Φοιτητικό εισιτήριο τρένου

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Καλησπέρα στην παρέα.
Επειδή σήμερα κόντεψα να ξεμαλλιαστω με μια χαζή στα εκδοτήρια, επειδή δήθεν το πάσο μου λέει μόνο το όνομα του δήμου (όπως όλα τα πάσα, δεν αναφέρονται χωρια, παρά μόνο δήμοι) και όχι του χωριού (ο δήμος έχει 3 σταθμούς σύνολο) και η τρελή μου έλεγε ότι κανονικά δικαιούμαι μειωμένο μόνο στον σταθμό με το ίδιο όνομα με τον δήμο (κάτι που αφενός δεν ισχύει γιατί η νομοθεσία ξεκαθαρίζει έδρα σχολης→ τόπος μόνιμης κατοικίας), για να μην κάνω χαμό καμία ημέρα αν την ξαναπετυχω (4 χρόνια πρώτη φορά ακούω τέτοιες παπαριές)

Έχει κανείς αγοράσει ποτέ εισιτήριο από το app? Ή μόνο εισητηριο δεν θα βγάλω; Είναι legit?

Ευχαριστώ που ακούσατε το ραντ
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

Αγορασε το απο εδω περα.. μια χαρα legit ειναι και θα μπορεις να κατεβασεις το εισιτηριο μολις γινει η πληρωμη, θα σου σταλθει και στο email κιολας.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.

Αγορασε το απο εδω περα.. μια χαρα legit ειναι και θα μπορεις να κατεβασεις το εισιτηριο μολις γινει η πληρωμη, θα σου σταλθει και στο email κιολας.
Τέλεια σε ευχαριστώ πολύ!
Για σήμερα μου το έκλεισε με γκρίνια. Ο ελεγκτής που τον ρώτησα μου είπε κατευθείαν να κλείνω από ίντερνετ/app γιατί αυτές είναι περίεργες.

Θυμάμαι είχα προσπαθήσει να κλείσω από την παλιά εφαρμογή μια φορά αλλά δεν μου δεχόταν την συναλλαγή... Είναι πολύ κομπλεξικοι με το να γράφεις ακριβώς την διεύθυνση που έχεις δηλώσει και στην τραπεζα. Θα το ξαναπροσπάθησω με την καινούργια τωρα
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Τέλεια σε ευχαριστώ πολύ!
Για σήμερα μου το έκλεισε με γκρίνια. Ο ελεγκτής που τον ρώτησα μου είπε κατευθείαν να κλείνω από ίντερνετ/app γιατί αυτές είναι περίεργες.
Γιεπ , μην πατησεις ξανα σε εκδοτηριο.. Να το αγοραζεις ηλεκτρονικα.. διαλεγεις και σε ποια θεση θες να κατσεις , βαγονι κτλπ. Πολλες/Πολλοι ισως πονταρουν στο οτι ο αλλος φοιτητης ειναι ισως δεν ξερει επ' ακριβως τι ισχυει οποτε μπορει να στον "φορεσουν".
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Να κόβεις εισιτήριο για ένα σταθμό πιο κοντά σε αυτόν από τον οποίο αναχωρεί το τρένο για να σου πέσει πιο φθηνό
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Να κόβεις εισιτήριο για ένα σταθμό πιο κοντά σε αυτόν από τον οποίο αναχωρεί το τρένο για να σου πέσει πιο φθηνό
Πάνω κάτω το ίδιο πάει στην περίπτωση μου οπότε δεν θα έχω καποιο όφελος
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top