν πας στην σελίδα του Ηρακλείτου θα δεις πολλά παιδιά να έχουν 17.400 μόρια και πάνω στο 3ο πεδίο και αρκετά παιδια με 19.000 μόρια
 

KimTaehyung

Νεοφερμένος

Η KimTaehyung αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Δεν είμαι από Αθήνα αλλά πραγματικά αν πας στην σελίδα του Ηρακλείτου θα δεις πολλά παιδιά να έχουν 17.400 μόρια και πάνω στο 3ο πεδίο και αρκετά παιδια με 19.000 μόρια
Εγω θεωρητικη, ειχα φιλες που πηγαιναν εκει και τα πηγαν παρα πολυ καλα, οντως κανει τρομερη δουλεια και πρεπει να συγκαταλεγεται στα καλυτερα για θετικη
 

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Εγω θεωρητικη, ειχα φιλες που πηγαιναν εκει και τα πηγαν παρα πολυ καλα, οντως κανει τρομερη δουλεια και πρεπει να συγκαταλεγεται στα καλυτερα για θετικη
Πράγματικα αν ήμουν Αθήνα εκεί θα πήγαινα...πως τα πήγες?
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Το κόστος είναι υψηλό βέβαια.
Σπάνια βρίσκεις καλό φροντιστήριο και φτηνό. Βέβαια αν είναι τόσο ακριβό που να αγγίζει τις τιμές που έχουν τα ιδιαίτερα τότε θα συνιστούσα ιδιαίτερα γιατί διαλέγεις εσυ το team των καθηγητών που θες και ασχολούνται αποκλειστικά μαζί σου και με τις δικές σου αδυναμίες. Επιπλέον γλιτώνεις τα πέρα δώθε (αν ανοίξουν) και οι ώρες που κανεις μάθημα είναι λιγότερες.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top