Φοιτητική ζωή στο Ρέθυμνο

Detp

Νεοφερμένος

Ο Detp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ανδόρρα (Ευρώπη). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteveT

Νεοφερμένος

Ο SteveT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Παιδιά λεωφορείο για Πανεπιστήμιο και Κουμπές δεν τα πάνε καλά από ότι έχω ακούσει..
Ισχύει ότι είναι τέρμα το λεωφορείο σε εκείνο το σημείο της διαδρομής?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detp

Νεοφερμένος

Ο Detp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ανδόρρα (Ευρώπη). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Παιδιά λεωφορείο για Πανεπιστήμιο και Κουμπές δεν τα πάνε καλά από ότι έχω ακούσει..
Ισχύει ότι είναι τέρμα το λεωφορείο σε εκείνο το σημείο της διαδρομής?

Τι εννοείς είναι τέρμα το λεωφορείο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Προεκυψαν αποριες.
Εδω ο "ντοπιος":
Πάμε:

Γράφει "Πανεπιστημιο" και εχει τον αριθμο 10(ή 9 πολυ σπανιοτερα). Το αναγνωριζεις ευκολα οπως και να χει.:)


Εχει το 10 συνηθως ή το 9 σπανια:P


Ναι,αλλα ισχυει μεχρι τελος του μηνα. Δηλαδη το καλυτερο ειναι να βγαλεις απο την πρωτη του μηνα. Κοστιζει 25 ευρω(αν θυμαμαι). Πρεπει να εχεις και μια μικρη φωτογραφια σου για να στη βαλουν πανω στην καρτα,νομιζω. Ρωτα στα Κτελ για σιγουρια. Το φοιτητικο εισητηριο κοστιζει 60 λεπτα. Υπολογισε μηνιαιως και δες τι σε συμφερει.

Δικιο εχεις.

Ευχαριστώ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteveT

Νεοφερμένος

Ο SteveT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εννοώ γεμάτο άτομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fayxxx

Νεοφερμένος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Παιδιά λεωφορείο για Πανεπιστήμιο και Κουμπές δεν τα πάνε καλά από ότι έχω ακούσει..
Ισχύει ότι είναι τέρμα το λεωφορείο σε εκείνο το σημείο της διαδρομής?
Eγώ από ότι εχω μάθει, γιατί με ενδιεφερε και μένα αυτό, όντως είναι γεμάτα τα λεωφορεία αλλά αυτό συμβαίνει κυρίως σε περιόδους εξεταστικής... να μείνεις εκτος λεωφορείων πάντως δεν υπαρχει περίπτωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Προεκυψαν αποριες.
Εδω ο "ντοπιος":
Πάμε:
Γράφει "Πανεπιστημιο" και εχει τον αριθμο 10(ή 9 πολυ σπανιοτερα). Το αναγνωριζεις ευκολα οπως και να χει.:)
Εχει το 10 συνηθως ή το 9 σπανια:P
Ναι,αλλα ισχυει μεχρι τελος του μηνα. Δηλαδη το καλυτερο ειναι να βγαλεις απο την πρωτη του μηνα. Κοστιζει 25 ευρω(αν θυμαμαι). Πρεπει να εχεις και μια μικρη φωτογραφια σου για να στη βαλουν πανω στην καρτα,νομιζω. Ρωτα στα Κτελ για σιγουρια. Το φοιτητικο εισητηριο κοστιζει 60 λεπτα. Υπολογισε μηνιαιως και δες τι σε συμφερει.
Δικιο εχεις.
Εγώ τόσες φορές που τα βλέπω νούμερο δεν είδα,μόνο προορισμό.:P
Αγαπάω Νύκταρη :look: εν τω μεταξύ,όταν πρωτοήρθα το έλεγα Νυκτάρη,και με κοιτούσαν οι άνθρωποι και γελούσαν :P
Εγώ πάντως παίρνω την στάση απέναντι από το ξενοδοχείο Ελίνα.
Πού είναι αυτό καλέ; :|
Α,Νύκταρη απαγορεύεται να πηγαίνεις 9-11 πατάει κόσμος.:P
To coffee island ανεξερεύνητο το άφησες;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Εγκαταστάθηκα εδώ από το πρωίιιιιιιι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fayxxx

Νεοφερμένος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εγκαταστάθηκα εδώ από το πρωίιιιιιιι :D
Τέλεια :) Καλώς ήρθες και επισήμως λοιπόν :D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spitogata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Εγώ τόσες φορές που τα βλέπω νούμερο δεν είδα,μόνο προορισμό.:P
>
Πού είναι αυτό καλέ; :|
Α,Νύκταρη απαγορεύεται να πηγαίνεις 9-11 πατάει κόσμος.:P
To coffee island ανεξερεύνητο το άφησες;:P

Είναι στην ευθεία που πας για Άγνωστο,απέναντι έχει ένα ίντερνετ καφέ μωρέ,mouse νομίζω λέγεται!

Coffee island;διαφώτισέ με σε παρακαλώ πολύ :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Μαίρη, υπάρχουν δύο Νύκταρης. :P Η Χαρά και ο Νίκος λένε αυτό στον κήπο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spitogata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Μαίρη, υπάρχουν δύο Νύκταρης. :P Η Χαρά και ο Νίκος λένε αυτό στον κήπο. :P


Μα ναι το ξέρω :P Oι τοποθεσίες ήταν για να εξηγήσω που είναι η στάση του λεωφορείου που παίρνω :P (που παρεμπιπτόντως είναι κοντά στον Νύκταρη,όχι του Κήπου :P ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Το coffee island είναι δίπλα στον Κλαψινάκη τον μικρό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spitogata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Τίποτα μάνα μου. :P Στη Λεωφόρο, κοντά στους 4 Μάρτυρες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spitogata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Τίποτα μάνα μου. :P Στη Λεωφόρο, κοντά στους 4 Μάρτυρες. :P

A α α,το χω το χω!Κατάλαβα πού λες..θα το επισκεφτώ λίαν συντόμως και θα πιω έναν καφέ στην υγειά σου :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ωωω τι τιμή, ευχαριστώ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spitogata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται να με ευχαριστείς 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ξυπόλυτη

Νεοφερμένος

Η Ξυπόλυτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εννοώ γεμάτο άτομα.


Tα λεωφορεια ειναι γεματα στην αρχη της εναρξης λειτουργιας του Π.Κ. (αν αυτο ανοιξει φετος) και κατα την διαρκεια των εξεταστικων περιοδων.Ολο τον υπολοιπο καιρο καθομαστε.Αυτοι που παιρνουν την σταση απο τον Κουμπε την εχουν κατσει καθως σιγουρα αργουν να ανεβουν στο μαθημα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Είναι στην ευθεία που πας για Άγνωστο,απέναντι έχει ένα ίντερνετ καφέ μωρέ,mouse νομίζω λέγεται!
Coffee island;διαφώτισέ με σε παρακαλώ πολύ :look:
Στάση λεωφορείων κοντά στους 4 Μάρτυρες. Γκοτ ιτ? Από την εκκλησία όόοοολο ευθεία και θα βρεθείς στο μικρό Κλαψινάκη (βιβλιοπωλείο είναι) Ε,ακριβώς πριν τον Κλαψινάκη είναι το Coffee Island.
Αν συχνάζεις να το πεις. Μπορεί να πέσουμε μούρη με μούρη.:hehe:

Μαίρη, υπάρχουν δύο Νύκταρης. :P Η Χαρά και ο Νίκος λένε αυτό στον κήπο. :P
Ε, ο άλλος πέφτει κομμάτι μακριά.
Μα ναι το ξέρω :P Oι τοποθεσίες ήταν για να εξηγήσω που είναι η στάση του λεωφορείου που παίρνω :P (που παρεμπιπτόντως είναι κοντά στον Νύκταρη,όχι του Κήπου :P ).
Ναι,υπάρχει μάτσο κόσμος εκεί.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top