Φοιτητικό σπίτι: Πληροφορίες και Συμβουλές

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,885 μηνύματα.
ψάχνεις,ψάχνεις,ψάχνεις μέχρι να βρεις! Είναι δύσκολο αυτή την περίοδο και με αυτή τη συγκυρία να βρεις σπίτι κάτω από 300 ευρώ, αλλά κάτι θα υπάρχει! Ίσως χρειαστεί να κάνεις κάποιες υποχωρήσεις , όπως να ψάξεις κάπου πιο μακριά ή το σπίτι να μην είναι τόσο καλό..
Προσωπικά, βρήκα από τον σπιτόγατο, αλλά εγώ το βρήκα τον Ιούλιο, διαφορετική περίοδος, πιο εύκολη κατάσταση.
Ελπίζω να βρεις αυτό που ψάχνεις!


Ευχαριστώ πολυ. Ανέβηκα σήμερα ζωγράφου. Έψαξα με τα πόδια από τα νεκροταφεία μέχρι και τα Ιλίσια. Απολύτως τίποτα. Δεν έχω πρόβλημα να ειμαι και λίγο μακριά, αρκεί να είναι αρκετά κοντά στη στάση λεωφορείου. Ξέρω ότι θα ακουστεί χαζό, αλλά πραγματικα φοβάμαι να περπαταω για πολύ σε μη κεντρικό δρόμο βραδιάτικα. Ξέρεις αν έχει ακόμη κόσμο στις 7-8;
 

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ζωγραφου/Ιλίσια δεν θα βρεις τέτοια εποχή (και δη σε απόσταση που περπατιέται) κι αν βρεις μάλλον θα ναι καμιά τρύπα. Γνώμη μου, τσεκαρε και πιο έξω, κοντά σε στάσεις μέτρο. Αμπελόκηποι, Πανόρμου πχ, έχεις και μέρη να βγεις...
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,885 μηνύματα.
Ζωγραφου/Ιλίσια δεν θα βρεις τέτοια εποχή (και δη σε απόσταση που περπατιέται) κι αν βρεις μάλλον θα ναι καμιά τρύπα. Γνώμη μου, τσεκαρε και πιο έξω, κοντά σε στάσεις μέτρο. Αμπελόκηποι, Πανόρμου πχ, έχεις και μέρη να βγεις...


Ξανανέβηκα σήμερα , πήγα και Καισαριανή, πήγα και σε μεσιτικα απολυτως τίποτα ούτε στους Αμπελόκηπους. Να ρωτήσω ρε παιδιά εσείς που μένετε και Αθήνα, ποιες αλλες περιοχές βολεύουν; Από λεωφορειο τίποτα; Μήπως Γαλάτσι; Πραγματικά έχω απογοητευτεί απίστευτα και φοβάμαι για το τι θα γίνει
 

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Προσωπικά επειδή έψαξα αρκετά νωρίς βρήκα στη Ζωγράφου και πολύ κοντά στη σχολή! Το θέμα είναι ότι Ζωγράφου νοικιάζουν πολλοί φοιτητές οπότε από αρχές Οκτώβρη και μετά δεν θα βρεις τίποτα! Το ίδιο για Ιλίσια, ίσως και Καισαριανή που είναι δίπλα. Ψάξε και σε άλλες περιοχές , αλλά κοίτα να είσαι κοντά σε στάσεις μετρό ή/και λεωφορείων.
 

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.
Η περιοχή του Βύρωνα είναι μια καλή λύση, από ότι θυμάμαι δεν έχει γίνει ακόμα ....απόβαση φοιτητών και υπάρχουν δωμάτια και μονοκατοικίες σε καλές τιμές. Αν αλλάξανε τα πράγματα και δεν το ξέρω...ε πιείτε ένα μοχίτο στο Sass και συγχωράτε με, να βοηθήσω ήθελα :P
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,885 μηνύματα.
Η περιοχή του Βύρωνα είναι μια καλή λύση, από ότι θυμάμαι δεν έχει γίνει ακόμα ....απόβαση φοιτητών και υπάρχουν δωμάτια και μονοκατοικίες σε καλές τιμές. Αν αλλάξανε τα πράγματα και δεν το ξέρω...ε πιείτε ένα μοχίτο στο Sass και συγχωράτε με, να βοηθήσω ήθελα :P
To κοίταξα και έπειτα από συζήτηση με κατοίκους της περιοχής κατάλαβα πως η συγκοινωνία δεν με βολεύει, διότι έχω μαθήματα και στο γουδί. Θα κοιτάξω για Αιγάλεω που έχει και μέτρο. Ευχαριστώ πολύ :)
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Γουδί, ζωγράφου τα ενοίκια είναι ακριβά αλλά βρίσκεις ευκαιρίες προς αγορά. Οικονομικά συμφέρει καθώς η φαρμακευτική είναι 5 χρόνια και είναι χρήσιμο να έχεις σπίτι στη συνέχεια στην Αθήνα καθώς όλες οι δουλειές είναι εκεί.

Το ενοίκιο είναι χαμένα λεφτά. Και 200 ευρώ να είναι το ενοίκιο στοιχίζει 12000 σε 5 χρόνια. Επίσης όσο περνάνε τα χρόνια τα πράγματα με τα ενοίκια θα είναι χειρότερα.

Αιγάλεω είναι μακριά και τα λεωφορεία από Ευαγγελισμό είναι γεμάτα φοιτητές που έρχονται από όλες τις μεριές της Αθήνας. Αντίθετα ο Βύρωνας είναι κοντά και με ένα μηχανάκι σε 14 λεπτά θα είσαι στη σχολή. Με τα μέσα π.χ. το 140 δεν νομίζω να κάνεις περισσότερο από Αιγάλεω που πρέπει να δισχίσεις τη μισή Αθήνα.
 

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.
Αιγάλεω είναι μακριά και τα λεωφορεία από Ευαγγελισμό είναι γεμάτα φοιτητές που έρχονται από όλες τις μεριές της Αθήνας. Αντίθετα ο Βύρωνας είναι κοντά και με ένα μηχανάκι σε 14 λεπτά θα είσαι στη σχολή. Με τα μέσα π.χ. το 140 δεν νομίζω να κάνεις περισσότερο από Αιγάλεω που πρέπει να δισχίσεις τη μισή Αθήνα.
Akiko σε παραδέχομαι, έχεις ένα πολύ απλό αλλά αποτελεσματικό τρόπο σκέψης, αλήθεια το λέω!
Όμως και το Αιγάλεω έχει τα υπέρ του, θα "σκληραγωγήσει" την φίλη μας για να μπορέσει να αντιμετωπίσει τις ....άγριες φυλές που την περιμένουν στη σχολή ;)

Υγ 15 λεπτά είναι με αυτοκίνητο, το μηχανάκι χρειάζεται 7 το πολύ
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γουδί, ζωγράφου τα ενοίκια είναι ακριβά αλλά βρίσκεις ευκαιρίες προς αγορά. Οικονομικά συμφέρει καθώς η φαρμακευτική είναι 5 χρόνια και είναι χρήσιμο να έχεις σπίτι στη συνέχεια στην Αθήνα καθώς όλες οι δουλειές είναι εκεί.
Το ενοίκιο είναι χαμένα λεφτά. Και 200 ευρώ να είναι το ενοίκιο στοιχίζει 12000 σε 5 χρόνια. Επίσης όσο περνάνε τα χρόνια τα πράγματα με τα ενοίκια θα είναι χειρότερα.


Σωστότατη σκέψη είναι αυτή με την προϋπόθεση ότι κάποιος έχει να διαθέσει το ποσόν που απαιτείται για την αγορά. Σ΄αυτές τις περιοχές ένα σπίτι 50 τμ περίπου κυμαίνεται από 30000 μέχρι 80000 ευρώ περίπου ανάλογα με την κατάσταση στην οποία βρίσκεται, το έτος κατασκευής κτλ. Ε, δεν είναι και το ευκολότερο πράγμα στον κόσμο να έχεις μαζεμένα όλα αυτά τα λεφτά!
 

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.
Σωστότατη σκέψη είναι αυτή με την προϋπόθεση ότι κάποιος έχει να διαθέσει το ποσόν που απαιτείται για την αγορά. Σ΄αυτές τις περιοχές ένα σπίτι 50 τμ περίπου κυμαίνεται από 30000 μέχρι 80000 ευρώ περίπου ανάλογα με την κατάσταση στην οποία βρίσκεται, το έτος κατασκευής κτλ. Ε, δεν είναι και το ευκολότερο πράγμα στον κόσμο να έχεις μαζεμένα όλα αυτά τα λεφτά!
Στον άγιο Παύλο, πάνω από σταθμό Λαρίσης βρίσκεις πολυτελές δυάρι για 15 χιλ και με δόσεις, ξεπουλάνε εκεί!
Αλλά αν δεν είσαι υπέρμαχος των μεταναστευτικών ροών στην Ελλάδα, μη το τολμήσεις :hehe:
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,885 μηνύματα.
Στον άγιο Παύλο, πάνω από σταθμό Λαρίσης βρίσκεις πολυτελές δυάρι για 15 χιλ και με δόσεις, ξεπουλάνε εκεί!
Αλλά αν δεν είσαι υπέρμαχος των μεταναστευτικών ροών στην Ελλάδα, μη το τολμήσεις :hehe:

Σωστότατη σκέψη είναι αυτή με την προϋπόθεση ότι κάποιος έχει να διαθέσει το ποσόν που απαιτείται για την αγορά. Σ΄αυτές τις περιοχές ένα σπίτι 50 τμ περίπου κυμαίνεται από 30000 μέχρι 80000 ευρώ περίπου ανάλογα με την κατάσταση στην οποία βρίσκεται, το έτος κατασκευής κτλ. Ε, δεν είναι και το ευκολότερο πράγμα στον κόσμο να έχεις μαζεμένα όλα αυτά τα λεφτά!

Akiko σε παραδέχομαι, έχεις ένα πολύ απλό αλλά αποτελεσματικό τρόπο σκέψης, αλήθεια το λέω!
Όμως και το Αιγάλεω έχει τα υπέρ του, θα "σκληραγωγήσει" την φίλη μας για να μπορέσει να αντιμετωπίσει τις ....άγριες φυλές που την περιμένουν στη σχολή ;)

Υγ 15 λεπτά είναι με αυτοκίνητο, το μηχανάκι χρειάζεται 7 το πολύ

Παιδιά δεν έχουμε καμία δυνατότητα να αγοράσουμε σπίτι δυστυχώς.... Δεν μπορώ να οδηγήσω μηχανή, θα μπορώ όμως αμάξι αφού γραφτώ σε σχολή οδηγών. Προς το παρόν θα βολευτω μάλλον στο Αιγάλεω, και από το καλοκαίρι θα βρω σπίτι στη ζωγράφου, κοντά στην σχολή. Ευχαριστώ πολύ.
 

wannabelawyer

Νεοφερμένος

Η wannabelawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Γεια σας, θα ήθελα να μου προτείνετε καλές και (κυρίως) ασφαλείς περιοχές για φοιτήτρια, με σχετικά φθηνά ενοίκια (από 300 μέχρι 370€, όχι παραπάνω). Σημειώνω ότι σπουδάζω στη Νομική Αθηνών, αν αυτό σας βοηθάει, αν και δεν θέλω σε καμία περίπτωση να μείνω κοντά στη συγκεκριμένη σχολή. Έχω ψάξει στις κλασικές περιοχές (Ζωγραφου, Καισαριανη) κλπ αλλά δεν έχει και πολλα, οποτε θέλω βοήθεια ως προς τι περιοχές να κοιτάζω γιατί δεν είμαι από Αθήνα και δεν γνωρίζω. Σας ευχαριστώ πολύ. :)
 

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.
ο Νέος Κόσμος και ανατολικότερα μεταξύ Αρδηττού-Υμηττού, είναι καλή λύση αν και δεν καταλαβαίνω γιατί αποκλείεις τα πέριξ της σχολής. Έμενα κάποτε Διδότου (ψηλά) σχεδόν στην ευθεία της Νομικής και ποτέ δεν ένοιωσα κάτι αρνητικό, αντίθετα το νοσταλγώ.

Υγ Φώτη, άσε τα υστερόβουλα like, δεν θα έστελνα ποτέ το κορίτσι στο Νέο Κόσμο επειδή μένεις εκεί :sly:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Γουδί, ζωγράφου τα ενοίκια είναι ακριβά αλλά βρίσκεις ευκαιρίες προς αγορά. Οικονομικά συμφέρει καθώς η φαρμακευτική είναι 5 χρόνια και είναι χρήσιμο να έχεις σπίτι στη συνέχεια στην Αθήνα καθώς όλες οι δουλειές είναι εκεί.

Το ενοίκιο είναι χαμένα λεφτά. Και 200 ευρώ να είναι το ενοίκιο στοιχίζει 12000 σε 5 χρόνια. Επίσης όσο περνάνε τα χρόνια τα πράγματα με τα ενοίκια θα είναι χειρότερα.

Αιγάλεω είναι μακριά και τα λεωφορεία από Ευαγγελισμό είναι γεμάτα φοιτητές που έρχονται από όλες τις μεριές της Αθήνας. Αντίθετα ο Βύρωνας είναι κοντά και με ένα μηχανάκι σε 14 λεπτά θα είσαι στη σχολή. Με τα μέσα π.χ. το 140 δεν νομίζω να κάνεις περισσότερο από Αιγάλεω που πρέπει να δισχίσεις τη μισή Αθήνα.

Νομίζω αν είχε το κεφάλαιο να αγοράσει σπίτι θα το είχαν ήδη σκεφτεί οι δικοί της. Επίσης το μηχανάκι δεν βολεύει ιδιαίτερα τους φοιτητές για να πηγαίνουν σχολή
 

wannabelawyer

Νεοφερμένος

Η wannabelawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
ο Νέος Κόσμος και ανατολικότερα μεταξύ Αρδηττού-Υμηττού, είναι καλή λύση αν και δεν καταλαβαίνω γιατί αποκλείεις τα πέριξ της σχολής. Έμενα κάποτε Διδότου (ψηλά) σχεδόν στην ευθεία της Νομικής και ποτέ δεν ένοιωσα κάτι αρνητικό, αντίθετα το νοσταλγώ.

Υγ Φώτη, άσε τα υστερόβουλα like, δεν θα έστελνα ποτέ το κορίτσι στο Νέο Κόσμο επειδή μένεις εκεί :sly:

Μου έχουν πει ότι η περιοχή της Νομικής είναι άβατο, και ειδικά το βράδυ, γι’αυτο την αποκλείω... επίσης εκεί είναι Κολωνάκι, οποτε αμφιβάλλω για το κατά ποσο θα έχει φθηνά ενοίκια, αλλά θα το ψάξω. Ευχαριστώ πάντως. :)
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Σωστότατη σκέψη είναι αυτή με την προϋπόθεση ότι κάποιος έχει να διαθέσει το ποσόν που απαιτείται για την αγορά. Σ΄αυτές τις περιοχές ένα σπίτι 50 τμ περίπου κυμαίνεται από 30000 μέχρι 80000 ευρώ περίπου ανάλογα με την κατάσταση στην οποία βρίσκεται, το έτος κατασκευής κτλ. Ε, δεν είναι και το ευκολότερο πράγμα στον κόσμο να έχεις μαζεμένα όλα αυτά τα λεφτά!
Ένα σπίτι με 300 ευρώ ενοίκιο σε 10 χρόνια στοιχίζει 36.000 ευρώ το λιγότερο. Λέω το λιγότερο γιατί σε 10 χρόνια τα ενοίκια το λιγότερο θα διπλασιαστούν με σχέση με σήμερα. Δεν είναι θέμα επιλογής τα λεφτά αργά ή γρήγορα θα τα δώσεις. Το θέμα είναι να σου μείνει κάτι στο τέλος και με το ενοίκιο δεν σου μένει τπτ. Υπάρχει και η λύση του δανείου.

Ο φοιτητής που μένει Αιγάλεω και σπουδάζει στην Πανεπιστημιούπολη καταλήγει να μην πηγαίνει καθόλου στις παρακολουθήσεις. Επίσης οι παρακολουθήσεις μπορεί να μην είναι συνεχόμενες και να παρεμβάλονται πολλές ώρες ανάμεσα τους που σημαίνει ότι ο φοιτητής από Αιγάλεω που θέλει να παρακολουθήσεις, χωρίς σπίτι κοντά, καταλήγει να έχει πολλές χαμένες ώρες τη μέρα του.

Το καλό με τη πανεπιστημιούπολη είναι ότι έχει parking. Με ένα φυσικό αέριο αυτοκίνητο είναι καλύτερη επιλογή ο Βύρωνας από ότι το Αιγάλεω. Το αυτοκίνητο στοιχίζει αλλά η διαφορά αντισταθμίζεται από την καλύτερη ποιότητα ζωής που σου παρέχει και κυρίως από τη διαφορά του ενοικίου καθώς μπορείς να βρεις πιο φθηνά σπίτια που ενοικιάζονται στο Βύρωνα σε σχέση με Γουδί και Ζωγράφου.
 

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.
Μου έχουν πει ότι η περιοχή της Νομικής είναι άβατο, και ειδικά το βράδυ, γι’αυτο την αποκλείω... επίσης εκεί είναι Κολωνάκι, οποτε αμφιβάλλω για το κατά ποσο θα έχει φθηνά ενοίκια, αλλά θα το ψάξω. Ευχαριστώ πάντως. :)
Όρια με Κολωνάκι, αλλά είναι "πονηρό" σημείο και βρίσκεις με χαμηλό ενοίκιο. Άβατο? Δε νομίζω... κάτω από την Ιπποκράτους ίσως το βράδι δεν είναι ότι καλύτερο αλλά πήγαινε κάνε μια αυτοψία και αποφασίζεις!

Και η έξαρση της εγκληματικότητας στην περιοχή, όπου βρήκαν καταφύγιο μαζί με τους προστατευόμενους "αντιεξουσιαστές" μέχρι και ....πειρατές των 7 θαλασσών, ξεφουσκώνει μέρα με την ημέρα, αυτή η κυβέρνηση έχει δεσμευτεί γι αυτό και μέχρι να αλλάξει θα έχεις πάρει πτυχίο
 

wannabelawyer

Νεοφερμένος

Η wannabelawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Όρια με Κολωνάκι, αλλά είναι "πονηρό" σημείο και βρίσκεις με χαμηλό ενοίκιο. Άβατο? Δε νομίζω... κάτω από την Ιπποκράτους ίσως το βράδι δεν είναι ότι καλύτερο αλλά πήγαινε κάνε μια αυτοψία και αποφασίζεις!

Και η έξαρση της εγκληματικότητας στην περιοχή, όπου βρήκαν καταφύγιο μαζί με τους προστατευόμενους "αντιεξουσιαστές" μέχρι και ....πειρατές των 7 θαλασσών, ξεφουσκώνει μέρα με την ημέρα, αυτή η κυβέρνηση έχει δεσμευτεί γι αυτό και μέχρι να αλλάξει θα έχεις πάρει πτυχίο

Μακάρι να είναι έτσι όπως τα λες, γιατί εγώ προσωπικά μέχρι τώρα φοβάμαι να κυκλοφορήσω βράδυ στο κέντρο...
 

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γεια σας, θα ήθελα να μου προτείνετε καλές και (κυρίως) ασφαλείς περιοχές για φοιτήτρια, με σχετικά φθηνά ενοίκια (από 300 μέχρι 370€, όχι παραπάνω). Σημειώνω ότι σπουδάζω στη Νομική Αθηνών, αν αυτό σας βοηθάει, αν και δεν θέλω σε καμία περίπτωση να μείνω κοντά στη συγκεκριμένη σχολή. Έχω ψάξει στις κλασικές περιοχές (Ζωγραφου, Καισαριανη) κλπ αλλά δεν έχει και πολλα, οποτε θέλω βοήθεια ως προς τι περιοχές να κοιτάζω γιατί δεν είμαι από Αθήνα και δεν γνωρίζω. Σας ευχαριστώ πολύ. :)


Αφού σπουδάζεις στη Νομική, μια περιοχή που θα σε εξυπηρετούσε πολύ είναι οι Αμπελόκηποι. Εκτός από τους δύο σταθμούς μετρό που έχει στην αρχή και στο τέλος της, είναι μια ωραία περιοχή που μπορείς να βρεις τα πάντα σε απόσταση αναπνοής, πράγμα πολύ βολικό. Αφού δεν είσαι από την Αθήνα να σου πω ότι υπάρχει ένας μεγάλος δρόμος που λέγεται Πανόρμου και ενώνει τη λεωφόρο Αλεξάνδρας με τη λεωφόρο Κηφησίας. Μπορείς να ψάξεις για σπίτι παίρνοντάς την από πάνω μέχρι κάτω κοιτώντας στους παράλληλους δρόμους δεξιά και αριστερά της.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top