Φοιτητική προσφορά what's up

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Τσέκαρε τα πιθανά σημαία που μπορεί να έχεις λάθος.
Λογικά στον αριθμό ταυτότητας θα πρέπει να τον γράψεις αυτούσιο, όπως στην ΑΤ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
πήγαινε σε ένα κατάστημα κοσμοτέ ή γερμανός για να ενεργοποιήσεις την προσφορά γιατί η ενεργοποίηση γίνεται άμεσα ενώ αν κάνεις την αίτηση μέσω ίντερνετ θα σου πάρει αρκετές μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Ρε παιδιά, για να εγγραφώ στην φοιτητική προσφορά, πρέπει να έχω κλείσει τα 18;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GKara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GKara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Πρέπει να έχεις το πάσο σου νομίζω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Γίνεται να εγγραφείς και αν εκτυπώσεις από την σελίδα του υπουργείου αυτό που δείχνει που πέρασες.
Το πρόβλημα μου είναι ότι την έκανα ηλεκτρονικά την εγγραφή αλλά δεν μου έχει έρθει μήνυμα, και υποψιάζομαι ότι φταίει πως δεν έχω κλείσει τα 18.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takatakaros

Νεοφερμένος

Ο takatakaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Γίνεται να εγγραφείς και αν εκτυπώσεις από την σελίδα του υπουργείου αυτό που δείχνει που πέρασες.
Το πρόβλημα μου είναι ότι την έκανα ηλεκτρονικά την εγγραφή αλλά δεν μου έχει έρθει μήνυμα, και υποψιάζομαι ότι φταίει πως δεν έχω κλείσει τα 18.

Μήπως δεν έχουν ξεκινήσει οι εγγραφές για εμάς τους πρωτοετείς ακόμα; Γιατί είδα ότι λέει ότι τα προνόμια ισχύουν μέχρι 15/9/15....τι εννοούν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GKara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GKara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Παρε ένα τηλέφωνο στην αντιπροσωπία να ρωτήσεις αλλά νομίζω γίνεσαι φοιτητής μόνο εάν εγγραφεις στην σχολή σου.. Δεν στο λέω με σιγουριά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Μήπως δεν έχουν ξεκινήσει οι εγγραφές για εμάς τους πρωτοετείς ακόμα; Γιατί είδα ότι λέει ότι τα προνόμια ισχύουν μέχρι 15/9/15....τι εννοούν;
Από ότι θυμάμαι διάβασα ότι οι εγγραφές ισχύουν μέχρι 15 του μήνα.

Παρε ένα τηλέφωνο στην αντιπροσωπία να ρωτήσεις αλλά νομίζω γίνεσαι φοιτητής μόνο εάν εγγραφεις στην σχολή σου.. Δεν στο λέω με σιγουριά.
Όχι γίνεται και έτσι όπως σου λέω, πήγε και μία φίλη μου σε ένα κατάστημα Γερμανός και της έκαναν αυτοί την εγγραφή. Απλά της ήρθε μήνυμα σε 2-3 μέρες και εμένα πάει πάνω από εβδομάδα και δεν μου έχει έρθει κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GKara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GKara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Εχεις δίκιο ,μπορείς να μπεις στην φοιτητική προσφορά του whats up μόνο με μια δήλωση ότι πέρασες κάπου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top