Φοιτητική ταυτότητα

Nick254

Νεοφερμένος

Ο Nick254 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Έχω κάνει την αίτηση για την φοιτητική ταυτότητα εδώ και 2 μισή βδομαδες και ακόμα να εγκριθεί από την γραμματεία είμαι από το διπαε γνωρίζει κανείς γιατί αργεί τόσο ;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,665 μηνύματα.
Έχω κάνει την αίτηση για την φοιτητική ταυτότητα εδώ και 2 μισή βδομαδες και ακόμα να εγκριθεί από την γραμματεία είμαι από το διπαε γνωρίζει κανείς γιατί αργεί τόσο ;
ε nick την εκανες σε ακαταλληλη περιοδο ,,τωρα που καιγονται με εγραφες, δηλωσεις μαθηματων και διαγραφες... μεσα στην εβδομαδα θα στην εγκρινουν ( αν δεν εισαι και θεσ/νικη) ..μετα αλλες 2 εβομαδες για βονταφον..αλλα θα εχεις την ηλεκτρονικη
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,683 μηνύματα.
Έχω κάνει την αίτηση για την φοιτητική ταυτότητα εδώ και 2 μισή βδομαδες και ακόμα να εγκριθεί από την γραμματεία είμαι από το διπαε γνωρίζει κανείς γιατί αργεί τόσο ;
Κι εγώ ομοιοπαθής στο ΕΚΠΑ :lol:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top