Φοιτητικό ρεύμα: Ποιον πάροχο προτιμάτε;

Φοιτητικό ρεύμα: Ποιον πάροχο προτιμάτε;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)
  • ΔΕΗ

  • Elpedison

  • Nrg

  • Protergia

  • Solar Energy

  • Volterra

  • Volton

  • Watt+Volt

  • We Energy

  • ZeniΘ

  • Ελινόιλ

  • Φυσικό Αέριο

  • Ήρων

  • Άλλον

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 816 μηνύματα.
Ήρων,
Αρκετά οικονομικό, υπήρχαν περιπτώσεις που μου ερχόταν 4 ευρώ το μήνα. Όταν ήμουν στο σπίτι μου ο λογαριασμός ερχόταν 14-18 ευρώ
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,891 μηνύματα.
Αν και οι ιδιωτες στη ΔΕΗ τα εχουν κανει μανταρα (λογικο) πολυ φοβαμαι οτι και οι καθαρα ιδιωτικοι παροχοι ενεργειας, αποκτωντας σε καποια χρονια το μονοπωλιο, θα αυξησουν τις τιμες στο Θεο.

Και μου εχουν σπασει τα νευρα, καθε μερα τηλεφωνο!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,555 μηνύματα.
Αν και οι ιδιωτες στη ΔΕΗ τα εχουν κανει μανταρα (λογικο) πολυ φοβαμαι οτι και οι καθαρα ιδιωτικοι παροχοι ενεργειας, αποκτωντας σε καποια χρονια το μονοπωλιο, θα αυξησουν τις τιμες στο Θεο.

Και μου εχουν σπασει τα νευρα, καθε μερα τηλεφωνο!
Το ερωτημα τεθηκε '' γιατι τοσα χρονια η ΔΕΗ μας ξεσκιζε στο κλεψιμο? " και δεν θα απαντηθει ποτε.
Οι πολλοι τωρα παροχοι ισως και συντομα θα μεινουν 4 και θα καρτελοποιηθουν και αυτοι αλλα καποιο θετικο προσιμο θα μεινει.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Εγώ στο φοιτητόσπιτο ΔΕΗ έχω πάντως.Δεν έρχεται γενικά ακριβά.Παίζει τα περισσότερα λεφτά να είναι λόγω του θερμοσίφωνα επειδή στα Γιάννενα μέχρι να ζεσταθεί το νερό θέλει 45 λεπτά αν θέλεις να λουστείς κιόλας.Αν είναι απλά για ντουζάκι,το μισαωράκι του το θέλει:dance2:
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Το ερωτημα τεθηκε '' γιατι τοσα χρονια η ΔΕΗ μας ξεσκιζε στο κλεψιμο? " και δεν θα απαντηθει ποτε.
Οι πολλοι τωρα παροχοι ισως και συντομα θα μεινουν 4 και θα καρτελοποιηθουν και αυτοι αλλα καποιο θετικο προσιμο θα μεινει.

Γιατί η ΔΕΗ για πολλές δεκαετίες από ιδρύσεως εξυπηρετούσε το πελατειακό κράτος και τους κομματικούς στρατούς όλων των αποχρώσεων. Το κόστος της προβληματικής διοίκησης και των μεγάλων μισθών-συντάξεων πήγαιναν ... στους φορολογούμενους καταναλωτές ρεύματος. Η ΔΕΗ σφράγισε ολόκληρη εποχή ως συνώνυμο του σοβιετισμού της δημόσιας διοίκησης μαζί με το κομματικό κανάλι, την ΕΡΤ.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,555 μηνύματα.
Εγώ στο φοιτητόσπιτο ΔΕΗ έχω πάντως.Δεν έρχεται γενικά ακριβά.Παίζει τα περισσότερα λεφτά να είναι λόγω του θερμοσίφωνα επειδή στα Γιάννενα μέχρι να ζεσταθεί το νερό θέλει 45 λεπτά αν θέλεις να λουστείς κιόλας.Αν είναι απλά για ντουζάκι,το μισαωράκι του το θέλει:dance2:
Σωστα, αυτη ειναι η μεθοδος που παιδεραστη που αρχιζει με παγωτακι, μετα ερχονται οι πεντακοσαρες.
Εμεις στο σπιτι τον λογαριασμο τον ανοιγουμε μετα μια εβδομαδα, να συνηθίσουμε την ιδεα πρωτα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γιατί η ΔΕΗ για πολλές δεκαετίες από ιδρύσεως εξυπηρετούσε το πελατειακό κράτος και τους κομματικούς στρατούς όλων των αποχρώσεων. Το κόστος της προβληματικής διοίκησης και των μεγάλων μισθών-συντάξεων πήγαιναν ... στους φορολογούμενους καταναλωτές ρεύματος. Η ΔΕΗ σφράγισε ολόκληρη εποχή ως συνώνυμο του σοβιετισμού της δημόσιας διοίκησης μαζί με το κομματικό κανάλι, την ΕΡΤ.
Δηλαδη τωρα που επεσε ο σοβιετ , εγω ο τέως μπολσεβικος και η γιωτα θα αναβουμε θερμοσιφωνα για 45 λεπτα?
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top