Φροντιστήριά / ιδιαίτερα Νέας Σμύρνης και γενικές ερωτήσεις β Λυκείου

Γιωργος_Α

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος_Α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 16 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα είμαι μαθητής της β Λυκείου στο θετικό προσανατολισμό με καλούς βαθμούς στην Α' Λυκείου. Όπως γράφει ο τίτλος ψάχνω για ένα καλώ φροντιστήριο ή έναν καλό καθηγητή για ιδιαίτερά στη Νέα Σμύρνη σε μαθηματικά και φυσική . Έπεισες θα ήθελα να ακούσω αν από τις εμπειρίες σας πιστεύετε ότι τα ιδιαίτερά είναι καλύτερα από τα φροντιστήριά ή το αντίθετο. Τέλος, πιστεύετε ότι χρειάζονται και φροντιστήριά για την έκθεσή ή τη χημεία;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,587 μηνύματα.
Καλησπέρα είμαι μαθητής της β Λυκείου στο θετικό προσανατολισμό με καλούς βαθμούς στην Α' Λυκείου. Όπως γράφει ο τίτλος ψάχνω για ένα καλώ φροντιστήριο ή έναν καλό καθηγητή για ιδιαίτερά στη Νέα Σμύρνη σε μαθηματικά και φυσική . Έπεισες θα ήθελα να ακούσω αν από τις εμπειρίες σας πιστεύετε ότι τα ιδιαίτερά είναι καλύτερα από τα φροντιστήριά ή το αντίθετο. Τέλος, πιστεύετε ότι χρειάζονται και φροντιστήριά για την έκθεσή ή τη χημεία;
Απο φροντιστηρια δεν ξερω...εχω φυγει καιρο τωρα απο αυτα.
Ιδιαιτερα δεν εκανα ποτε μου ..δεν ειχαμε τοσα χρηματα
Η γλωσσα ειναι το μαθημα με τους χαμηλοτερους βαθμους οποτε ναι θελει φροντ
Η χημεια ειναι ενα μαθημα που θελουν και ελπιζουν οι μαθητες να γραψουν καλα και καλύτερα απο τα αλλα ..οποτε ναι φροντ και στην χημεια
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top